-
Posts
5678 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bewarka
-
[quote name='Asiaczek'][B]Anecioreczek[/B], jak jeszcze raz wstawisz mi linki do fotek, to chyba Cię zabiję!!!:mad: Zawsze gdy zamykam linki(wychodzę z nich), to musze od nowa logować się na DGM... I trafia mnie, wiesz co!!![/quote]To otwieraj w nowym oknie ;) Kiciuś śliczny...:loveu:
-
[quote name='Samturia']hej! te smyczki są b.dobre i nie niszczą się szybko... :cool3:[/quote]Dzięki :razz: ja to sama nie wiedziałam czy dobre czy nie...ale widze, że jednak wytrzymałe są :D [quote name='Pinczerek-Jacky']Hej :D Sliczna smycz i obroza Jack ma podobna smycz :) Pozdrawiam :)[/quote]Thanks :mdleje: [COLOR=LightBlue][SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise].......[/COLOR]:evil_lol:[/SIZE][/COLOR]
-
.:: ONA OCALAŁA - SMALCEM NIE ZOSTAŁA - Viki zamieszkała w Zielonce ::.
Bewarka replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ogłoszona na: [URL]http://www.psiparadogs.fora.pl/post2398.html#2398[/URL] [URL]http://psy.pl/adopcje/?A=view&if=11210[/URL] [URL]http://*******************.net/tutaj-vp34749.html#34749[/URL] (P S I A_K O S C) [URL]http://psyimy.pl/forum/viewtopic.php?p=3493#3493[/URL] [url]http://www.zyciezpsem.fora.pl/post880.html#880[/url] -
Wyjątkowa AMSTAFKA doczekała się wreszcie domu :)
Bewarka replied to zaba14's topic in Już w nowym domu
Ale moglibyście zmienić nazwę wątku :evil_lol: -
[quote name='ß@$!@']te "cztery łapy" kiedyś były za darmo..dalej są? :roll:[/QUOTE] Ja nigdy niej nie miałam w ręku...:roll: ale Niki tam była podobno :p gdy szukała domku to była ogłaszana...
-
[quote name='ß@$!@']A jakieś znajome psy? :evil_lol:[/QUOTE] No ja nikogo nie poznałam...:lol: nie wiem jak inni ;) :evil_lol:
-
Ja niestety nie :roll: podać listę zwycięzców?
-
Bo weszłam na psy.pl sie rozejrzałam i na samej górze pisze...nie miałam nawet pojęcia... :niewiem:
-
.:: ONA OCALAŁA - SMALCEM NIE ZOSTAŁA - Viki zamieszkała w Zielonce ::.
Bewarka replied to doddy's topic in Już w nowym domu
A czy jest gdzieś już ogłoszona? Czy nie?...Bo chciałabym na niektórych forach i stronach poogłaszać...:) -
Dziś podobno imieniny basenji...:-o
-
Miska fajna (z nierdzewki chyba :lol:) ale gdyby odlepili ten napis "Mój pies" więcej osób by zechciało zamówić prenumeratę...:D
-
Mam zamiar zamówić (bo mała jadła tą próbkę którą dostała) 1 kg karmy Biomill adult mini...tylko że w sklepie internetowym 1 kg kosztował 24 zł :roll: i myślałam nad 3 kg-owym workiem za 59 zł, ale znów bym wydała kase na coś co i tak nie będzie jeść, więc się waham... krooffcia: to sie ciesz :evil_lol: :diabloti: [size=1]żartuuuuje...[/size] :lol:
-
Fajna strona :D 666 :cool3:
-
[quote name='bellatriks']Przynajmniej wiadomo, że o psa dbają, a nie na zasadzie "łee, taki mały kleszcz" albo "przecież nie każdy od razu przenosi choroby". [/quote]O psa dbają-prawda :cool3: ale nie do końca jestem pewna, czy wiedzą jak się nim opiekować :razz: spotkałam raz sąsiada z pieskiem jak szedł na spacer i mnie trochę zaszokowało to, że miał kolczatke, a do tej kolczatki smycz automatyczną! :-o [SIZE=1]Sorry za offa...[/SIZE]:rolleyes:
-
"PIES" - Kwartalnik Związku Kynologicznego w Polsce
Bewarka replied to gwiezdny-wyslannik's topic in Czasopisma
Generalnie to pismo na prawdę jest fajne...ciekawe, mądre artykuły i w ogóle fajne...;) Mogliby troszke szybciej drukować dla mnie pismo, bo u mnie w kiosku zawsze jest pozniej :evil_lol: :lol: -
