Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. Jak tam u was (nie licząc tej sytuacji :eviltong:) :D
  2. [quote name='jonQuilla']Ja ogólnie uważam że jamniki to psy, które powinny trafiać do ludzi odpowiedzialnych...[/quote] Masz rację...:cool3: ogólnie rzecz biorąc to wszystkie psy, zwierzęta (rośliny teeeż z resztą :diabloti:) powinny trafiać do ludzi odpowiedzialnych...a czy trafiają to inna sprawa :roll:
  3. Żem sie naszukała tego numeru, ale jest...znalazłam...i nawet psa nie poznałam :lol:
  4. [quote name='kalinaM']Perła dostała 2 świńskie ucha,Kośc i kaganiec+dyplom. Justyś moja Perła jak była mała miała identyczną obroże.Ale nie za fajna ta obroża.Strasznie farbowała po zetknięciu z wodą:shake: .Co do smyczy moja Suńka ma identiko:diabloti: . P.s byłam z mama i ciocia :lol;.[/quote] No moja to wiadomo co dostała...próbke karmy dla szczeniorów ras dużych :roll: co do obroży:mam nadzieję, że Niki nie będzie się w niej kąpać...jakby co to mam taśmową (starą...) :evil_lol: :lol: PS:Aha, hehe...ja byłam właściwie sama, ale jeszcze była w konkursie moja ciocia z meżem (cocker spaniel+doberman) i jeszcze koleżanka z klasy Paulina z malutkim piesiekiem Cezarem i kuzyn (młodszy, nienormalny po prostu :P)z kotem persem i jeszcze brat mojej koleżanki Norbert (tej od Cezara) co wnerwiał moją Nike co przyszedł z dwoma kociakami i jeszcze widziałam kolege z klasy co jego siostra z tatą pokazywali jamniora...8 miesięcznego (?) i jeszcze pare osób z widzenia znam...albo też moja mama zna właścicielka rotka Diablo. No i ciebie hehe już troche znam :eviltong:
  5. A tu w nowej, wczoraj kupionej smyczy i obroży...(dziś w niej nią przyprowadziłam...tamte stare to aż wstyd było zakładać Nice :oops:) [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/2721/dsc055901fi9.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/3541/dsc05589re5.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/4503/dsc05588mo5.jpg[/IMG]
  6. [quote name='kalinaM']Hej justyś.Jak tam po "wystawie"Miechowskiej.Ale Nika jazgotała na tego chłopaka:evil_lol: .Ja też byłam na na wystawie w Krakowie z Perłą.[/quote]Należało mu się :diabloti: wnerwiał nią to ma...i jeszcze z zapachem kotków...:eviltong: generalnie fajnie było...a z kim ty tam byłaś? :lol: PS:Gratulacje...moja sie zaparła i jedyne co zrobiła to usiadła...a reszte sztuczek ma w d... :)
  7. [quote name='Korenia']Też trzymam kciuki ;) Ja kiedyś fote posłałam od tako o! i co? na gg mi gratulują, że Amy w gazecie ;) Szybko lecialam do kiosku - nie spiesze się nigdy z kupnem ;)[/quote]A w którym numerze to było? :razz: Świetne foty dajecie! Bardzo chciałabym, aby opublikowali moje foty w gazecie :cool3: nagrody to nic...ale zawsze mogą wysłać jakąś zabawke dla psa :evil_lol:
  8. [quote name='ß@$!@']I to ma być sprawiedliwość :roll::evil_lol:[/quote] Mogliby chociaż wymienić z tego Maxi junior na jakieś dla małych, dorosłych psów :evil_lol:
  9. [quote name='ß@$!@']Też dla szczeniaków ras duzych ?:evil_lol:[/QUOTE] Zależy jaki kto wylosował :diabloti: a niektórzy dostali 2 próbki, bo zostało troche...:mad: pchałam się tam, ale jak sie dopchałam to już wybrali...:roll:
  10. [quote name='ß@$!@']:crazyeye::crazyeye::evil_lol::evil_lol: A co bylo za 1-sze miejsce ? :cool3: 3 próbki? :evil_lol:[/quote] Nie...siatka smakołyków, psich ciasteczek, gryzaki jakieś...nie wiem, bo nie zaglądałam każdemu do siatki :eviltong: +próbka royala oczywiście :evil_lol: a dla "super psa" był puchar...
  11. Dziś, dziś ;) a ja co dostałam na pocieszenie? Próbke karmy royal canin dla szczeniaków ras dużych :mad: :roll:
  12. [quote name='Agasia']Jest raczej bezproblemowy, stoi, chodzi... ;) Jakbys byla zainteresowana daj znac[/quote] ok. to też zależy, czy pojadę...bo na razie rodzina myśli czy jechać czy nie :cool1: pomoge im :diabloti:
  13. Wiesz, że się nie bałam, ale zaczęłam jak mnie Niki nie chciała słuchać :roll: nie wygraliśmy...za to Perła KalinyM dostała 1 miejsce razem z paroma innymi psiakami, bo jury sie nie mogło zdecydować kto jest najlepszy :evil_lol: ale jury...szkoda gadać :shake: przywitaliśmy się dopiero pod koniec na zdjęciu zbiorowym :lol:
  14. [quote name='tulasy']My nie, ale większość tam pokazywanym psów znamy.[/QUOTE] A my odwrotnie...:lol: większość nie znamy :D
  15. Agasia: Dzięki za propozycję :loveu: bigielek jest chyba dla mnie dobrą rasą...:) znaczy chodzi mi o wystawianie :lol:
  16. [quote name='Agasia']mogę użyczyć moje zwierze[/QUOTE] A ty będziesz w Kielcach z psiakiem? :) no i można wiedzieć jakiej rasy? :lol:
  17. [quote name='Atena']Ja w tym miesiacu nie wysłałam, na przyszły wysle;)[/QUOTE] Ja wysłałam na ten co sie do 5 lipca wysyłało, a następny wyśle chyba dopiero na 5 września :D
  18. Jeso ja chce do Kielc jechać :placz: muszę zacząć psa pożyczać...:)
  19. [quote name='Asiaczek']Ależ to prawda! One naprawdę mają coś z kotów... Myją się jak kot - łąpką; lubią siedzieć gdzieś wysoko i patrzeć, co też my, ludzie, robimy; no i ten ich kocio-niezależny charakter... Pzdr.[/QUOTE] A chodzą własnymi drogami? :D to by było do kompletu...:lol:
  20. [quote name='Asiaczek']A dlaczego nie lubiłaś basków? Co w nich było takiego, co Ciebie odrzucało? Pzdr.[/QUOTE] Prawdopodobnie to, że często mówiło się, że te psy są charakterem podobne do kotów, ale nie całkiem tak jest...:)
  21. [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/2015/resizeofimg5270km8.jpg[/IMG] szczerze powiedziawszy wcześniej nie bardzo lubiłam basenji, ale gdy je troszke bardziej poznałam...no po prostu świetne psy! :loveu:
  22. [quote name='Kate I Luka']Ja też posłałam fotki :) aż 3 sztuki... choć pewnie i tak nic z tego nie wyjdzie :evil_lol:[/QUOTE] To ciekawe kto wygra, jak wszyscy będą tak mówić :evil_lol:
  23. Dziękujemy bardzo...fotki chyba jakieś dam z przed paru dni, bo aparat dziś jedzie nad morze :mad: opuszcza mnie...:mad:
×
×
  • Create New...