Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]KURGAN!!!!!:multi::multi::multi: AVE!!! :diabloti: i Was witam dziewczynki....:multi::multi::loveu: wczoraj byłam na interwencji po dobcie.... już zabrana, bezpieczna pod okiem weta w hoteliku :multi: Amikat zrobi z niej psine jak nową i szukamy nowego lepszego domciu :loveu::loveu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110579[/url] [/B][/COLOR][/FONT]
  2. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noooo... Dianka jest po konsultacji u weta.... miała pobrana krew i... wątroba, morfologia OK :multi: aż dziwne bo wyglądała masakrycznie:-( na 99% nużyca i grzyb lub świerzb w uszach... na tylnych łapkach raczej odleżyny ... zostały pobrane zeskrobiny wyniki będą niebawem .... Poza tym psina jest przekochana, jak na psa wyciągniętego z goowna-dosłownie- psina bardzo ufna :loveu: aaaa AMIKAT PROSI O JAKIEKOLWIEK GRUBSZE POSŁANKO DLA PSINY,jeżeli ktoś ma na zbyciu.... ja mam ale nie mam jak dostarczyć :placz: zdjęcia będą ale nie dziś :shake: padam na twarz :mdleje: AMIKAT janiele :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jestem a więc .. psiak jest psem idealnym jak pani go określiła... zero agresji do zwierząt... do ludzi ufny. spokojny, wyciszony, .... pani jako włascicielka psów na swoje oko określa go na ok. 5 lat Psiak na pewno nie trafi do schronu.... :shake: ale pani poogłaszała na necie i boi się że trafi w nieodpowiednie ręce... zdjątka będą najwcześniej w piątek sobote... jak sąsiadka państwa gdzie jest pies, a córka pani która m dzwoniła- wróci z jakiegoś wyjazdu ;) kilka dni pies ma schronienie u pani ... ale z uwagi że pies pani nie akceptuje kolaczka- jakiekolwiek schronienie dla psa pilnie poszukiwane!!!! [/B][/COLOR][/FONT]
  4. [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]WITAM WAS JA :grins:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [CENTER]:diabloti::diabloti::diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/c4e33ece96187536.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/299449f73b919ed6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/0fcffa93ab9d14b9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/5656f0336276fa44.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/7bbc1bc1ec2f817e.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  5. :diabloti:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:diabloti::diabloti:............TADAMMMMMMMM......:hand: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]JESTEM :diabloti: ...na moment i będę jak już wrócę do domu :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER]
  6. [quote name='Luzia&Funia']Witam witam :multi: Przepraszam że dopiero teraz odpisuje ale wczoraj padłam po powrocie do domu... Nawet nie miałam sił Go wykąpać :roll: W drodze jak chciałam się przespać w aucie to się wiercił jak by miał owsiki :evil_lol: Jak dojechaliśmy do Zawoji dopięłam mu długą wyciąganą smycz (modliłam sie żeby wytrzymała) i przeszłam się z nim nad strumyk, pobawiliśmy się piłeczką i oczywiście podszkoliliśmy :evil_lol: W drodze powrotnej zajechaliśmy jeszcze do Wadowic gdzie chciał zeżreć mi kremówkę :diabloti: Ale ja wredna i okropna mu nie dałam :diabloti::diabloti: W barze przy obiado-kolacji siedział z nami w barze i prosił o mięsko :evil_lol: Reszta drogi upłynęła raczej spokojnie. Na miejscu mama zaliczyła szokera że on taki WIIIIIIIIEEEELLLLLLKI :diabloti: Myślała że będzie wielkości Funi :siara: Wyszłam z nim na spacerek jeszcze i jak wróciłam to wpadłam do łóżka. A co do jajek to JUŻ ich nie ma :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: Dziękuję za uwagę :razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak nie ma jajek??? :crazyeye::crazyeye: choo na gg, bo ja mam twój numer na kompku w domciu.... nie exportowałam na serwer :roll::oops: [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Piesek na colaczkowym forum już jest . [/B][/COLOR][/FONT][URL="http://www.collie.intertel.net.pl/forum/viewtopic.php?t=3205&highlight="]http://www.collie.intertel.net.pl/fo...205&highlight=[/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] Tymczasik jak najbardziej byłby wskazany ... Jak na razie zdjęć i innych informacji nie mamy , ale postaram się jak najszybciej skontaktować się z osobą która pieska wzięła na przechowanie Własnie dzwoniłam do pani która do mnie rano dzwoniła , obiecała jak najszybciej dostarczyć bezposredni nr telefonu do państwa u których jest pies .[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10098315#post10098315[/url] :siara::siara:
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Dziś rano miałam telefon w sprawie naszego Qdłaczka którego szukałyśmy po nieudanej adopcji. Nasz psiak się odnalazł, ale zadzwoniła mi dzis Pani że w Sosnowcu od paru dni leży pod płotem Collie!!! to nie nasz, ale błagała o pomoc!! Psiaka z ulicy zabrała jej znajoma, która ma juz 2 znajdy, planował go przetrzymac do czasu znalezienia nowego domu, ale jej samczyk nie zaakceptował nowego lokatora. Pani jest w stanie 2-3 dni izolować psiaki, ale w momencie kiedy zgłosi się KTOKOLWIEK chetny na psiaka- odda go, nie będąc w stanie sprawdzić z jakimi intencjami KTOŚ zabiera psiaka.... Bardzo chciała mu pomóc, ale niestety nie da rady zostawić go u siebie dłużej jak parę dni. Schronisko odpada, ponieważ pani twierdzi że schron zniszczy psiaka...... Na razie nie wiem nic wiecej- wiem że został ogłoszony na necie... Pies jest skołtuniony i zaniedbany- widać włóczył się dośc dłuższy czas..... [SIZE=4] SZUKAJMY JAKIEGOKOLWIEK MIEJSCA DLA PSIAKA ZANIM TRAFI TAM GDZIE NIE POWINIEN :roll:!