Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. Na nowych zdjęciach jeszcze bardziej widać jaki on śliczny...:loveu:
  2. Pa pa...miłych wspomnień :lol:
  3. [quote name='gogunia']A skąd wiesz? :lol: raczej nie, tak myśleliśmy, ale nie;)[/QUOTE] A w galerii twojej mamy...oczywiście na...innym forum ;)
  4. Podobno Obój jeśli nie znajdzie dobrego domku to zostanie u was :D sie dowiedziałam...:lol:
  5. Widać!Jakie....fajne :lol: to łóżko :D
  6. Nie widze tych łóżek...:-o
  7. Alfons nie takie złe...ale mi jakoś się NIE kojarzy z Alexem...;) to chyba dobrze :D
  8. To mi dajcie dwa kawałki :evil_lol: PS:Ide coś zjeść bo zgłodniałam :D
  9. Dajcie mi kawałek pizzy...:cool3:
  10. No ja niestety nie mam [B]żadnego [/B]katalogu...bo mi nie potrzebne po prostu :cool3:
  11. [quote name='goldenka245']A automatyczna to nienormalna smycz?:razz:[/QUOTE] Normalna, ale inna...chodzi mi o normalną, [B]nieautomatyczną[/B] smycz. :D a właśnie...w czym go wystawialiście? I nie ma fot z wystawiania?
  12. [quote name='ß@$!@']:crazyeye: psy mają rece :crazyeye: fajnie wiedziec :cool3:[/QUOTE] No a nie wiedziałaś, że psy mają ręce a ludzie łapy? :lol: :diabloti:
  13. [quote name='goldenka245']Iza dziękuje jeszcze raz :* Justyna a czy to są fotki z ringu?:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] No nie...ale jak już jechałaś to mogłaś odrazu w normalnej smyczy chodzić...albo w ringówce :evil_lol:
  14. Świetne fotki! :D Nie powiesz mi, że wystawiałaś go w smyczy automatycznej? :evil_lol:
  15. Świetnie, że mu się poszczęściło...:D
  16. [quote name='ß@$!@']zazwyczaj jakaś ręka :roll:[/QUOTE] Psia? np. Bonnie? :lol:
  17. [quote name='ß@$!@']No widzisz, tak jakoś wyszło :roll: teraz chcą mi kolczatke do kompletu kupić :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]A kto cie na tej smyczy prowadzi, co? :diabloti:
  18. [quote name='marymek'] 2. chłopak z pięknym Lhasa Apso, ale w ząb nie pamiętam jak sie nazywa, jest chyba na dogo, a poza tym skojarzcie go z Krakiem bo tam też stał na pudle (chyba :oops:) :cool3:[/quote]Kojarzę właśnie z Krakowa...:lol:
  19. To wy nosicie smycze? :-o
  20. [quote name='ß@$!@']Hehe, to dobrze widzisz :cool3: Czyżby przez okulary ? :evil_lol:[/quote] Nie wnerwiaj mnie :mad: ... :evil_lol: Super fothy! :D
  21. No to czekam na te fotaszszszki...:D PS:Ja miałam być na pikniku rodzinnym, ale powiedziałam, że mi sie iść nie chce :oops:
  22. Kurka fotki nie widze :roll: Cambel...ko :lol:
  23. [quote name='goldenka245']Haha:eviltong::eviltong::eviltong: A kto to organizuje?:cool3:[/QUOTE] Dom kultury...żeby młodzież zajęcie miała, bo podobno teraz młodzież ma dziwne pomysły :cool3:
  24. Widze, że powróciłaś do swego dawnego banerka :D
  25. [quote name='goldenka245']A gdzie to się odbywa?:razz::loveu:[/QUOTE] W Miechowie...:D Nikusia medalu nie dostała...no, ale jak jest takie jury...:razz:
×
×
  • Create New...