Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. Ja też mam nowy nr...tylko przeglądnęłam, ale muszę się pochwalić, że od roku czytam "czynnie" czyli każdy artykuł (nawet jak mnie nie ciekawi ;))
  2. Byłam w kiosku i jeszcze nie było :roll:
  3. [quote name='*luthien*'][B]droższe :eviltong:[/B] :eviltong:[/quote] Nie prawda ;) gdzieś o tym czytałam :eviltong: PS;Poza tym niektóre zmienia się nie co dzień a co tydzień lub nawet dwa...
  4. Na stronie pisze, że nowy nr :cool3:
  5. Jutro jest nowy nr? czy mi sie zdaje...
  6. A ja już go widziałam, a ja już go widziałam! Fajnyyy...:)
  7. Miałam dziś lub w czwartek iść po nie, ale jeszcze nie są skończone...we czwartek mam iść...:D
  8. [IMG]http://img365.imageshack.us/img365/5289/p1040518bv1.jpg[/IMG] Ślicznotek-Fafluś :loveu:
  9. Dawno nas tu nie było...ale wiele się nie zmieniło :lol: Mickey jak zawsze przystojniak :loveu:
  10. [QUOTE][B]nie martw sie :-D ona jest lagodna jak baranek:diabloti:[/B] [/QUOTE]Przy niej jestem malutka jak to psie żarcie [B]prawie [/B]w jej pysku :lol:
  11. [B][size=4]Brawooo!!![/size] :klacz: :klacz: :klacz:[/B]
  12. [IMG]http://www.photoape.com/album/photo/getPhoto.cfm?albumID=11844&photoID=485186[/IMG] Lubi pływać....:loveu: super! [size=1]wiem, wiem...troche bez sensu pisze, ale nie mam już co :lol:[/size]
  13. Teraz też balujesz? :evil_lol: [size=1]A robiłas zdjęcia jakie? ja wczoraj (na dniach Miechowa) robiłam to ty też powinnaś...:eviltong: Bo jestem ciekawa jak tam u was jest :D[/size]
  14. Ahaaa....:D no to życzę powodzenia/powożenia :lol:
  15. O...ja zdechnę! :p ja się kiedyś taty pytałam, dlaczego ludzie umierają? A on mi odpowiedział, że śmierć też jest ważna, bo jakby się rodziły nowe dzieci a starsi nie umierali to nie mielibyśmy miejsca na tej ziemi...i świat wcale nie byłby lepszy...ale dobra...koniec offu, bo coś mi się zdaje, że tu o szczeniakach bez matki mowa...
  16. [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/2581/wariatka024su9.jpg[/IMG] O mamo...:-o Potwór!!! zje mnie...!!!
  17. [quote name='Anetka83'][COLOR=Black]Tak jak napisał Chefrenek... zwierzęta umierają...[/COLOR][/quote] Ale, ale.....moja Niki jeszcze nie umiera! Ona nie jest zwierzęciem? :hmmmm: [quote name='Anetka83'][COLOR=Black]A co do "zdychania" to chyba znaczenie zależy od kontekstu w jakim używasz tego słowa... no nie? ;-)[/COLOR][/quote]Aha...fajnie wiedzieć :p
  18. [size=1]A ja nie...;) kto wymyślił, że "zdychać" to złe słowo??? Jak przebiegne pare kilosów i powiem, że "zdycham" to sie drzeć zaczniecie? :lol:[/size] No i co u maluchów???
  19. [quote name='baffi2']A czy ty "justys_95" niemogłabyś go wziąć? Albo może ktoś z twoich znajomych...???[/QUOTE] Ja na pewno nie...:roll: mam już jedną suczke, która nie zaakceptuje nowego psa a poza tym na drugiego psa nie mam warunków...a znajomi? Nie wiem...nikt się na razie nie ciągnie...
  20. [IMG]http://img468.imageshack.us/img468/6904/1808011hh0.jpg[/IMG] Jak słodko śpi....:loveu: [SIZE=7][size=1]PS:Wiem, wiem...troche gadam bez sensu :lol:[/size][/SIZE]
  21. [quote name='butterfly15']hejka :D :D Chyba Nika "wpadla w oko" mojemu Kleksiowi xD[/quote]Takiemu przystojniakowi? Ma szczęście xD [quote name='ß@$!@']hej Wam :cool3: Super, że jeździsz :loveu: A na jakich koniach? (rasa) :cool3: Ahhh ja już w środe będę jeździć :loveu::loveu:[/quote]Rasa? Nie mam pojęcia...:lol: w środe masz mi opowiedzieć jak było...:cool3: a gdzie masz najbliższą stadnine, albo konia?
  22. [IMG]http://images12.fotosik.pl/92/45fc6b02a3cf59d2med.jpg[/IMG] Śliczny....:loveu: supcio :D
  23. Bewarka

    filmiki

    O jejku luth :evil_lol: ale debeściaki z tych kotów :lol:
  24. [quote name='israel']Mamy namiary na jednego fryzjera - nie wiemy jeszcze jak upieksza ale jak sie okaze ze super to moze Ambrozy by sie wybral ;)[/QUOTE] O tak, o tak! :loveu: a o jakim upiększaniu chodzi? O szczotkowaniu, wykąpaniu i przycięciu pazurków, czy chcecie, żeby go jeszcze ładnie ostrzygł?
  25. [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/95/pearlak2ud0.jpg[/IMG] Czemu ona nie nazywa się Pearl??? Tylko Perła? (:evil_lol: wiem, że to to samo...prawie :lol:)
×
×
  • Create New...