Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. Ciotki, czy pieniądze nadal są [B]dla niej[/B] potrzebne? Bo zrobiliśmy wątek na którym zbieramy na jednego z psiaków potrzebujących pomocy finansowej ;) no bo ci kupujący rysunki psów z bazarku mają na konto to na pierwszej stronie wpłacać z waszego wątku :lol:
  2. Ja jeszcze nigdy nawet w Lidlu nie byłam...musiałabym 40 km. za... do Krakowa :mad: a moja Niki kiedyś dostała dropsiki z Hiltona i jeść nie chciała wredota...
  3. Może jej kup zabawkę? :lol: albo smakołyki jakieś w sklepie zoologicznym :) PS:Mój brat pracuje w pubie i dlatego...:D jadłam tą pizze-strasznie dużo dodatków...:)
  4. Mój brat by ci za piątke załatwił :D [size=4]Wszystkiego najlepszego Łapciu![/size]
  5. Miałam gdzieś taką książkę do uczenia się czytania ze zrozumieniem, ale zaraz po przeczytaniu tytułu nie wiedziałam o co im chodzi :lol:
  6. [SIZE=8][SIZE=6]Gratuluję licznych sukcesów! [/SIZE][SIZE=6][SIZE=3][B]Oby tylko tak dalej! :loveu: [/B][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
  7. Ja już tyle razy czytałam te ostatnie posty i zawsze nie wiem o co chodzi :evil_lol: fajna Bonnie na filmiku ;)
  8. [quote name='Martyna2006']I tutaj nie mogę się z Tobą zgodzic :roll:[/quote] Może nie zawsze, ale zawsze kiedy ja oglądam...:lol: raz w gazecie widziałam zdjęcie jakiejś dziewczynki co wygrała i nie była to Ola! :D
  9. Luth: myślę, że ktoś psiaka wystawiał i wziął jeszcze tego a ochroniarz się nie znał to wpuścił oba...:) Bura: może to nie ogon...taki długi....:lol: :oops: :evil_lol: Dzięki dziewczyny, że mi do góry ktoś galerie poniósł, bo spadła...;)
  10. [quote name='*luthien*'][B]cos tak rozmyslam aby wybrac sie do meksyku...[/B][/quote]Ja chce do Meksyku :placz: ale nie mogę...:roll: bo na działce tata remont robi więc trzeba wybierać...wiadomo co wybrał :mad: może chociaż nad morze pojade...:cool1: [size=18]Świetne foty Luth![/size]
  11. To ta co zawsze wygrywa :evil_lol: z borzojkiem...:loveu:
  12. To wyłącz sobie automatyczne włączanie g-g albo zrób sobie hasełko :D
  13. Super wyszłaś na zdjęciach! :D
  14. [quote name='Codik&Toffik']Po długim czasie zawitałem na forum :cool3: Dziękuję za gratulacje i cieszy mnie to, że podoba mi się Wam mój psiak ... :multi: Nawiązując do tego postu co zacytowałem to w Bytomiu byłem 1 raz, i byłem tam z moim 2 lhasakiem (straszym) i faktycznie garnitur jasny brąz nie pasował, ale teraz na JH zabieram mojego młodszego lhasaka Codika ( szczeniak;) ). Mam nadzieję, że szybko sie tu zaklimatyzuję, no i, że poznam wielu z Was osobiście na wystawach. :evil_lol: P.S Jutro będę w Warszawie, więc może ktoś z was będzie, żeby się zapoznać...?:lol:[/QUOTE] o witam! Widziałam Cię w Krakowie :) super wystawiasz psiaka-chciałabym tak kiedyś, jednak przede mną długa droga do handlingu :lol:
  15. Bewarka

    KYNOLOGIA

    Na CZTERYLAPY.PL kosztuje 75 zł. :-o
  16. na stronie pedigree są reklamy po PL...:) [URL]http://pedigree.pl/Psygora/pl-pl/Swiat+Pedigree[/URL]
  17. Ale fajna babka :loveu:
  18. Moja to raz je raz nie je...:razz: wybredna sie robi :cool3:
  19. Mi to jest obojętne...duże psy łatwiej (wg mnie) się wystawia, ale za to małe łatwiej okiełznać kiedy wariują...:)
  20. [quote name='ulvhedinn']Czyli trzy za jednym razem a nie w ogóle, tak? :oops:[/QUOTE] Chyba 3 na miesiąc...:hmmmm:
  21. No tak...zapomniałam! :splat: a zapisywałam sobie :roll: [size=4]Wszystkiego najlepszego![/size] :D
  22. Właśnie wróciłam poddenerwowana z pracy taty...jechaliśmy już do domu, ale tata wstąpił jeszcze do sklepu...ja sobie siedze w samochodzie i się bawie z Niką a tu pisk......wszyscy ze sklepu wyszli patrzymy się a tu samochód potrącił pieska małego...co prawda zatrzymał się, ale co po tym jak nie wysiadł z samochodu! Pojechał dalej! Psiak biegał po ulicy a potem udał się w stronę lasku...ten pisk psa i to cale zdarzenie...aż się we mnie coś gotuje! Szkoda, że nie zapisałam numeru rejestracyjnego tego wozu, bo on ma przecież obowiązek zawiezdz psa do weterynarza! :mad: mam ochotę iść do tego kierowcy i mu przyłożyć...:roll: albo potrącić samochodem...
  23. Śliczności masz...:loveu: tyle szczęścia...:D
  24. Luth mówiła, że jej nie będzie, ale jak już jest na g-g to może mi odpowiedzieć :cool3:
×
×
  • Create New...