[quote name='*Iza*']A co zastanawiasz się nad CT?[/quote]
tak...jestem już prawie pewna, że w przyszłości będe go mieć...lubi biegać, bawić się, łatwy w pielęgnacji, uwielbia spacery, łatwy w prowadzeniu...bardzo podobny charakterem do Niki, a ona niestety żyć wiecznie nie będzie...:roll: ale to jeszcze (mam nadzieje) za jakieś 15 lat :D