-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER]31 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/97616c30242641e2.jpg[/IMG][/URL] 32 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/4bb337e2260cbcba.jpg[/IMG][/URL] 33 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/c2e4024c38115b09.jpg[/IMG][/URL] 34 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/75053f9d1ac75d51.jpg[/IMG][/URL] 35 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/429f23b70e4a5488.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER]26 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/9fa93be493a65bfc.jpg[/IMG][/URL] 27 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/1994bf44378f35bc.jpg[/IMG][/URL] 28 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/7f0aa49ba5feb696.jpg[/IMG][/URL] 29 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/9515b016e54366ba.jpg[/IMG][/URL] 30 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/db70030ae360dd3c.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER]21 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/1e6816703ef2727b.jpg[/IMG][/URL] 22 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/79ddcecd071463e0.jpg[/IMG][/URL] 23 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/91239b6ee7707c1e.jpg[/IMG][/URL] 24 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/47db2f2e305a7605.jpg[/IMG][/URL] 25 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/9ff755c1fcdbfb39.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
Wystawy 2008 (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
clockwork replied to lolsferros's topic in Wystawy
[quote name='R.J.Osanna'] Portos [url]http://images28.fotosik.pl/204/917497ad38772780.jpg[/url] [url]http://images31.fotosik.pl/234/598f921b8ffa3794.jpg[/url][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mój krajan z Jastrzębia?? :razz::razz::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][COLOR="Red"] Nie kopiujemy zdjęc tylko wstawiamy linki.[/COLOR][/B] Pkt. 10 regulaminu. -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER]16 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/607274bbf7ef9e7c.jpg[/IMG][/URL] 17 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/0d58e965852e9983.jpg[/IMG][/URL] 18 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/247938907ca775a2.jpg[/IMG][/URL] 19 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/2924fcee5486c53b.jpg[/IMG][/URL] 20 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/b340ec5a878853f1.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER]11 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/ce6eb40526c45356.jpg[/IMG][/URL] 12 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/0b30430ec98b02c4.jpg[/IMG][/URL] 13 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/d865d13665a50c90.jpg[/IMG][/URL] 14 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/d34a1d96cf2e059c.jpg[/IMG][/URL] 15 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/a233ef314d7e37f3.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER]6 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/0ebc2e550cae4ede.jpg[/IMG][/URL] 7 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/8cbb51567e9b6c2e.jpg[/IMG][/URL] 8 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/f1e1547f3ddccdcc.jpg[/IMG][/URL] 9 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/e9772decbfd32be0.jpg[/IMG][/URL] 10 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/35d8cb670f6a9f97.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i jak obiecałam tak robie... fotos znów kradnie foty.... ale i tak wstawie :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]:eviltong: [CENTER]1 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/6cc686df8fb3bf76.jpg[/IMG][/URL] 2 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/df441ff864e5b588.jpg[/IMG][/URL] 3 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/944769a3e7d9243e.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B] 4... I TU NASTĄPIŁO BUMMM! - Klocek vs APARAT... ja usiadłam na dupe... a Kloc:razz::razz: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/14b350617580428c.jpg[/IMG][/URL] 5 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/183/f5130498f624e273.