O...ja zdechnę! :p ja się kiedyś taty pytałam, dlaczego ludzie umierają? A on mi odpowiedział, że śmierć też jest ważna, bo jakby się rodziły nowe dzieci a starsi nie umierali to nie mielibyśmy miejsca na tej ziemi...i świat wcale nie byłby lepszy...ale dobra...koniec offu, bo coś mi się zdaje, że tu o szczeniakach bez matki mowa...