-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
DOBERMANKA Ivanka w Niemcach ;) dziękujemy cioteczki
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klementynkaa']czy ta sunia ma jakieś imię? jak ja wstawić na stronę? i na kogo podać kontakt?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]osz cholewka... nawet nie spytałam jak ma na imie :oops: jutro powinnam sie widzieć z gościem, lub w niedziele... pytajcie co mam dopytać, spytam czy na niego kontakt dać czy na mnie ... do 2 dni bede wiedziała ;)[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak zrobicie milion razy ODŚWIEŻ to wejdą wszystkie :evil_lol::evil_lol: i posty przeskakują :mad::mad: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/184/2699a7d7a8e4af1c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/184/9b73e75029e857bc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/184/5fafb4ced94f1288.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/184/46cccdd37ec16fe3.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/184/e29370d28eba25a5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/184/0402e4d896264746.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/184/b09dda9dd93cb494.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/184/eded380be92bb00b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/184/c39c71311736101a.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fotoszit znów kradnie foty.... jutro będą wszystkie widoczne- ogólnie mam 19 ;) [/B][/COLOR][/FONT][CENTER] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/184/acc247f2af9bd2ca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/184/3f9eb0fb5d49d779.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/184/f1ed5019f800e180.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/184/b887b938e6eaf869.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/184/352c9da8b53a84e9.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]za kare macie fotencje :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/184/fd9756a4106ca64a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/184/2b91d9994da0bd23.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/184/b4fb38026a86c680.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/184/bdc82c9263bfa572.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/184/ac77551e8637e8ca.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='mm2559'][COLOR=black][FONT='Calibri','sans-serif']Sorki, to moja wina. Musiałem przełożyć wyjazd służbowy o kilka dni. Ale przez to Luiza nie będzie musiała pokrywać kosztów, bo dla mnie jest to przedłużenie trasy tylko o 240 km. Weźcie proszę pod uwagę, że zakochana w Rudym mieszka od niego ponad 300km i chyba lepiej te pieniążki wydać na zwierzaki niż wydawać na PKP . Pozdro MM[/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]czyli we wtorek :roll::roll: rozumiem.... złośliwość rzeczy martwych... zadzwonie do hoteliku jutro... mam nadzieję że Pani da mu szanse na te kolejne 3 dni- dziś już chciała żebyśmy go brały... ma nadkomplet :cool1::cool1: [/B][/COLOR][/FONT] -
DOBERMANKA Ivanka w Niemcach ;) dziękujemy cioteczki
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klementynkaa']ja powoli boję się włączać komputer :( w ciągu trzech tygodni to chyba 6 dobek w okolicy śląska...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i to niestety nie koniec :-(:-([/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marlena:)']Nie jutro tylko we wtorek chyba :roll: ... A Luziowa zarzekała sie,że jeden pies jej wystarczy (wiedziałam,że to się zmieni:evil_lol:) .... Nie no ja Ci mały zazdroszczę:loveu: ... bedziesz mieć taką super pańcie. Już wszystko przygotowane...pańcia czeka:loveu:. Ja też nie mogę się doczekać kiedy poznam naszego Qdłaczka:cool3:.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak we wtorek?? co we wtorek??? jutro pies MUSI opuścić hotel :crazyeye::crazyeye: LUZIA!!!!! cho no tu!!!! [/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ile mamy jajków :razz::razz::razz::diabloti::diabloti: Qdłaty jedzie jutro do Luzia&Funia :multi::multi: Gość nie odklikał mi na gg więc nawet do niego nie jechałyśmy..... teraz zapytał czemu nie byłam- wyjaśniłam że z powodu braku kontaktu... odpisał "aha" czyli to nie był ten dom :shake::shake: Qdłaty odwiedzony, wyczesany, szeleczki przymierzone- czeka na JUTRO :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Luzia&Funia']A Was nie będzie przy adopcji :crazyeye: To ja dziś się określę mniej więcej bo tak dokładnie na pewno się nie da. Tylko muszę pogadać z panią Kasią bo jestem całkowicie od niej zależna w tej kwestii.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja bede..... :loveu::loveu: nie oddam psa bez ostatniego mizianka i całusa :-(:-( dokładnie nie określisz- za dużo kilometrów... mogą być korki, objazdy - na pewno wzmożone kontrole radarowe !!!!! :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Luzia&Funia']A no lepiej się nie przyznam :diabloti: Nie wiadomo dokładnie ale plany są by w Zawoji być około 15-16 nie wiadomo ile nam tam zejdzie plus dojazd do Was. Dzisiaj będę się widzieć z panią Kasią to na pewno wszystko dopytam dokładnie co i jak. I od razu napiszę, ale myślę że będzie to tak około 17. Choć nie mówię że na pewno. :)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dopytamy czy do 19tej bedzie w domu ... mam nadzieje ... przecież ma pełny hotel psów :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]boberek [/B][/COLOR][/FONT]:scared: -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]potencjalny domek jastrzębski milczy.... napisałam na gg.... bo gość nie ma telefonu :roll: zepsuł sie :roll: jak nie odklika do 14tej- nawet tam nie jade :cool1: Luzia... w razie czego- o której jutro planujecie być po psiaka.... żebyśmy mogły pani powiedzieć, żeby była w domu.......???? :razz: [/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chyba ostatni dzwonek na domek dla Qdlatego..... pani w hoteliku nie bardzo zadowolona że On jeszcze tam jest:cool1::cool1: blokuje miejsca dla jorczków :roll::roll: i takim oto sposobem w razie czego nie bedziemy miały gdzie umieszczać psiaków.... jedyny hotel w okolicach nie chce włóczykijów :roll: [/B][/COLOR][/FONT] -
