-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:calus: nie płakaj zalatwiłam auteczko ;)...a piniądze wygramy :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :roll::roll::roll::roll::roll:
-
[quote name='Alicja'][CENTER]:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] noooo ssoooo...na noc ruszofe bym odziała...przeca i tak nikt by mnie nie widział :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Pandisia']Tak to niestety wygląda :angryy: Pomarzyć można[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaa Klocek ma czipe, ale kto by to sprawdzał w razie czego :shake:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]przyszłam powiedzieć że Bytom jest 18 maja.....mój TZ w razie jakby Klockowa jeszcze nie naprawiła Naszej :cool1:Rządowej to nam da Polankę ino se musimy zatankować :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]możesz naprawić NASZĄ rządową.... :cool1: jo ni mam piądzófff:placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]praca nie zając... ciepnij to w pieruny i choo do nas :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
clockwork replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak jak jak :razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] -
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]daj pyska stary :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [url]http://images32.fotosik.pl/196/785814725b3855f8.jpg[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pamiętamy [*][/B][/COLOR][/FONT] [url]http://images31.fotosik.pl/197/5b6ecacd0ec71a4b.jpg[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zapomniałam co chciałam rzec .... :oops: no to dajcie pyska dziewczynki i te foty UMY :loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]piękna różowa piżamka... ino czemu ze snoopym :roll::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Pandisia']Ostatnio dochodzę do wniosku że każdy pies powinien być zaczipowany i powinno to być obowiązkowe , trudno każdy musiałby płacić opłatę za posiadanie psa ale może nie byłoby tyle psów w schroniskach. Czipowanie powinno być sfinansowane przez Urząd Miasta.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]też o tym myślałam.....ale w sumie jak ktoś sie chce pozbyć psa to sie pozbędzie bez względu na chipa.... utopi np.... a pozatym jak zmusić nasze chore społeczeństwo.... gro osób nie płaci podatku, a też obowiązkowy :p[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a co ty jeszcze nie śpi :razz::razz: do wyra bo godzine mniej spania ;) ja sie wyspałam po poludniu, bo nasza tymczasowiczka po dobie wycia dała se na luz :cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]marfeweczko... odbierz gg... moja znajoma,która śledzi in cognito nasze poczynania,o czym sie właśnie dowiedziałam- wysłała sesemeska na Rudą ;) :Rose: [/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Blue][B][FONT=Arial]cześć dziewczynki te ładnie machające i te nie machające... odespaliśmy,:cool1: Bruxia tęskni ale już nie śpiewa... spoko.... Klocek ją wcale nie interesi, a ona Klocka,... mijają sie..... choc dziś głaskałam Bruxie a ten przylazł, wtarabanił sie między mnie a nią obrócił sie tyłem i obraził :evil_lol::evil_lol: ja go głaszcze- odszedł 2 kroki, spojrzał na mnie , obrócił sie tyłem i spuścił łeb.... jedynak :diabloti: [/FONT][/B][/COLOR][CENTER]dzisiejszy psacer: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/197/6467cbdba6d48031.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/197/c7679637a4bf9b10.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/185/c9ce8358b2882155.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/196/c19aff4845309550.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i padli my na pysk :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/184/1bafd9b19f157acc.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
[quote name='Matusz'][COLOR=DarkGreen][B]Przypominam, że zdjęć nie cytujemy, jeli chcemy zacytować to zamieniamy je na link. pozdr.[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale to nie było zdjęcie które Ala tu wstawiła.... ino fota z neta z artykułu o psach :cool1: ja rozumiem przez cytowanie .... jeżeli Ala wstawi Ozzulka a ja chce sie nad tą fotą porozczulać to wtedy zamieniam na link- co oczywiście robie ;)... a jeżeli cytuję lub kopiuję coś spoza tego blogasa..... to chyba tego to nie dotyczy.... czyż nie mam racji??? jeżeli nie to prosze o wytłumaczenie... bom zgupła.... ;) EDIT... pomyliłka... dobrze myśle... ino pomyliłam posty... Aluchna zacytowała mojego posta artykuł z fotą... już qmam ;) [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wiecie co??? ide zamulić... bo padam na fejs [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-165.gif[/IMG] Pawcio mi dzwonił że zasypia przy dziaraniu :p oooojjj może być wesoło jak mu rączka objedzie :cool1: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]ja myśle że te ponizej kostki sa najbardziej niebezpieczne....piranie małe :cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pirania to siostra P. :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Klockowa mnie wygnała do mnie na bloga to jestem:roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Taaaa no problem...koffana posyłam ją do ciebie 13 wrzesnia...pasi? :diabloti:[/COLOR] [/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]oć bedzie fajna potupanka :diabloti::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/midi-smileys/music/1/0010.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-245.gif[/IMG] uwielbiam wesela [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/musik/n045.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] hmmm...a powinni zacząć od tych poniżej kostki bo to one mają kompleks niższości i najczęściej prowokują :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wiem... Klocka ino takie dopadają :mad:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Jeszcze niech na te listę wpiszą boksera z racji wygladu i po prostu padne:cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poczeka... niebawem wszystkie psy ponad kostke wciągną na tą liste :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]widziałam że masz w domku małego szkraba który jest dobry w logowaniu psów do internetu...mogę liczyć na wsparcie? :) :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaa.. żonkilka chce Aluchne!!!! :multi::multi::multi: to ja mam wolny łikend... moge iść z Tobą na wesele :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll:.......mogę nieśmiało potwierdzić .....o 1 oczywiście :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no jakże... a nie widziała jak sie lizakują Klocek z Pawciem :grins: :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]