Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [URL]http://img266.imageshack.us/img266/7313/karolinkazpupilkiemmaedo5.jpg[/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]daj michałka :roll::roll::diabloti: ale masz piórska :placz::placz::placz: czasem żałuje że ścięłam :placz::placz: i rzuć linke na fascynujący wątek :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]hahahahaha :grin: <padła> :) nie napisałam że to prywatna firma InPost ;) :eviltong::eviltong:[/B] [B]poczta polska strajkuje więc prywatne firmy szukają listonoszy ;) :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]do doopy z inpostem..... nie lubiam ich :diabloti::diabloti: nie ić do nich .... ile płacą?? :roll: więcej jak w jebiu?? [/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='Jola_K']tak, to Zywiec najlepiej Boltona zna BUDRYSEK dam jej znac by sie tu pojawila i podsunela jakies pytania (nie wiem czy dzisiaj jeszcze sie pojawi) dzieki :)[/quote] spoko- na wizytke pojade może w poniedziałek jak nic mi nie wyskoczy .... w tym tyg. już nie dam rady :shake: EDIT: a jednak raczej w piątek, jak gościowi spasuje:razz: podeślijcie mi wzór umowy adopcyjnej jaką macie, to przedstawie mu warunki... [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  4. [quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Red][B]:knajpa: :knajpa: :knajpa: :knajpa: :knajpa: za 1szego płomyczka [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zaaaaśśśś przeca już raz miałam... potem mi zabrali a dali spowrotem łapki a ja se płomyczka a oni mi łapki a ja se.... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. a piesio jest gdzie??? gdzieś w okolicach żywca?? nie docztałam :oops::oops: i jak myślicie- czy zaakceptowałby staruszka boxia?? bo że dzieci lubi to wyczytałam .... wspomniałam Panu o kastracji- oczywiście nie widział żadnego "ale" poza jednym.... w Jastrzębiu prawie żaden wet nie chce kastrować i sterylizować :angryy: dałam mu już namiary na nowego weta który pomaga nam i naszym bezdomniaczkom ... czy macie jakieś konkretne pytanka?? :razz::razz:
  6. doberek... własnie rozmawiałam z gościem który zadzwonił do mnie w sprawie ogłaszanego przezemnie ASTa. Jako iż "moj" nie jest już do adopcji a gość dobrze wróży- obiecałam że pomogę mu w szukaniu amstaffa który mu się marzy ... Koleś zgadza się na wszystkie warunki-umowa adopcyjna, wizyta przed i po... mieszka w domku jednorodzinnym i pies nie będzie służył jako stróż... ma 14toletniego boxerka który już powoli odchodzi... i węze ... uwielbia zwierzęta i chce pomóc jakimuś astkowi... jednakże pies musiałby zaakceptować jego psiaka i dzieciaczka który się urodzi niebawem.... dom byłby w okolicach Jastrzębia Zdroju. Po niedzielce skoczyłabym jakby co na wizyte przedadopcyjną, na którą ów zainteresowany sam mnie zabierze i odwiezie z powrotem :p w razie pytań- piszcie- jestem z nim w kontakcie.
  7. jesooo jak głośno śpiewa ten Odi- aż Klotz przyleciał... i już nuci pod nosem :evil_lol:
  8. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to Ci Furyjka :shake::shake: może to teren gdzie często bywa i terytorializm sie jej włączył :niewiem: nie ładnie zrobiła :shake: mam nadzieje że nie spodobała jej sie akcja i nie bedzie chciała powtarzać..... i że psiórowi nic poważnego nie zrobiła :-( oby nie było z tego problemów w tym Englandzie :-([/B][/COLOR][/FONT]
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jabuszko..... żyjesz ty dziołcha czy cza ci ten dysk sformatować??? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][url]http://images34.fotosik.pl/282/36f9f8dcc8a2186b.jpg[/url] [url]http://images31.fotosik.pl/282/a5a525bb8766f661.jpg[/url] jakie irokezy :evil_lol::evil_lol: byłam widziałam cześc Eff :multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i co i co :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zbierajta graty i oćta :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. :multi:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi: jaaaaaaaa :multi:fenris widziałam twojego ptaszka :multi::multi::roll: fajne to toto.... huhajcie na totego :loveu: niech boroczek zdrowieje :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='Selket']Jaka słodziachna byłaś:loveu::loveu: Ile to lat temu??:cool3::cool3:[/quote] [SIZE=4][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hmmmm: 16 [/B][/COLOR][/FONT]:roll::roll:;)[/SIZE]
  15. [quote name='Selket'] To dawaj te przedszkolne:diabloti: [/quote] :grins: [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b7f43f86a0dc21dc.html[/url] [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6f5bbd261de050a0.html[/url] [CENTER]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/CENTER]
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]foty z przedszkola wstawiłaś :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]gupia- wystraszyłam sie że pomyliłam linki :mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT]
  17. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale ja nie chciałam pokrzywo-terapii ino fotke żabanta :grins: a terapia nic nie dała- kaszle jak gruźlik, łupie mnie w krzyżu jutro chyba lekarz :roll: se pójde na L4 :multi: doberek wszystkim!!! :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]obejrz... to ja .... ileś tam lat wstecz :grins: [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c2fb12e3b0c0ab48.html[/URL] [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/11b9767861cf9023.html[/url] [/B][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jjjaacciiiee selketowa ... ale masz zajebiaszcze pióra :crazyeye::crazyeye::loveu: też miałam takowe- kiedyś :roll: no i smiem twierdzić że grubo przesadzasz z tym płaczem o swój wygląd :mad::mad: goopia moja :loveu: fajna dziołcha z cie.... :multi: eeee... fajna chata.... też kcem :roll::-([/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja sie dziś zaczaiłam na bażanta... żeby mu fotke pstryknąć.:multi:.. szłam za nim po cichaczu w głąb lasu :loveu: ale ten chyba mnie słyszał i szedł gdzieś krzaczorami.... ale klockowa nie popuszcza cichutko kroczyłam za nim ze 20 minut:razz: aż zaszłam mu po cichaczu droge :diabloti: był 2 metry odemnie[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wylazł prosto na mnie :loveu: aparat w gotowości :multi::multi: i wtedy wpadłam po pas w pokrzywy... zaczęłam qrwowac i żabant uciekł :angryy::angryy: a pisze o tym bo siedze i sie drapie bo mnie swędzi :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. buuuhahahha.... no toś narobiła psom wiochy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a jakżesz mnie tu dzis nie było .. jak byłam :roll::roll::cool1: no to jeszcze raz..... dzieeeń doooooo bryyyyyy :multi::multi::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  23. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa daj gryza [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-398.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ufffff jest :roll: wlazł do środka do wyra i sie zaklinował.... dobrze że sie nie udusił .... bo wlazł między kołdry :mad::mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]yyyyy... ten tego..... legwan zniknął.... nie ma go nigdzie :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...