Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. No to super...:D Karolina: to wez z nim codziennie parenaście kółeczek pobiegaj i wychodz na dłuższe spacerki...dawaj, dawaj! ;) [size=1] Zapomniałam, że Nike też muszę odchudzić i to w trybie natychmiastowym, bo chyba 14 czy 16 lipca jest "wybór najpiękniejszego psa i kota" i Nikusia bierze udział...chce, żeby teraz wygrała...:lol:[/size]
  2. [quote name='goldenka245']Haha, wróciliśmy ;-) Kolejna bdb:eviltong:[/QUOTE] A gdzie byliście? kto wystawiał? :lol:
  3. [quote name='marymek']:roflt: o mamusiu :mdleje: albo to Ty masz dziwne skojarzenia, albo to ja mam dziwne skojarzenia co do twojego posta :grins: :oops:[/quote]Chyba to pierwsze...:rolleyes: :oops:
  4. Już siem nie możemy doczekać, aż zawitacie w Polsce...:D tylko cie pewnie na dogo nie będzie :(
  5. Oj Basia :-o nie spodziewałam się.....fotek.......:rolleyes:
  6. Śliczna Psysia...:loveu: pysiorek ma śliczniutki....:D
  7. Trzymam kciukasy i czekam na relacje ;)
  8. A wiesz...:lol: prawde mówiąc to yorków porażająco dużo nie było...(może to dlatego, że nie stałam przy ich ringach :evil_lol:) dzięki...:D
  9. Ja niestety nie przybyłam, bo brat musiał iść do pracy na 15:00...szkoda, bo widze na fotkach, że rzeczywiście było fajnie :) Gratuluje wygranym! ;)
  10. Zajęty psiakiem ;) wiem jak to jest...:D
  11. [quote name='goldenka245']powinien być taki: (--) a jest (----) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Przez chwile myślałam, że chodzi ci o to że on powinien być taki: (_|_) ...a jest taki :lol: (__|__) PS:Chyba to usunę, bo troche głupio mi :oops:
  12. Ale ja wiem, wiem...:D [size=1] nie wiedziałam, że sie tak tym zainteresujecie....znaczy moim postem [/size] ;)
  13. Jakieś takie....odwrócone :eviltong: niektóre z osób widziałam na wystawie (po psach poznaje) :lol:
  14. Widziałam Gryzka w TV, ale przez chwile, bo po 1 sie spozniłam (a on był na początku) a po drugie, jak już przyszłam (w środku programu :mad:)to nie wiele usłyszałam...mniej więcej tyle słyszałam: "Pies.........ma.....był........źle...........czeka.......dom......tymczas...." tyle Gryzka widziałam co na końcu pokazywali...:D
  15. ja na pewno będe mieć kilka psów...więc pytanie "w czym problem?", że chce mieć tylko jednego rasowego psa! Jak będe mieć psa z rod. to będzie mnie korcić do wystaw, a z dwoma będzie mi trudno...[SIZE=1][B]więc planuje tak: jeden rasowy, jeden, może dwa góra cy [/B][/SIZE][B] ;) [/B]kundelki
  16. [quote name='*Iza*']:grins: To masz dużo czasu ....:evil_lol:[/QUOTE] Jeszcze zmienie zdanie :evil_lol: bo właściwie owczarek szet. też jest charakterem podobny do Niki...:roll: no i ja już sama nie wiem...
  17. [quote name='*Iza*']A co zastanawiasz się nad CT?[/quote] tak...jestem już prawie pewna, że w przyszłości będe go mieć...lubi biegać, bawić się, łatwy w pielęgnacji, uwielbia spacery, łatwy w prowadzeniu...bardzo podobny charakterem do Niki, a ona niestety żyć wiecznie nie będzie...:roll: ale to jeszcze (mam nadzieje) za jakieś 15 lat :D
  18. Jedzie ktoś? Bo tak sobie myśle pojechać (jeśli uda mi się namówić brata) bo jak byłam w Krakowie to było bardzo fajnie, a to tylko ok.83 km. czyli drugie tyle co do Krk...no, ale jeśli znów nikogo znajomego nie spotkam, to głupio będzie :cool3: a to za 2 dni, więc musze się z tym myśleniem pośpieszyć :diabloti: no to...kto jedzie?
  19. [quote name='Kooikerka']Posiadam [B]nie rodowodowego[/B] pudelka[/QUOTE]Czyli nie masz pudelka tylko psa w typie rasy...;) a wystawiać psy można (na szczęście) tylko rodowodowe, więc...:)
  20. [quote name='goldenka245']ze niby ja?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Sam sie niby utuczył? :diabloti:
  21. Ja mam artykuły o cairn terrierze z PP i MP ale nie dam :eviltong: a ma ktoś w "psie"??? Bo chyba kiedyś był...
  22. Co innego jakby te żarty były śmieszne...;)
  23. [quote name='Agama']czytalyscie w kontrastach shar pei i chinski grzywacz-to moje psiury i ja -chwale sie nieskromnie:oops:[/QUOTE] Ale sie złożyło :evil_lol: że kupiłam ten numer :D
  24. Już mam...i już przeczytałam (wczoraj, a dziś dokończyłam :D)
  25. Ale off...Boże, ale off...:diabloti:
×
×
  • Create New...