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE] PIES JEST W SOSNOWCU!! namiary na pania podam na PW! [/B][/COLOR][/FONT][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/189/29a686773a88ff84.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/189/a08eafaf12e4e92e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/189/28b06470b8c78e69.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/189/da90fe59ba7ea930.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='sacred PIRANHA'] ps. a tak wogole to jestem ja Niki-lidka (zmienilam nick hehe)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] aaa ty ty robaczku.... a ja w łeb zachodze co za pirania nas tu dopadła.:roll: LUZIA... czy ty nas juz nienawidzisz?? :roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zaglądam na chwilkę.... nie dobcią się nie zajmuję jako tako- poprosiłam o wsparcie dobkomaniaczki, bo ja absolutnie nie jestem w stanie jej pomóc....dziś dobka chyba pojedzie do Katowic do hotelu i pod opieke weta... a jutro ide na rozmowe do szefa kompleksu handlowego... nie nie, nie w sprawie pracy :roll: a w sprawie..... psa :roll::diabloti: ma na posesji Doga de Bordo... w masakrycznym stanie:-( dziewczyny z Bordogów wezmą go pod swoje skrzydła jeżeli ten wyrazi zgode :roll: to OSTATNI pies :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a luzikowa to sie utopiła przy tej kąpieli czy wciągło Qdłacza do odpływu ??:evil_lol::evil_lol: buuuhahahha... wyobraziłam se jak Luzikowa udrożnia kanalizacje po sierściuchu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  13. [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/6351a085cda516cb.jpg[/IMG][/URL] [LEFT][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]Luzikowa..... i co..... ma on te jajka czy nie :roll::roll::cool1: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT] [/CENTER]
  14. [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/6351a085cda516cb.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/187/2b2ef4798be05091.jpg[/IMG][/URL] [LEFT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale macie QDŁÓW w aucie.... że wam nie wstyd :roll::roll::evil_lol::evil_lol::diabloti::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [/LEFT] [/CENTER]
  15. [quote name='mm2559']poszły, na pierwszym jest zabawa w Zawoi, na drugim "QDŁACZEK ZDOBYWCA"[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dostałam ... śliczne :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='Alicja']:multi::multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]MAGDA dawa szybciej te foty :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jeszcze nie mam.. wisze na poczcie i ino odśwież, odśwież, odśwież :roll::evil_lol: a miałam iść dziś w koncu wcześniej spać..... odespać nieprzespane noce [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll: LUZIKOWA!!!! nooochooo opowiadaj [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='mm2559']sorki, nie umiem tego zrobić:oops:. Mogę przesłać meilem[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poprosze :razz::razz: [email][email protected][/email] [/B][/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pokaż swój nowy nabytek.....:roll::roll: podobno CUDO NIE PIES :loveu::loveu:;) Luzikowa... :Rose: [/B][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jessssssssoooooooooooo jak sie ciesze :loveu::loveu::multi::multi::multi: dziękuję jeszcze raz wszystkim zaciskającym :kciuki: i kibicującym i zakochanym w Qdłaczku :loveu::loveu::loveu: cholera... za daleko go wyprawiłam :placz::placz::p no gdzie te foty z przyklejoną śliną pasażerów do tylnego siedzenia :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='mm2559']Qdłaczek jest naprawdę kochany. W samochodzie zachowywał sie spoko, w Zawoi tamże. Dojechalismy tak późno bo miałem w Zawoi troszkę pracy. Piesio w samochodzie pokazał Luzikowi kto rządzi (i kto jest panem) - po prostu spał na Niej z pięknym uśmiechem i długaśnym jęzorkiem na wierzchu.( dokumentacja zdjęciowa wykonana:diabloti: - do wglądu przy pierwszej kontroli adopcji) Szczegóły napewno Luzik przekaże niebawem[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poprosze zdjęcia.... :roll::roll: dokumentacja podrózy do opublikowania... to jeden z podpunktów umowy adopcyjnej :roll::roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='iwop']Ale wy to domy znajdujecie...:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]eeehhhhh... mało tych domków....:shake::shake: psów ci może być u nas dostatek... ale nie mamy zaplecza gdzie by je umieszczać czasowo..... a i domków jak na lekarstwo:shake:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi: dojechali!!!! zmieniam tytuł... bo topiero tera w nowym domu... ale czemu wredny ADHD??? koffany :evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Luzikowa :razz::razz: dajcie znać jak dojedziecie... chyba że padniesz na fejs po szaleństwach spokojnego pana psa:roll::loveu: mam nadzieję że był grzeczny w trasie :roll::diabloti: QDŁACZKU!!!! :loveu: spisuj się żeby Luzia nie musiała z Ciebie rezygnować :loveu::loveu: Luzia... spisuj sie... żeby Qdłacz nie musiał uciekać :roll::eviltong::loveu: Dziękuję jeszcze raz Luzi, p.Kasi, p. Mariuszowi (dobrze pamiętam imiona??:oops:) za poświecenie i przyjazd po Qdłatego :Rose: aaaahhhhaaaa... ZA LEPSZE JUTRO QDŁACZKA !!! :drink1::popcorn::cunao: [/B][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Red][B]Cze :multi::multi::multi:....Qdłaczek pojechał :placz: fotorelacja na Qdłaczkowym :roll: a teraz mamy zakaz sprowadzania sobie kłopotow na głowę :roll: Jak wrócę to będę :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...