DOBERMANKA Ivanka w Niemcach ;) dziękujemy cioteczki
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]podnosze dobcie :-([/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='agunia76']E tam i tak już powiedział że mi się w głowie poprzwracało,ale jak siąde do kompka to pyta o Qdłacza,poprostu [B][SIZE=3]to tylko chłop i tak nic nierozumie.[/SIZE][/B][/quote] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-578.gif[/IMG] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-557.gif[/IMG] [IMG]http://www.pic4ever.com/images/loudlaff.gif[/IMG] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='agunia76']Chłop chory leży i narzeka ale jak mu sie porawi to już nici z kompka,wiem co zrobie wypószcze mu powietrze z kółek hihihi:diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oooo przechlapane... chory chłop to gorzej jak stado chorych dzieci... z nosa kapie a ci już płaczą że umierają :cool1::cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Luzia&Funia']No jeszcze na 100% nie wiadomo czy taka wielka :shake: Ciekawe co z tym chłopakiem jutro będzie. Oby się ułożyło tak by Qdłaty miał najlepszy dom już nie ważne czy u mnie byle miał to na co zasługuje :loveu: E tam bezsenność fajna sprawa :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jutro sie wszystko okaże..... bedziemy w kontakcie ;) DOGOBRANOC :loveu::loveu::roll: [/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='agunia76']a ja jutro będę walczyć o kompka wieczorem:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]walcz jak lwica...:diabloti::diabloti: wyslij chłopa dzieciom kolacje robić ;)[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Luzia&Funia']Ja do jutra na pewno też niewiele będę spać :loveu::loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: a potem wielka sobota :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Luzia&Funia']Czemu tak późno :placz: Jedzcie z rana :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja bym jechała i już :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='agunia76']Mów bo jak nie :comp26::grab:,a potem PLIIIIIISSSSSSS:Rose:[/quote] :diabloti::diabloti::shake::shake: [quote name='agunia76']Dlaczego tak późno się umówiłyście ja moge nie mieć dostępu do kompka:loveu:,no i skąd ja się dowiem cio?:lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] tak się umówiliśmy bo ja miałam być w pracy... o 15tej chcemy jechać do Qdłatego na spacera go wziąć ..... a koło 17tej umówilam sie z synkiem na wizyte przedadopcyjną..... ale to chyba tylko proforma.... bo mam wątpliwości co do niego, a jak mówiłam, DOŚĆ nieprzespanych nocy Qdłaczka i naszych- domek musi być NAJ :p[/B][/COLOR][/FONT] miałam iśc spać?? :roll::evil_lol: -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='agunia76']Witam.Nie było mnie dwa dni i już nie mogłam skończyć czytać.[COLOR=green]To o której jutro jedziecie i jak szybko dowiem się co z tym domkiem, bo mnie ciekawość zrzera:lol:;)[/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jedziemy koło 17tej... i bedziemy milczeć :cool1: błagajcie o info :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Luzia&Funia']Ja kupię elektryczną :diabloti::diabloti::diabloti: Jak ciągnie to co najwyżej halter :p[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] wystarczy że sie zmęczy i już nie ciągnie... bo to tak naprawde nie ON tylko ten nadmiar energii nim tak rzuca :evil_lol::evil_lol: powaga... chwile dłuższego spaceru i przestaje ciągnąć.... na początku to chyba z emocji że poza kojcem ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:...no Was na chwilkę zostawić :roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to kaj sie smykosz :mad::mad: ide spać... bo jutro emocjonujący dzień :multi::multi: DOGOBRANOC!!! Qdłaczku!!!! jak się cieszę :multi::loveu: i smutno mi zarazem... bo to mój Qdłaty :placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Luzia&Funia']Kolczatke :crazyeye: o nigdy w życiu :eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]masz racje... sprawdzałam Cie czy jesteś prawdziwym dogomaniakiem ...:eviltong::eviltong::diabloti: też bym nigdy nie założyła :roll::p[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selket']Jesce tylko 127 minutek i będzie piątek..Nie kcem piątku, bo potem sobota i niedziela i po weekendzie :placz: Wyślę dzisiaj pieniązki to jutro dojdą ;) A system łąćzność z Ala macie całkiem sprawny jeno zawodny :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jaki zaś zawodny??? :razz::razz::razz::mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT] -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Selket']Już za minutkę będzie ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:mdleje: sie zlękłam że zaś zasiedziałam sie na kompie do północy :-x ufffff bazarki pozamykane.... może coś jeszcze jutro wpłynie na konto ale i tak rozliczymy sie z panią po niedzieli ;) nie szeleczki nie szeleczki... one ino na pokaz... kolczatke dostaniesz dla Qdłatego bo on ciągnie :diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]