[quote name='chicken']justys95 twoi sasiedzi z kazdym glupim kleszczem jezdza do weta? :crazyeye: No niezle... A nie moga ich sami usuwac? Przeciez to nic trudnego :eviltong:[/quote]Dwa razy wyrywali, dwa razy musieli [B]i tak iść do weta[/B], bo oczywiście całego nie wyciągnęli :cool3::diabloti: sie zdenerwowali to teraz za każdym razem łażą do weta z tym psem i kleszczami...:p
-
"PIES" - Kwartalnik Związku Kynologicznego w Polsce
Bewarka replied to gwiezdny-wyslannik's topic in Czasopisma
[quote name='Mudik']mudiki i chorwaty są nieciekawe???? relacje z wystaw np. Westminster też???[/quote] No nie były nudne, ale niedawno w MP też był owczarek chorwacki :roll: a z wystaw...no niby dobrze to napisali, ale ledwo mi się chciało to czytać...:P z tych starych wystaw piszą a z tych co niedawo były to trzeba 2 miesiące czekać... -
"PIES" - Kwartalnik Związku Kynologicznego w Polsce
Bewarka replied to gwiezdny-wyslannik's topic in Czasopisma
Przedwczoraj nowy nr. był w kiosku, a wczoraj go kupiłam...jakiś taki nieciekawy ;/ -
Aleś sie wysiiła :eviltong: mój brat też właśnie jest nad morzem ;) siem spali i znów będe musiała go oblewać kefirami :cool3: PS:Ale foty spoko :D
-
[quote name='ß@$!@']w nocy,w nocy ;)[/QUOTE] Nie przesadzaj...to długo byłaś...ja ledwo do północy zostaje, bo nudno zawsze jest...:eviltong: i natykam się na setki upitych piwem osób :PP
-
[quote name='ß@$!@']U nas.. aaaa spoko :evil_lol: wczoraj wrocilam przed drugą z festynu,bo nudno było troche [/quote]Ale w nocy? :diabloti: Czy o 14:00 :lol:
-
4 miejce tyyyyż dobre...:/ mój brat w żałobie normalnie..:evil_lol:
-
U mnie chyba wszystko działa...:cool3: Niki nigdy nie miała ani jednego kleszcza! Sąsiedzi mówili, że co chwile chodzą do weta i wyciągają kleszcze a Nika u nas jakoś nie miała (od 1,5 roku czyli odkąd nią adoptowaliśmy)...mieliśmy krople-nie było, mamy obroże-nie ma :D choć nie zawsze nosi tę obroże :lol:
-
[quote name='Quelthalas']Wiesz, to jeszcze kwestia tego, gdzie kupujesz.Ja należę do Klubu Hodowców Biomill (wczesniej należałam do zwykłego klubu Biomilla) i zawsze mam karmę nie starszą niż miesiac od daty produkcji.Z calą pewnością nie jest też zamazywana data produkcji.Co do ceny to znam sklep internetowy, gdzie są promocje -obecnie bodajze na biomill jest 10% zniżka. W klubie hodowców biomilla masz naprawdę świetne rabaty, mało tego przy każdym zamówieniu są gratisy -a to duże pojemniki na karmę, a to małe 3 kg pojemniki z rączką,które mi służą na wodę i na karmę na wystawy.Były także takie śmieszne woreczki na smakołyki, czasem do każdej paczki dodawane są ciasteczka 1 kg gratis, t-shirty, czapeczki z daszkiem i w ogóle mnóstwo bajerów:lol: .Przy tym należąc do klubu biomilla- zwykłego -dostajesz karty rabatowe, najpierw chyba 3%, potem 7% , dostawa bezpłatna na drugi dzień po zamówieniu, natomiast w klubie hodowców ja płacę za 15 kg energy bodajże 212 zł -więc się opłaca :lol:[/QUOTE] No to świetnie! :D Tylko nie wiem czy bym mogła należeć do tego klubu, jeżeli nie jestem hodowcą...no i nie wiem czy będzie mi się opłacało, bo mam jednego małego pieska, którego karmię i gotowanym i kupnym żarciem...:roll: a jak patrzyłam na ulotce to karma z biomilla z tej samej linii jest droższa o 70 zł. ("Biomill [B]adult maxi[/B]" a "Royal canin [B]maxi adult[/B]")