Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. No właśnie nie wiem....i się dowiedziałam, że to na jutro a nie na dziś a ja tak przy tym siedziałam :lol:
  2. Już się nie mogę doczekać....to akurat dzień po ZAKONCZENIU ROKU SZKOLNEGO :lol:
  3. A ja już to widziałam! :eviltong:
  4. A dobrze słychotać, dobrze...dziękuję...ale ten wiersz Mickiewicza mnie wkurza, bo mamy sie na jutro nauczyć :roll:
  5. [quote name='Nerul']Ja mysle nad kupienie archiwialnych numerów PP z rasami które by mnie interesowaly. Jak sądzicie bardziej sie oplaca kupic kilka na 1 przesyłke czy nie?[/QUOTE] No jasne, że tak :D jakaś dogomaniaczka sprzedawała archiwalne numery (niektóre!) na bazarku i tylko jeden się sprzedał...
  6. [quote name='Samturia']No właśnie! Baska looknij na to!!! [URL="http://www.paperboy.nl/?PID1=%3A%3F5%2A%27GY%5F%3C%5C463V%3F02EQ%2BVM%2AD0%3E5H%5DPD445C%40%20%0A"]http://www.paperboy.nl/?PID1=%3A%3F5%2A%27GY%5F%3C%5C463V%3F02EQ%2BVM%2AD0%3E5H%5DPD445C%40%20%0A[/URL][/QUOTE] O dobry Boże...:roflt:
  7. No co wy...czemu nie mleko? :lol: [IMG]http://tbn0.google.com/images?q=tbn:AkKYXUsNLHf-ZM:http://apoteozaglupoty.republika.pl/pij%2520mleko2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.v-lo.krakow.pl/%7Etorbek/wodka.jpg[/IMG] :evil_lol: PS:Oryginalna nie jestem...:oops:
  8. [quote name='bellatriks']No a ja tak z ciekawości policzyłam, bo tak to wydaje się, że to strasznie dużo forsy:evil_lol:[/QUOTE] no dobra...no to 6 lat! (ok. 45 zł. :evil_lol:)
  9. [IMG]http://republika.pl/highelv/fotos/shojo/nowe/shojo_04_200711.jpg[/IMG] Ale cudne zdjęcie :-o klimat i ta....mina psa :evil_lol: super tu wyszedł/wyszła :lol:
  10. [IMG]http://images22.fotosik.pl/138/f12a4b561176c4fd.jpg[/IMG] Cóż za jezyk....:)
  11. Nawet nie policzyłam...:lol: ale za te niecałe 15 PLN to już by była smycz :lol: O!
  12. Ja nie poznaje, bo fot nie widzę :( EDIT:Już widzę! Piękny! :D :p
  13. [quote name='Cambel']No właściwie to tak, jednostkowo ta kwota duża się nie wydaje, ale po dłuższym czasie sporą sumkę można uzbierać :cool3: A wolałabym za nią kupić np. karmę do schroniska.[/QUOTE] o właśnie! Jeśliby tak przez 2 lata kupować to łohoho....:lol:
  14. 60 gr. to b.dużo jeśli będzie się kupować przez długi czas :)
  15. [quote name='*luthien*'][B]ojejku zly humorek?:cool1:[/B][/quote]Nie, ani troche...w ogóle...:roll:
  16. [quote name='*luthien*'][B]nie nazywam sie Ola:p[/B][/QUOTE] To jak ku*wa znowu?!? :-o
  17. [quote name='XXL']bylem i zostawilem slad :)[/QUOTE] Mógłbyś teraz posprzątać te ślady co zrobiłeś :mad: . ......:evil_lol:
  18. [quote name='Cambel']Właśnie wróciłam ze sklepu ze świeżutkim MP :cool3:[/QUOTE] e tam świeży...od dawna w kioskach :eviltong:
  19. Już jest ranek :lol:
  20. Nie ukrywaj sie Ola, bo wiemy, że na gygy jesteś :PPPP :)
  21. [quote name='Dagusia1992']Dzien Doberek ;] co tam słychac? :D[/quote] A...jak wytrzymam do wakacji to bedzie dobrze :evil_lol: [quote name='Aga K']Hejka !!! :multi::multi::multi:[/quote] [B][SIZE=3]Czołeeeem![/SIZE][/B] :cool3:
  22. Ja cię moge nauczyć robić bannerki i robić ogłoszenie na [url]www.psy.pl[/url] :lol:
  23. [quote name='Chanelle'][COLOR=DimGray]Ale śliczna paskuda. A zęby jakie białe, hoho. Mała zdobędzie tytuł miss wspaniałego uśmiechu :evil_lol: [/COLOR][/quote] No ja bym chciała....:diabloti: [quote name='*Monia*']Niki powinna reklamować pastę do zębów :evil_lol: , śnieżna biel, nawet misio się jej nie oprze.;)[/quote] O tak :loveu: [quote name='chihuahua']Jaka ona straaaaaaszna!!!!![/quote] :look3: [quote name='Dagusia1992']atak na zabawke :evil_lol: jakie białe zębólki :lol:[/quote] dzięki....:p [quote name='Pianka']Takiego ładnego misia gryźć:mad:[/quote] :lol:
  24. Ale mało fotek...ale GRATULACJE WSZYSTKIM! :lol:
×
×
  • Create New...