Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='chester07']a czemu by miała nie mieć? chyba Pamir jest wzięty na stałe.. tak ? jak się mylę to przepraszam..[/quote] [quote name='M&T']źle zrozumiałaś clockwork :eviltong: jej chodziło, że żadnych zdjęć Pamirka nie ma xP[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dokładnie tak.... nie widze fotek Qdłacza :mad::mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Chłodzi jojka:diabloti::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [quote name='Izabela124.']Hejos O znów tu temat o jedzonku[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo.. o jajkach :cool1::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja myśle że gość nie chce sie pozbyć psa "bo wyjeżdża" tylko dlatego że JUZ GO NIE CHCE :cool1: frajer :angryy:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie za okno bo okna pozamykane muszą być jak on buszuje po chałpie..... żyje ;) przygniótł go benjaminek :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]melduje że legwan spadł z okna :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] :scared::scared:
  6. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]To kiedy te dni jebia są:razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :niewiem: :evil_lol::evil_lol: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Jaki boski Klocek na rysunku:multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][COLOR=#008000]nie moge skopiować adresu obrazka szit:cool1:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nooo boski bo to Klocus.... ino Iza obcieła psu ogonek zamiast paznokietków :razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='MARCHEWA']Niestety obawiam się,że w J-biu to nie wypali:shake:,tutaj ludzie są jak znieczuleni na ten problem(oczywiście bez paru wyjatków)a wręcz nie widzą żadnego problemu.Nawet adopcje mówią same za siebie,ani jeden chyba dorosły pies ze schroniska nie znalazł domu w J-biu,wszystkie gdzieś pojechały w Polskę,a z 30-tu szczeniąt,które miałam na tymczasie tylko jeden ma dom w tym mieście!!!Z tego co zaobserwowałam zapanowała tu moda na yorki i ludzie masowo rozmnażają je w blokach,więc po co komu zwykły kundel?!Smutne,ale prawdziwe.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dokładnie tak.... jastrzębskie społeczeństwo jest ..... ograniczone? :hmmmm: ujmę to tak- SPECYFICZNE!!! tu jest zbieranina ludzi którzy lata temu przyjechali za pracą w większości ze wsi :cool1: pies dla nich to kundel na łańcuch do budy.... co widać po stosunku ludzisków do psów większych od jorka i po komentarzach na jastrzębskim portalu internetowym przy jakimkolwiek pro psim zdaniu redaktorów...:mad: jorczki i owszem.... produkcja u nas pełną parą a wciąż zapotrzebowanie:shake: przykre że od prawie dwóch lat ciągnę ten temat a zainteresowanie zerowe... innym schronom, innym alarmijącym się pomaga... a jastrzębskie psy zostawione same sobie:-( miała być petycja, nie było, bo nikt nie zechciał pomóc w napisaniu.... sama niewiele zdziałam.... więc odpuszczam sobie... widać tak ma być ...:-( teraz nie ma co ... przejmie Lech i zobaczymy co będzie, czy da radę polepszyć los psiaków czy go zniszczą w przedbiegach.... pożyjemy zobaczymy :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT]
  8. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]eeeee.... może byś co polała gościom :cool1::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja siedze czytam i sie ślinie.....[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-398.gif[/IMG] ide zakurzyć[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-310.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] coby kubki smakowe oszukac :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]łapaj kffiatki:eviltong: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]złapane... nawet ich już na okno nie stawiam... stoją od tygodnia na ziemi :roll: aaa zapomniałam se pochwalić jaki dostaliśmy prezent jak byliśmy u Sabciowych w niedzielke.... bratanica Sabciowej Panci dała nam rysuneczka dzięki Izuś [/B][/COLOR][/FONT]:loveu: [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/218/390696c085004ebb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/218/bdefa1a1e9189943.jpg[/IMG][/URL] :multi::loveu::multi::loveu::multi: [/CENTER]
  11. [CENTER][FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=Red][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-187.gif[/IMG]STO LAT STO LAT [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-187.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-170.gif[/IMG]19 CZERWCA 1986,[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-95.gif[/IMG] 14:00 [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-182.gif[/IMG] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-427.gif[/IMG][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]GRATULKI [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-73.gif[/IMG][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]KOCHANI!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-72.gif[/IMG] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-79.gif[/IMG][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B] i kolejnych wspólnych szczęśliwych lat!!!!! [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-181.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
