-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll:miejsce jakby znajome [URL]http://images6.fotosik.pl/181/9b563c3887b733d3.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] :roll::roll::loveu: -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Luzia&Funia']Dzięki za wyrozumiałość :loveu: Aha zaraz zobaczę ile to od nasz :razz: E tam nie masz za co dziękować :oops: Qudłaczku dobranoc :loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a masz cos na oku :razz::razz: jakiś NAJ domek??? [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='BoJa']Widziałam fotki:eviltong: fajną ma Klocek obroże:loveu:, nie to co jakaś kolczatka:mad::megagrin::roflt:[/quote] [quote name='BoJa']Widziałam fotki fajną ma Klocek obroże:loveu:, nie to co jakaś kolczatka:mad::megagrin::roflt:[/quote] [quote name='BoJa']..............................................................................................[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll: sie zająkła dziewuszka :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='ATLANTYDA']Hejo :lol: Też widziałam Clocka w szuwarach z laską ,kuraki i lody i mikro kosmos :multi::loveu::multi:.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]serio??? :crazyeye: gdzie?? :crazyeye::cool1: chyba nie u mnie bo zapomniałaś poprzedzić słowem PIĘKNE :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon'][URL]http://images6.fotosik.pl/181/200f02d44f3e1d13.jpg[/URL] lody lody dla ochłody:grins:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]lubi lody :roll: aaaaa zapomniałam Wam powiedzieć że dziś Klotz był u pana weterynarzyka.... miał pobieraną krew i był dzielny... nie zesikał sie ze strachu ino... puścił bąka... ojjjj... bąk był niezbyt przyjemny i sympatyczny dla otoczenia. Robimy badanka czy wszystko u staruszka OK.... pan zużył 11 WIELKICH IGIEŁ :mdleje: bo zanim doleciało do probówki to skrzepło w igle :shake: podobno bardzo niedobrze to :niewiem: nakłówał mu obie łapencje w 666 miejscach :shake: pan wet powiedział "pierwszy raz mam takiego psa żeby kuć tyle razy i nie uzbierać paru kropel, u NORMALNYCH psów tak się nie dzieje" :roll: za to ostatnie jak się puściło to wyglądało jak w rzeźni :diabloti: aaaa a ja trzymałam Klocuszka za łapke, patrzyłam czy krwia leci i.... nie zemdlałam :multi: dostalim na koniec casteczko za to że bylim dzielni :multi: Klocek wypluł bo sie obraził... jutro wyniki, ale jutro nie dam rady podjechać- trzymajta kciuki :hand: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Klocuś lodami się zajada :) :) a Bruxa patyki dostaje .... coś mi tu nie pasuje, to dyskryminacja kobiet!!!! a Ty Madziu na to pozwalasz :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ona woli patyki... od lodów :roll::cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selket']Dziękować będziesz jak jakąś pomoc się pojawi ;) Już tuptam na wylotówkę ;) I mam plecaczek :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]rezerwuje ci hotel... obok Qdłaczka :grins: dziękuje za ogłosznko :loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER]41 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/98111c4d7928fbaf.jpg[/IMG][/URL] 42 Pawciowe dzisiejsze wypociny ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/7e73feea29b0c26b.jpg[/IMG][/URL] 43 moja praca dziś i kolejne 2-3 dni ;( [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/6438709f78377b6c.jpg[/IMG][/URL] 44 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/b9d66a15202a7459.jpg[/IMG][/URL] 45 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/9b563c3887b733d3.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]szkoda że nie widzicie.... :diabloti::diabloti::eviltong: ZAJE...fajny FOTOSZIT :angryy::angryy: [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER]36 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/09779b333d6fa06e.jpg[/IMG][/URL] 37 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/17cff3f6945f638e.jpg[/IMG][/URL] 38 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/e370f340c8d1ab80.jpg[/IMG][/URL] 39 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/e6ab7d16f2365163.jpg[/IMG][/URL] 40 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/878cc57d7f35f4ec.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER]31 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/887dfc933b6dae01.jpg[/IMG][/URL] 32 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/e48b87892ce6affd.jpg[/IMG][/URL] 33 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/96263e0586a80720.jpg[/IMG][/URL] 34 [U][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/5f97e060682756cf.jpg[/IMG][/URL][/U] 35 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/4fbf7db020eb71e3.