-
Posts
5678 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bewarka
-
Nie wiem czy ktoś to dawał, ale zawsze warto zobaczyć jeszcze raz: [URL="http://psy.pl/news/?O=5518"]zdjęcie i opis ;)[/URL]
-
[quote name='panienkabubu']Asiaczek gratuluję :loveu: pyszne ciasto miałaś :loveu: ja mam zdjęcia bernardynów jak ktoś chcę :p[/QUOTE] to dawaj bernardyny! :D
-
o...moderatorka....witam :D dawno mnie tu nie było więc pytam o zdrowie...jak tam u was? żyjecie jako?jedziecie gdzieś na wakacje? Ja jeszcze nie wiem ;) i czekam na te foty! :D
-
Śliczne zwierzaki, śliczny motylek :loveu:
-
Podróżniczko, przywieź foty! :diabloti:
-
[quote name='Goldenka 02']ładne zdjęcia:p[/quote] dzięki :) PS;Da ktoś [B]obojętnie [/B]jaką fote z niedzieli? Bo mnie nie było :roll:
-
[quote name='Justa']Że droższe, w skali roku pewnie tak, ale komfort patrzenia nieporównywlny. Noszę soczewki od października, naprawdę fajna sprawa. Wychodzi 50zł na miesiąc. Ale że się nie zdejmuje przez tydzień - nie radzę. Podrażnienie oka murowane. oczy muszą odpoczywac chociaż w nocy. Mam miesięczne, zakładam je codziennie rano, zdejmuje wieczorem. Zero problemu.[/QUOTE]No prawda...ja się właściwie nie znam, bo nie noszę soczewek :lol: [IMG]http://images24.fotosik.pl/7/d345ef55738be522.jpg[/IMG] (Wygląda jakbym miała koka, a mam kucyka :lol:)
-
[quote name='Pianka']Piekne zdjęcia i piekne psiaki:loveu:[/QUOTE] Dziękuję bardzo ;)
-
[IMG]http://images28.fotosik.pl/7/b2fce494592ae486.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/7/8714b243d0cfa50f.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/7/f1ecf93b0b67baf9.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/7/8c88b7eb203a5761.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/7/1d091f35a102df84.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/7/17fc1e61b7dddd27.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/7/7199898f79da86ef.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/7/6c8088ce99ee0930.jpg[/IMG]
-
Pokoik-dzięki za foty ;) b.fajne :D
-
Ja za niedługo kupię jakąś fajną obroże i smycz Nice :D ale nie różową! Łe kolor dla niej!
-
[IMG]http://images29.fotosik.pl/5/9dead17086e7eba0.jpg[/IMG] Mocie jedną fote z JH...jak ktoś chce jeszcze to marsz do mojej galerii...:eviltong:
-
Bura:chyba już nie mam...fot jest ok. 200 więc nie dam wszystkich dać rady, ale po przeszukaniu raczej malamutów już niema, bo tylko przechodziłam koło nich, a nie robiłam sesji zdjęciowej ;)...ale dzięki za natchnienie...dam może jeszcze pięć fot: [IMG]http://images24.fotosik.pl/5/a6a03dc870f69c59.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/5/36404bbf129b1326.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/5/3d952bddbc6ffe7d.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/5/5c618519a984c871.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/5/9dead17086e7eba0.jpg[/IMG]
-
[quote name='Sylvia_76']Kraków jest miastem uroczym, ale... - Przepraszam gdzie mogę zaparkować? - W lewo. - Dziękuję. - Gdzie Pan staje? - Tu mnie skierowano... - Źle Panu powiedziano. Proszę pojechać w prawo. - Ale tam już byłem. - Nie obchodzi mnie to. Tu nie wolno. Po 30 minutach motania się po okolicach Ronda Czyżyńskiego znajdujemy miejsce parkingowe... - Gdzie Pan staje? - Na wyznaczonym miejscu parkingowym, Proszę Pani. - Tu nie wolno. - Dlaczego? - Bo rodzina ma do mnie przyjechać i nie będzie miała gdzie zaparkować!!! ... (obelgi pod naszym adresem pomijam) Jednym słowem Kraków stolicą goscinności z okazji 750-lecia lokacji :angryy: Korkosmok był II doskonały - w efekcie czego zwolniliśmy miejsce parkingowe szybko. Dziękujemy Koreczku.[/QUOTE] My też nie mieliśmy gdzie zaparkować...o mały włos a by nam samochód odcholowali :evil_lol: ale po oczekiwaniach znalazło się jedno miejsce, choć długo go szukaliśmy :D
-
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=6222275&postcount=2104"]Tutaj[/URL] macie pare fot z JH...więcej z wystawy w galerii mej...:roll:
-
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35007&page=211"]Tutaj [/URL]dalam pare fot (tych najlepszych ;))
-
I z komórki brata (dam tylko pare, bo jest ich ok. 150 :-o) [IMG]http://images26.fotosik.pl/5/57a233ee294abafe.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/5/4cfa776a1beb6941.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/5/073ffc416895f7c5.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/5/107948c2e3fef181.jpg[/IMG] I z JH pare (nie chce mi się wszystkich dawać...tych z finału też nie dam, bo i tak mi nikt za to nie podziękuje :eviltong:) [IMG]http://images27.fotosik.pl/5/a7ff98a338b5d475.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/5/3039db912e929aa6.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/5/4b02fd1ae059c175.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/5/7f97ac5690663c78.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/5/17d8113e5675ad5e.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/5/8b1c293eabc4a657.jpg[/IMG] Starczy wam...:D
-
Czołem! Nie wiem o czym gadacie, ale nic :D
-
[quote name='grrrond']a i jeszcze jedna rzecz mi się nie podoba: pod rasą główną jest rubryczka z taką wyprawką dla danej rasy. hmm chyba nie rozumiem celu, przeciez kazdy pies potrzebuje miski, smyczy i posłania... a to jakiego rozmiaru to już się chyba w sklepie dobiera... uważam to trochę za bezcelowe.[/QUOTE]No właśnie...jakby to było raz, dwa, trzy...ale nie! Co miesiąc prawie taka sama wyprawka! Ja i tak tego nie czytam...już lepsze są te reklamy hodowli ;)
-
Widziałam was, widziałam! Brawo!!! :klacz:
-
Najlepszy Biomill, ale cena jest nie do zniesienia :D
-
Dostałam próbki karmy...wcina pięknie, ale cena...przesadzają troche (a czytałam, że z Biomilla zamazują daty ważności jak jedzenie jest przeterminowane) :roll:
-
Troche z mojej komórki...(głowy takie dziwne, bo zrobiłam cenzurke i co niektórym urwało głowy :lol:) [IMG]http://images29.fotosik.pl/5/052035d4c880e544.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/5/0190a810122f593f.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/5/96007ea8cd8ef4ee.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/5/5852d4b262eae842.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/5/c5019a8a470c2487.jpg[/IMG] Dopiero z komórki brata się działo...:D ale to potem ;)
-
niedawno były Miechowa i Porąbki ;) a teraz są chyba w Słomnikach
-
25 zdjęć dałam z wystawy do mnie do galerii to możecie se popatrzeć :eviltong: tych najlepszych (czyli JH i inne) jeszcze nie dałam, bo są na komórce mojego brata ;)