-
Posts
5678 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bewarka
-
uff...może ktoś z rodzinki zechce się zapisać...:roll:
-
A nie trzeba mieć psa z rod. żeby być w ZK :-o Bo w regulaminie JH pisało, że trzeba jakiś numer jednego z rodziców napisać w zgłoszeniu a ja myślałam, że nie będe mogła występować, bo nie mamy psa rasowego...
-
[quote name='Seterka93']Oo, jaka ona podobna do mojego skarba:loveu::loveu: Śliczny piesek hehe:lol:] zapraszamy do nas:cool3:[/QUOTE] Dzięki...wpadniemy do was, ale pozniej, bo pędzimy porysować sobie :D
-
[quote name='Samturia']co jakie foty? jakie foty? foty są w galerii u Basi, a co... myslicie że skąd ona je miałą? xD :P[/QUOTE] Ale nie ma Łapciuni! :mad: co ja mam...oglądać smycz? :lol:
-
[URL="http://www.zkwp.pl/zg/regulaminy/Regulamin_konkursu_Mlody_Prezenter.pdf"]Tu[/URL] jest regulamin JH Agato ;)
-
[quote name='Samturia']heheh u Basi było basiowatooo xD :)))[/quote] Dość wyczerpująca odpowiedz...:cool3: a jakie foty od Basikowej? :diabloti:
-
A co ona tak zmalała ;)
-
No kochana moja rozczochrana...fotki Gordusia :loveu: śliczne xD
-
Jak tam u was dogomaniacy moi??? :lol: Bo ja to chyba w te wakacje nigdzie nie pojadę :roll: Mój brat jedzie do Gdańska, ale powiedział, że oni już mają hotel zapłacony i nie ma u nich w pokoju miejsca :PP A jednoosobowy pokój na dobe kosztuje 60 zł dlatego oni będą w trzyosobowych a jest ich sześcioro! :roll: a ja to nie mam 420 zł + na pociąg...:roll: to teraz sie użalam tutaj :lol: jak nie mam gdzie...:D
-
[quote name='kalinaM']Bede,bede;).[/QUOTE] uff...to jak usłyszysz "Justyna ...... i Nika" to sie uśmiechnij do mnie :lol:
-
[quote name='Atena']justys- te najbardziej wyraźe, orginalne. Ja mam problem bo mam jedno fajne zdjęcie ale jest trochę niewyraźne wiec myślę, że jednak go nie wyślę.[/QUOTE] No mi zostały akurat 4 najlepsze i już sama nie wiedziałam...wyrzuciłam takie, które było podobne do innego które wybrałam na konkurs...:lol: nie pokarze jakie wysłałam (i tak gdzieś można je w galerii znalezdz...no oprócz jednej ;)) pokaże jakiego foto nie wysłałam...:D ale czasem żałuję, bo jest fajne...i sama nie wiem czy lepsze czy gorsze od tamtego :roll:jakby jej łap nie przyciąć i kawałek ucha to bym pewnie wysłała :cool3: [URL="http://img248.imageshack.us/my.php?image=3propozycjadi2.jpg"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/6245/3propozycjadi2.th.jpg[/IMG][/URL] PS:Ja w ogóle jeszcze nie powiedziałam tacie, że wysłałam jego mailem zdjęcia :lol:
-
Napisałam ci na g-g jak byłaś dostępna a ty co? :mad: A ty NIC :eviltong:
-
Kalina, a będziesz też w tym roku w Miechowie? :PP w tym roku jest wcześniej, bo w lipcu "wystawka"...dokładniej 14 lipca, trza sie postarać (Niki jest na odchudzaniu :lol:)
-
I jak było? :D u B@aaa-$sss!iiii :lol:
-
Może wyślę tatowym mailem? :hmmmm: wpierw to muszę się zastanowić jakie wybrać...z tysięcy wybrałam 11 :cool3: i dalej muszę wybierać :roll: tym razem z 11...ale najlepszych...
-
[quote name='Agnisia =)']Hej! bez przesady! MP kupuję, ale nie każdyt nr bo nie wszystkie sądla mnie interesujące. [/quote] Aaaa...bo ja zrozumiałam, że żadnego nie czytałaś :cool3: :lol: [quote name='Agnisia =)'] Wyślij zdjęcie podpisane imieniem któregoś z rodziców. Ale tak właściwi, to toś to sprawdza, czy autor jest pełnoletni?[/quote] No raczej nie, ale jakbym wygrała zdjęcie roku...:evil_lol:
-
Agnisia to może kup raz w życiu MP nic się nie stanie ;) a będziesz więcej wiedziała... A ja jestem niepełnoletnia więc nie mogę...:placz:
-
[quote name='Helga_psiaki'][URL]http://youtube.com/watch?v=xaW89MEHrLk&mode=related&search=[/URL] tylko dla ludzi o mocnych nerwach;(:(:(:(:(:([/quote] To jest nie do uwierzenia :mad: ja bym chyba nie wytrzymała na to patrzeć :shake: i robić zdjęcia...:cool3: pozabijałabym ich wszystkich! :razz: to jest straszne! ledwo wytrzymałam do końca! :placz:
-
[quote name='Pianka']Jak to nie ma? Przecież Admin przywrócił edycje. Moze napiszcie do Admina, ze nie macie tej funkcji, bo z tego co wiem inni ja mają.[/QUOTE] nie tyle nie ma edytuj, co nie ma funkcji usunięcia wiadomości... [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/2184/usungl8.png[/IMG]
-
:sweetCyb:[B][SIZE=3] ale radość!!! Nareszcie ten wymarzony domek...mam nadzieję, że będzie szczęśliwy! :laugh2_2: :multi::loveu::loveu::loveu:[/SIZE][/B]
-
[quote name='gogunia']Cześć, super fotki z wystawy:loveu: :loveu: :loveu: , a co takiego jest w tym haszczaku złego, chyba wiem, ale nie jestem pewna? wydaje mi się, że ma dziwny ogon:shake:[/quote] wg. mnie z deka za długi ma.....ogon oczywiście :D inne jeszcze takie drobniejsze wady, ale dokładnie nie mogę powiedzieć, bo on jeszcze całkiem dorosły nie jest ;) I tak ładny jest :)
-
Nie da się usunąć, bo u mnie nie ma funkcji "usuń" :roll:
-
[quote name='ß@$!@']Raczej... t[B]e [/B]łóżk[B]a [/B]:diabloti:[/quote] Ja tu widze jedno :-o łóżko :)
-
[quote name='haska_12']ŚWIETNE ZDJĘCIA Z WYSTAWKI :loveu: [IMG]http://images29.fotosik.pl/5/b5f8da1b2581fad6.jpg[/IMG] Ten haszczak chyba jako widz przyjechał.. nie chce mi sie wiezyc, ze ma rodowód :roll:[/QUOTE] Coś mi się dziwny wydawał, ale już się nie pytałam, bo i tak każdy piesek był fajny...:D
-
[IMG]http://i12.tinypic.com/53ytd82.jpg[/IMG] Ale fajny ten łobuz :D Właśnie tak sobie wyobrażałam twojego psa...:)