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]klockowa w krainie os :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER]26 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/c6360c18cbd3489c.jpg[/IMG][/URL] 27 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/0721d4994007dce6.jpg[/IMG][/URL] 28 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/ce462532490b8287.jpg[/IMG][/URL] 29 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/2bd8f34a012ce6da.jpg[/IMG][/URL] 30 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/02703b6531eab298.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dupa nie rosół... rosół sie je po kościele :diabloti: zapomniałam przywitać wszystkie tu obecne pod moja nieobecność :oops::oops: WITAM!!!! i kolejne 25 których zapewne nie zobaczycie :eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER]21 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/200f02d44f3e1d13.jpg[/IMG][/URL] 22 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/ed4b9aebe076e979.jpg[/IMG][/URL] 23 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/a58b2b2c4c42f974.jpg[/IMG][/URL] 24 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/dfbd111f54b2eb24.jpg[/IMG][/URL] 25 [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/fbd522fee868645f.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER]16 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/1351c6ff7c7105e3.jpg[/IMG][/URL] 17 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/470da161c6558562.jpg[/IMG][/URL] 18 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/ee0d95c5f4ee6341.jpg[/IMG][/URL] 19 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/d5ac2a6e2979cd8f.jpg[/IMG][/URL] 20 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/d968d9801d1ccba7.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER]11 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/cffd9607043d5247.jpg[/IMG][/URL] 12 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/aa7b63405b345c9c.jpg[/IMG][/URL] 13 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/b15e27d6d0ce5c64.jpg[/IMG][/URL] 14 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/5cf36209c2ac12a5.jpg[/IMG][/URL] 15 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/259281723ae7febd.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER]6 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/c6ec5f6c8aec735b.jpg[/IMG][/URL] 7 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/435e793d9ba32593.jpg[/IMG][/URL] 8 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/6a430cfe5346338c.jpg[/IMG][/URL] 9 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/0eb1a9b92ca62b8a.jpg[/IMG][/URL] 10 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/16d96fb806deafd3.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jako że fotosik nadal kradnie foty udam że dałam 20 :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][CENTER]1 [/CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/19cb6e8bfd96fde5.jpg[/IMG][/URL] [CENTER]2 [/CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/69dda444c00c2f19.jpg[/IMG][/URL] 3 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/09870f4b0e814267.jpg[/IMG][/URL] 4 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/39190dcd7ff8f7d3.jpg[/IMG][/URL] 5 [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/25774ce527130645.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
[quote name='gops']hehe nie no kurcze emadziolkowa jaki podstep :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fcale nie.... w życiu emciołkowej nie widziałam na dogo... nie znam jej, nie wiem kto to .... tak po prostu jej sucz mie sie spodobała..... zreszta jak większość tu .... można oddać głos na każdą panienke?? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jako że nie moge głosować na siebie :roll: bo bezsprzecznie wymiatam w konkurencji MISS :diabloti: głosuje na [SIZE=4]EMDZIOŁKOWĄ [SIZE=6]VEGE[/SIZE]!!!! [/SIZE] oświadczam iż moja decyzja jest[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] świadoma[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] i[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] przemyślana.... oraz absolutnie nie pod presją :evil_lol::evil_lol::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Ala co Ci zwisa??? :razz::razz: ja też dziękuję dziewczynki za pomoc Qdłatemu :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Luzia&Funia']TO