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahahaaa.... chalimala... czy ten pies żyje?? :roll: maltretujesz go... do TOZu cie zgłaszam :diabloti: witajcie dziewuszki zara wpadne na moment z fotkami :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]weźmiesz szczoteczkę to chłopaka znów wyczeszemy :razz::razz:będzie modelik :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak tak !!! wyczeszemy kudełki :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Qdłata bestio... idź że już do tego domku :mad::mad: w piątek wymiziam Qdłaczka :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]berek... dzis powinnam sie wyprowadzić z lokalu- nie ma szans... coś mi ta robota nie idzie :roll: wyniki Kloca; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/182/efa6462f8fbc347a.jpg[/IMG][/URL] strasznie wysokie GRA: ostatnia pozycja- cokolwiek to nie znaczy :roll: wet kazał sie nie martwic- powiedział nawet co to jest ale nie miałam czasu słuchac :roll::cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]że ja nie wiedziałam że tu takie fajne tematy ... sis mnie własnie uświadomiła.... noooo czytam to co piszecie i :crazyeye::crazyeye: masakra jak Wy maltretujecie te swoje psy... TAK WY! WY!.. przeca nie ja.... BO JAM JEST PRAWDZIWA DOGOMANIACZKA : [/B][/COLOR][/FONT][LIST] [*]kolczatka- NIGDY W ŻYCIU- Klocuś ino na srebrnej kolii prowadzany :grins: [*]żarcie- samo mięcho- z BIERDONKI - PUFFI sie zwie :grins: [*]samochód- nie miałam ABSu więc rozwaliłam grata- nie bedzie mój pies jeździł autem bez podstawowych gadżetów... [*]nadwaga- dla jego dobra, żeby nie zagłodził sie chłopczyna :roll: [*]klapsy w doope- i tak nie czuje- to ino w ramach masażu ;) [*]jajka -STWIERDZONO!!! jak można okaleczac psa :diabloti: [*]kąpiele błotne- zagwarantowane min 1x na miesiąc [*]kąpiele w wodzie :hmmmm: :roll: noooo w lipcu my byli nad Wisłą... a poprzednio w czerwcu.... 2 lata wcześniej :cool1: [*]aaa i jest z pseudohodowli jakby kto zapomniał :grins:[/LIST][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]JAM JEST DOGOMANIAK ZE KRWI I KOŚCI.... a propos krwi- ok, przyznaje sie- upuscilim my w poniedziałek mu troszku :roll::placz::placz: o ja zła i niedobra.... pan wet go nakłuwał 666 razy :placz:[/B] [B]i to jedyne co możecie mi zarzucić [/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to ja tu staje na głowie żeby Qdłacz znalazł dom a te se tu jajka znoszą i dilują :shake::shake::diabloti: już jest piątek??? :razz::razz::roll: [/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzwoń TERA do Ali!!!!!!! bo sie nie doczekamy :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='agbar']to teraz mi mowisz:crazyeye: a ja sie zastanawiam skad ta sinica na twarzy....musze sie dotlenic..komu papierocha?:grins:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]miiiii [/B][/COLOR][/FONT]:multi::multi::multi:[IMG]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__smokelots.gif[/IMG] [quote name='Luzia&Funia']Dziękuję :Rose: A kiedy mogę zadzwonić??:razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na tel. non stop- tzn. właśnie wychodze do US z pitami, potem do weta po wyniki badań mojego jorczka, i tablety na robale dla Qdłatego... do siedziby jastrzębskigo portalu z ogłoszonkiem, potem do szpitala zanieśc Pani Eli ogłoszonka o Qdłatym:roll: na tel. powinnam być dostępna po 12tej, na skypa po 18tej ;)[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='agbar']zaciskam lapy,kciuki,nogi...nos tez moge zacisnac...poswiece sie:cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ino oddychaj przez usta... nie zapomnij :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Luzia&Funia']Nie chcę pisać na forum :eviltong: Jak bym mogła prosić na PW Twoje lub Alicji namiary (najlepiej telefon lub w ostateczności gg) :razz: I w jakich godzinach w razie czego mogę dzwonić?? Dzięki :loveu: Ja też już przepatrzyłam całą trasę :cool3:[/quote] wszystko działa... PW, gg: moje- 5744348 Ali 8674671 telefon mój 604 626239 Ali 600 366978 albo skype: kamuflaz-pawcio Ali nie pamiętam :evil_lol: na skypie bede po 19tej- bo w pracy mi nie działa :shake: czekam na kontakta bo jakoś tajemniczo :razz: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] a ja mam potencjalnego chętnego w Jastrzębiu- chłopak 19 lat, mieszka sam w domu z ogrodem ... w piątek jedziem pogadać :p[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='AlKil']Wpadłam z nadzieją na pozytywne wieści....