[quote name='goldenka245']A automatyczna to nienormalna smycz?:razz:[/QUOTE]
Normalna, ale inna...chodzi mi o normalną, [B]nieautomatyczną[/B] smycz. :D a właśnie...w czym go wystawialiście? I nie ma fot z wystawiania?
[quote name='ß@$!@']:crazyeye: psy mają rece :crazyeye: fajnie wiedziec :cool3:[/QUOTE]
No a nie wiedziałaś, że psy mają ręce a ludzie łapy? :lol: :diabloti:
[quote name='goldenka245']Iza dziękuje jeszcze raz :*
Justyna a czy to są fotki z ringu?:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
No nie...ale jak już jechałaś to mogłaś odrazu w normalnej smyczy chodzić...albo w ringówce :evil_lol:
[quote name='ß@$!@']No widzisz, tak jakoś wyszło :roll: teraz chcą mi kolczatke do kompletu kupić :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]A kto cie na tej smyczy prowadzi, co? :diabloti:
[quote name='marymek']
2. chłopak z pięknym Lhasa Apso, ale w ząb nie pamiętam jak sie nazywa, jest chyba na dogo, a poza tym skojarzcie go z Krakiem bo tam też stał na pudle (chyba :oops:) :cool3:[/quote]Kojarzę właśnie z Krakowa...:lol:
[quote name='goldenka245']Haha:eviltong::eviltong::eviltong: A kto to organizuje?:cool3:[/QUOTE]
Dom kultury...żeby młodzież zajęcie miała, bo podobno teraz młodzież ma dziwne pomysły :cool3:
[quote name='goldenka245']A gdzie to się odbywa?:razz::loveu:[/QUOTE]
W Miechowie...:D Nikusia medalu nie dostała...no, ale jak jest takie jury...:razz: