Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ulala.... pomarańczowa... ładna sesyjka :razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaaaaaaaaa :mdleje: zaś elaboraty... poprosze o skrócenie :grins: wiem tylko że do stolycy bujasz :razz::razz: POWODZONKA :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [IMG]http://www.cosgan.de/images/more/schilder/128.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witanko goszcząca sie :razz::razz: korzystając z okazji ze nie[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ma [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cie i Qdłatych [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] wpadłam poodkurzać [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/a070.gif[/IMG]
  4. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]masz jeszcze tego czornego ciasta :roll::oops: to moje ulubione..... ino czorne jadam :loveu::loveu: oglądanie filmu :loveu::loveu::loveu: no i wogóle poczytałam wsjo z 3 stron- powodzonka w szkółce... niedzielnej :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [QUOTE] Madzialenowy Klocusiu!!! Niesem Ci prezent! [IMG]http://www.briardy.com.pl/galeria/albums/userpics/10002/100_8755.jpg[/IMG][/QUOTE] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]No cześć Gut... to ja Klocek :razz::razz: dzięki za prezencik bo ja nadal na zimówkach jade :evil_lol::evil_lol: moja pancia nie ma czasu na dogo więc przekazuje pozdrówka dla Twoich- wymiziaj ich od niej :loveu: aaaa i podziękuj za kosmetyki dla Qdłaczka- dobrze że one dla takich sierściuchów jak Ty, bo jeszcze i mi by się kąpiel trafiła.... a ja tam wole w moim bagienku sie wykąpać :loveu::loveu: buzior hipisie :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Funciaczkowa .... czy u Ciebie wszystko OK??? :glaszcze: odezwij sie.... zamartwiam sie o Cia [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-384.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='Luzia&Funia']A co to depilator? :-o :razz:[/quote] [B]Depilator[/B] jest urządzeniem do usuwania [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%82osy"]owłosienia[/URL] z ciała, czyli [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja"]depilacji[/URL] (epilacji). W odróżnieniu od [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Maszynka_do_golenia"]maszynek do golenia[/URL], depilatory usuwają włosy razem z cebulkami, a nie tylko je ścinają, dzięki czemu nie trzeba ich używać zbyt często. Sam zabieg depilacji jest jednak dość bolesny i dlatego współczesne depilatory posiadają rozmaite rozwiązania zmniejszające ból, takie jak chłodziarki [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Sk%C3%B3ra_%28histologia%29"]skóry[/URL] i generatory impulsów elektrycznych "dezorientujących" [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Kom%C3%B3rka_nerwowa"]komórki nerwowe[/URL].Depilatory posiadają również nawiew który zmniejsza ból.Dostepne są depilatory z pensetami lub z obracającymi dyskami,które usuwają owłosienie. :grins:
  8. [quote name='Luzia&Funia']Dzięki za szczerość :evilbat:[/quote] [CENTER][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-449.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-430.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-89.gif[/IMG] [/CENTER]
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]doberek..... nie choruj... robota czeka :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]zagrabiłam suchą trawę czyli siano.......... jak przestanie wiać to wieczorem je spalę:diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] i co ... spaliłaś tą trawe??? :razz::razz: widziałam fotencje... i różową obróżke :mdleje: bleeeeeeeeeeeeeeee :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Berek niesforny Qdłaczku :loveu::loveu:....a qdełki to mam wszędzie :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a czy słyszałaś o czymś takim jak depilator???? ja znam.... ze słyszenia :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='Luzia&Funia'] Dzięki :loveu: Bo szczerze mówiąc na początku bałam się to napisać bo miałam obawę czy mnie nie zlinczujecie że się nie nadaję czy coś... :oops: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pewnie że sie nie nadajesz :diabloti: ale Qdłaty nie ma sie gdzie podziac :eviltong::eviltong::eviltong::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-55.gif[/IMG] [/CENTER]
  13. [quote name='lolka75'] a to zagadka....co to jest:cool3:? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/205/541fd8f48e4e25eb.jpg[/IMG][/URL][/quote] [quote name='agbar']Jestesmy jagodki czarne jagodki :evil_lol: Tatooooo a co to jest??? -to synku jest jagoda Tatoooo a czemu ona jest czerwona??? -bo jest jeszcze zielona:diabloti: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja to chciałam powiedzieć :mad: wszyscy wykorzystuja moją nieobecność i mówią coś co ja chce powiedzieć :mad::mad: Lolka czemu nie podjechałaś po drodze po mła jak jechałaś do agi?? :mad::mad: jechałaś?? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widziałam paprającą sie łapke Salsy :shake: nie ładnie... ojjjjj nie ładnie :shake::shake: i ffcale nas nie widziałaś bo lukałaś do góry a nas nie ma na wysokościach :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]siem zastanawiam czy Tigra i Clockwork nie mają wspólnych przodków.... Kloc też miałby raj z tą wodą i błotkiem :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobrze że mnie nie widzisz.:oops::oops::oops:.... bom sie zburaczyła na twarzy :oops::oops::oops: dopiero mam chwilke żeby zajrzeć.... a Alunia pannica miała roczek... a ja nie wiedziałach :oops::oops::oops: Ucałuj dziewczynke ode mła... powiedz że ciocia Klockowa życzy jej zdró[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ka i jak najmniej trosk :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]-1 ?? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: eee, a co Ty robiłaś że pół palca odmówiło posłuszeństwa? z pewnością za dużo kiwałaś na Dilusia tym paluchem i teraz Ci uschnie ;) :evil_lol::diabloti: cześć :multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-557.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] PÓŁ PLECA!!!! [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-545.gif[/IMG] jakbyś poczytała wcześniej to byś wiedziała że Aga skręcała ławeczki i boleli ją pleca, łopatka bark .....[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-578.gif[/IMG] a ogóle to chciałam przelecieć blogasy a jakoś mi sie weszło na PONa ....i chyba tam zostane :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mam luzik więc se wpadam....:razz::razz: cho na kawe [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.cosgan.de/images/more/schilder/073.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] cholera wwwwwwwww nie chce mi wchodzić... musze tłuc po knefelku :mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no mój Qdłaczku... mam nadzieje że czytasz :roll: i już wiesz że we wtorek :razz::razz: Luiza- no stress.... zadzonie do Pani i coś wymyśle:cool1:;)[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='agaciaaa']Przyzwyczai sie ;) nie będzie miał wyjścia :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nauczy sie....:loveu::loveu: on jest kochany i.......... głupiutki jak szczeniak :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]za jakiś tydzień powinno mnie być już tu i tam :roll: więcej..... :hand: [/B][/COLOR][/FONT]
  22. [CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/184/063a90903e77c1aa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/184/b2f0e9203a9bf1c4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/184/18a3bfa4fcdda8f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/184/7a356d58d97e3df8.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  23. [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/184/480f1e4951ca94df.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/184/35324a0445ee7345.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/184/6ab1da1eeba98904.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/184/431b04ddef579ef6.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ano... poznały my dogomaniaczke z Jastrzębia BenieBe ;) kupiła obróżke z bazarku z dowozem do domu :evil_lol::evil_lol: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :mdleje: 12 fot żeby nie było... Ala ukradnij se ;) [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/184/f5bb66b9a66ad9e3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/184/f8d679cfb9bbdb35.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/184/66de8b67bc8cea3a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/184/77c2deefff6c52e3.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  25. [quote name='agaciaaa'][URL]http://images6.fotosik.pl/184/f1ed5019f800e180.jpg[/URL] a to co za pozycja? :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]szelki i smyczka są BE :diabloti: chyba nie miał chłopczyna z tym wcześniej do czynienia :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...