[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_9_7.gif[/IMG][/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]niestety...................[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B] a ja korzystam z mozilli frajerfox [IMG]http://www.invision.smileyville.net/smilies/info%20%2814%29.gif[/IMG] i Qdłaty pokrywa Amastafke :evil_lol::evil_lol: ale może to u mnie kompek coś pierdasi :niewiem: texcik wykorzystam:loveu::loveu:- zmienie ino to MAGDY I ALI bom sie zawstydziła :oops: ... wielu dogomaniaków było zaangażowanych w szukanie Qdłatego :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selket']qdłączek [URL]http://ciekawiswiata.eu/[/URL] w dziale Psy w potrzebie.. :oops:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie wiem jak u Was ale u mnie Qdłaczek pokrył amstaffa... znaczy text Qdłaczkowy na ogłoszeniu nachodzi na text amstaffowy :roll::niewiem: a wogóle sliczny text... klej mi go prosze tu... skorzystam jak mogę z niego [/B][/COLOR][/FONT]:oops: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]QDŁĄCZEK :evil_lol::evil_lol::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']noooo nasz mały dzielny Klocek:loveu: a co na obiada mamy:razz::cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]smażeny [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]syr , hranolki, salat & tatarska omaczka :grins: :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wróciłam... robie obiad :roll: dziś dowiedziałam się tylko telefonicznie- że mam sie nie martwić wyniki bardzo dobre :multi::multi: nie ma to jak pies z pseudohodowli na marketowej karmie- nic go nie ruszy :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zmykam do garów....:cool1: pozdrawiam was wszystkie :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Qdłaczku... kłade sie spać i myśle co z Tobą będzie ... budze sie w nocy 50 razy - myśle..... co ty tu jeszcze robisz?? juz dawno powinieneś grzć dupke w domu :-([/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='BeaC'][U][URL]http://images6.fotosik.pl/181/259281723ae7febd.jpg[/URL][/U] [COLOR=DarkRed][B]madzia co u Was kury w krzakach robią???:razz::diabloti: [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue]IDĄ NA NIEDZIELNY ROSÓŁ :grins:[/COLOR][/SIZE][/FONT] Hejka przedweekendowo................współczuwam ...........tego no do posprzątania.......... burdelu:diabloti:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]też se współczuwam :placz: za 2 dni bezrobocie :placz: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Przychodze z miziankiem:loveu: do obrażonego Klocuszka:evil_lol:. Tez bym się obrazila jakby mnie jakaś niedojda tyle razy kłuła:cool1: Mój Klocuszku koffany cioteczka jest z tobą- buziol i tarmoch za ucho:loveu: Aaaa Madzia tobie też doberek:loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o nie nie .. pan sie poświęcił na maxa... ino klockowi krwi w organiźmie nie stwierdzono :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:loveu:Bereczek pscółkowo-oskowa fotografko :grins::multi: te 3 podobją się mnie naj naj naj [URL]http://images6.fotosik.pl/181/887dfc933b6dae01.jpg[/URL] [URL]http://images6.fotosik.pl/181/ce462532490b8287.jpg[/URL] [URL]http://images6.fotosik.pl/181/2bd8f34a012ce6da.jpg[/URL] i wypocinki tysz the best :multi: ino wczoraj widać nie było :cool1: [URL]http://images6.fotosik.pl/181/7e73feea29b0c26b.jpg[/URL] [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo dobrze że widać... bo więcej miedzy pcioły nie wleze :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='ATLANTYDA']Bry :lol: W [U][I]pięknej Galerii[/I][/U] :loveu: choć moim zdaniem tak oczywiste słowa są tu zbędne :eviltong:,ale skoro szefowa nalega:evil_lol::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a nieee.. nie to żebym nalegała... absolutnie... skromność mi na to nie pozwala :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='agbar']Witaj rurencjo:loveu:PIEKNE foty.....:loveu:i gratuluje odwagi u wetka:multi:a jaki smak mialo ciasteczko? [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:niewiem: pan mi rzucił do pyska i wpadło do gardzioła.... nie zdążyłam pogryźć ;)[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]WITANKO DZIOŁSZKI!!!! LECE DO PRACY!!! ZASPAŁAM :placz:[/B][/COLOR][/FONT]