  12. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]melduje że legwan wylazł na wolność ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='Fenris']Ja w ogóle uwielbiam oglądać foty TAKICH psiaków fikających razem :p a na żywo to w ogóle :loveu: a Czołgista ma remont i nieuchwytny :angryy: i Żaba nie ma z kim zapasów urządzać :angryy:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Klocek chętnie się z nią pobawi :razz::razz: choooo :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='Selket']To musisz mieć trudne życie :calus:[/quote] :evil_lol::evil_lol: [quote name='Fenris']Zgadzam się, dla mnie to stanowczo minimum akceptowalne :p u nas 26 ale duszno bo na deszcz się znów zanosi ... a jutro grillek rodzinny, będę miał super zajęcie grilla w deszczu rozpalać :roll: no ale kto jak nie ja da rade haha :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dasz rade nie ma to tamto ;) nooo 26 stopni to tak spoko- jak by mogło być o 10 więcej to już wogóle lux torpeda :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='furciaczek']Rozne gadziny widzialam ale legwanka chyba jeszcze nie:shake: Zapytam sie kolesia z zoologa...facet ma obsesje na punkcie gadow Zreszta jak juz to dopiero jak wroce do PL na stale... bo jak ja z tym calym zwierzyncem bede jechac...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a planujecie powrót do PL??? kiedy??? nooo fajnie by było jakby ktoś miał taka korbe z legwanem jak ja :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='pędzelopka']Przyczołgałam się i ja. Z czereśniami. mniam czereśnie- jeszcze nie miałam okazji tego roku a uwielbiam.... cena mnie zabija ;/ Smok atakuje Gerooooooniiiimoooooo :turn-l: [URL]http://images6.fotosik.pl/217/8872cb00860533eb.jpg[/URL] yyyy......yyyy....właśnie kradne Ci foty coby umalować smoka....... mogem? :modla: zresztą i tak ukradłam i już robię :scared:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a kradnij i maluj... byle nie na różowo :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]cze ...........jestemy wrócone [/B][/COLOR][/FONT][/quote] :multi: [quote name='Selket']eeeeee...................a nie spocisz się??? [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie ma takiej opcji.... poce sie tylko w kąpieli w wodzie wrzątku :cool1::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='Selket']Ja nie chadzam w króktich spodenkach:oops: Mi wystarczy, że jest 20 stopni i wieje wiaerek i jest CUDNIE:loveu::loveu::loveu: No chyba, że to będzie ew. wrzesień i ja będę ew. TAM, to wtedy mam być 30 stopni:eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:mdleje: a ja tera siedze w bluzie i jestem zmarznięta :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='furciaczek']Widzialam ropucha:loveu: Slodki tez chcem takiego:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:razz: wszystko spoko ale w razie czego przez granice nie przewieziesz .... chyba .... a czy w JuKej są w sprzedaży legwanki?? czy tez jakieś nie takieś przepisy ?? [/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='Selket']Pewnie, że możesz:multi: U nas jest Wisełka tuż za rogiem i możena pojechać na Pojezierze Łęczyńso- Włodawaskie, ino to już dalej.... Oć do nas :calus: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:placz::placz: też kcem Wisełke za rogiem :mad:[/B][/COLOR][/FONT] A ja nie jadę w tym roku na Mazury:placz::placz: :grab:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no patrzaj co za zbieg okoliczności... ja też nie :cool1::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [URL]http://images24.fotosik.pl/233/192294a02643b32e.jpg[/URL] :eviltong::eviltong: [RIGHT]:evil_lol::evil_lol: [LEFT][url]http://images31.fotosik.pl/291/28e2e94a5fe3b9b6.jpg[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a tego to po tym wypitym piwie tak zamiotło :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/LEFT] [/RIGHT]
  19. [quote name='sota36'] czesc Sloneczko - nie wiem, czy wiesz, ale ja ( pewno Ineczka dolaczy) zrobimy w wakacje do Cie nalot! [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi: już wiem :evil_lol::evil_lol: fajnie by było między 15-23 lipca, bo Pawcio bedzie w Anglii :multi::multi: zapraszam!!!!!! ino bez piesów płci ŁUN musze prosić :oops::oops:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]coś liche zainteresowanie sunią :shake: porób cioteczko modliszko aktualne fotki i trzeba zacząć ogłaszać [/B][/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jaaa.... dawa dawa fote całego VOLVO!!!!! to moja jedyna ulubiona marka- jedyna wymarzona od 18tu lat :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cholera.... supcio... daj sie karną[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ć [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: jak byliśmy w Szwecji to koleś (Adam u którego byliśmy) nie mógł ze mnie:evil_lol:- zawiózł nas np. pod zamek króla a ja łaziłam i macałam Volva, fociłam, kwiczałam ..... tyyyyle ich było :loveu::loveu: kiedyś se kupie... :roll::roll: zaraz po tym jak uzbieram na naprawe tego które czeka od lutego ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  22. http://images30.fotosik.pl/232/2e872d5caffc4cb4.jpg a co on taki pokiereszowany???? na twarzy?? :roll:;) witanko pędzelopeczko ;)
  23. [quote name='Selket']Cześć :multi: Nie płakaj :loveu: Ja mam w zasadzie tylko wodne fotki:oops: Bo teraz staram się jeździć troszkę na wodę póki pan K jest, potem sobie wyjeżdża:placz: To oć do mnie nad wodę;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mogeeee??? :placz::placz::placz: normalnie cholera chyba wezme taksówke i pojade z psem... ino gdzie??? u nas nawet nie ma gdzie :angryy: zasrane jebie... [/B][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:mdleje: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zwariowała do reszty :mdleje:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ale supcio że 2 biedne kotecki maja domki :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja pierdziu :crazyeye: jaka ona duża :crazyeye::crazyeye: i słodka:loveu: i te łoczęta :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...