większych probleów z nim nie ma a to co jest łatwo zniwelować. Z resztą każdego psa można nauczyć wszystkiego raz wolniej a raz szybciej. A w jakiej miejscowości jest hotel w który przebywa Qdłaczek?? Przepraszam że tak wypytuję ale chcę mu pomóc i muszę znać odpowiedzi, a przekopywanie wątku jest zbyt czasochłonne :oops:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jasne pytaj... nam latwiej odpowiedzieć niz Tobie grzebac po wątku Qdłaty jest w Jastrzebiu Zdroju na Śląsku ... w razie pytań służe pomocą ;) i dziekuje za chęć pomocy :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='agaciaaa']Zmieniłam mu fotki na adopcje.org na bardziej aktualne, przez co znowu musze czekać na akceptacje ;) więc linka podam jak zaakceptują.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dopsze :grins: tobie tez dziekować :modla:[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Luzia&Funia']A On ma jakieś wady charakterowe?? Typu nie lubi psów czy dzieci?? Jak zachowuje się na spacerach i gdzie obecnie przebywa?? z tego co widzę nie ma go na adopcjach.org jak trzeba to mogę go zamieścić[/quote] z psami ganiał po parku kiedy go znalazłyśmy, więc raczej nie ma z tym problemów... dzieci były u pana który chwilowo wyadoptował psiaka- nie skarżył się na nietaki stosunek do dzieci. obecnie przebywa w hotelu, ponieważ nie chciałyśmy go skazywać po nieudanej adopcji i tułaczce na schron :shake: licząc że takie cudo szybciutko znajdzie dom... pozatym to wyrośnięte szczenie - trzeba go uczyć od podstaw- nie miał go kto i kiedy uczyć :shake: ciągnie na smyczy, i... znaczy teren w pomieszczeniach niestety- kastracja swoją drogą- chciałybyśmy ją mu zafundować, ale po zabiegu do hotelu nie może wrócić...:shake: i trzeba uświadomić chłopczynie znaczenie słowa NIE! pozatym to wesoły, rozbrykany, całuśny zdrowy chłopczyna.KOCHA każdego człowieka... Sara pod której szkołą go znalazłyśmy mówiła że był maskotą szkoły- do każdego lgnął i każdy go wymiział.... Potrafi się skupić na człowieku więc nauka powinna być dość szybka - tylko kto go ma tego uczyć :niewiem: [quote name='agaciaaa']Jest, wrzucałam go. Tylko clockwork chyba pominęła wklejając linki do pierwszego posta ;)[/quote] jesssooo.. jest opcja że przeoczyłam.... jak masz pod ręką linka- podaj dorzuce do 1 postu, jak nie to przetrzepie wątek.. choć od dziś przez 4-5 dni będę miała znikomy dostęp do neta- likwiduję firme w związku z czym mam full roboty (pakowanie, wywożenie...) i.. odłączony net w pracy:-( -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ehhhh a miałbyć największym szczęściarzem na ziemi .....:shake::shake: miałam go nie wyciągać do adopcji... może w schronie by sie ktoś zlitował nad nim :-(:-( sory... mam doła jak lej po bombie [/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobranoc Qdłaczku.... nie wiem co jeszcze wymyśleć.... :placz::placz: łeb mi pęka ... :placz:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bylim na spacerku w LESIE..... na wysypisku śmieci od meneli :roll: PALIŁ SIE!!!! jak my dochodzili podjechali strażaki gasić.... a ja nie wzięłam aparatu bo zmrok to foty i tak nie wychodzą :placz::placz::placz: taaaka sesja mi przepadła :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jeszcze zasrany fofoSZIT mnie wkór:angryy::angryy:ża!!!! wykupiłam abonament bo miało być na lepszym szybszym serwerze.... a póki co nie widze różnicy.... zasrane serwery :angryy::angryy::angryy: dałam 13 fotek.. widze 4 :angryy::angryy::angryy: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/e059062b5f9e2c49.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/76dacef05270f3b9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/5f88d926ad78de49.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/0c8210648f4e58ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/d9dcbff6b99d744d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/0126addfaa682acb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/0a75d5063ba813d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/283483d9aa055f0b.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mam doła...... macie foty bo nie wiem kiedy zaś sie tu pokaże :shake::shake: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/fdaa2eadad782e7e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/bc7ddddd757e53fb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/b4c21e03a3adf52f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/67be6b7369d34013.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/181/3eb5afb34d95e8a2.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]