[quote name='Codik&Toffik']Po długim czasie zawitałem na forum :cool3: Dziękuję za gratulacje i cieszy mnie to, że podoba mi się Wam mój psiak ... :multi: Nawiązując do tego postu co zacytowałem to w Bytomiu byłem 1 raz, i byłem tam z moim 2 lhasakiem (straszym) i faktycznie garnitur jasny brąz nie pasował, ale teraz na JH zabieram mojego młodszego lhasaka Codika ( szczeniak;) ). Mam nadzieję, że szybko sie tu zaklimatyzuję, no i, że poznam wielu z Was osobiście na wystawach. :evil_lol:
P.S Jutro będę w Warszawie, więc może ktoś z was będzie, żeby się zapoznać...?:lol:[/QUOTE]
o witam! Widziałam Cię w Krakowie :) super wystawiasz psiaka-chciałabym tak kiedyś, jednak przede mną długa droga do handlingu :lol: