Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. Bewarka

    Kącik koniarzy

    [quote name='Rinuś'][I][B]czemu masz inny nick? :razz::razz:[/B][/I][/QUOTE] Mogę, mogę, mogę? :lol: Poprosiła admina o zmianę ;)
  2. [B][SIZE=3]Część II :cool3: [IMG]http://images24.fotosik.pl/103/679995f587d73a46.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/103/b12a12fcab200a51.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/191/42a449e1dbd76110.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/103/341694b8a06c1d89.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/103/a89ce3a78fbec771.jpg[/IMG] C.D.N. A narazie zapraszam do komentowania fotek ;) [/SIZE][/B]
  3. [url]http://i20.tinypic.com/e9c86p.jpg[/url] Fajnie chłopoczek biegnie :p
  4. A ja oryginalna i się przywitam :eviltong:
  5. Spóźniłam się chyba na 100 :roll: Super razem wyszliście :loveu:
  6. Sorry, ale ja uważam, że albo bezdomny, albo z rod. :roll: PS:I fotki byś dała nowe! :mad: :eviltong:
  7. Śliczne foteczki :loveu: PS:Brutus? :hmmmm:
  8. [B][SIZE=3]Witam![/SIZE]:D[/B] [URL]http://i20.tinypic.com/243f402.jpg[/URL] O ja...ale świetne zdjęcie! :loveu: Pewnie pisałaś to dopiero co, ale jaki masz ten nowy sprzęcior? :lol:
  9. Jakie śliczne...:loveu: co za minki! :p
  10. Ja raczej przywiązuję Nikę tylko przy tym osiedlowym sklepiku, bo wszystko widać przez szybę, a w lato są nawet otwarte drzwi ;)
  11. [quote name='Acctiually']Dzięki za odwiedziny Ty masz też fajne pieski:) Ten jeden ile ma lat?Taki szary dziadziu? pozdro[/quote]Ja mam jednego pieska...ten o którym mówisz to pies mojej babci, ma chyba 15 lat :hmmmm: Daktyl...a Nikusia to taka czarnusia, którą zaraz pokażę :loveu: [quote name='ß@$!@']dawaj fotkiiiii :loveu:[/quote] Już, już...daję :diabloti: [B][SIZE=3]Część I :cool3: [IMG]http://images27.fotosik.pl/103/101e8abc67c3dbad.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/191/c9642a1087e82fa8.jpg[/IMG] Zakręt... [IMG]http://images23.fotosik.pl/103/9d167db3e1673bab.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/191/2d1493aa2e1fa578.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/103/6d97a6fd064269c4.jpg[/IMG] C.D.N. [/SIZE][/B]
  12. ...EDIT... PS:Nie mówcie mi, że żartowaliście :mad: [quote][B]cała ta strona to tylko zabawa![/B] [B]To czego doświadczasz na tej stronie to tylko mistyfikacja i żart. Serwis powstał po to, żeby bawić ludzi serwując im sfabrykowane wiadomości prasowe o nich samych...[/B] [/quote]
  13. Bewarka

    Kącik koniarzy

    U nas 20 zł za godzinę jazdy :cool3: :D
  14. [url]http://i21.tinypic.com/1zlzl0y.jpg[/url] Ale tu śliczniasto wyszedł :loveu: PS:A może byś najpier sama różnych ludzi pozapraszała z dogo, hmmm? :eviltong:
  15. Niestety...:placz: A ja już wróciłam, bo nie było ostatniej lekcji! :) Dziś przyniosę fotki ze skupu :D tym razem nie w środku, ale na zawnątrz się postaram porobić xD
  16. [quote name='luzia']No to gratulujemy... Wszystkiego najlepszego.. :evil_lol: Trzeba to oblać... :diabloti:[/quote] Ok...ale mi się nie chce siku :eviltong: :evil_lol: [quote name='ß@$!@']:pepsi: :pepsi: :pepsi:[/quote] Basia oczywiście pierwsza do napojów :biggrina:
  17. Pająke łeeeeee :placz: ale pieso fajowy :loveu:
  18. Witam w ten całkiem normalny wieczór! :loveu: ;)
  19. [url]http://i23.tinypic.com/2mfageb.jpg[/url] A co on taki chudzitki...pewnie mu jeść nie dajesz :diabloti:
  20. Świetne fotki! :D :)
  21. Proszę mi tu o głupotach nie gadać, tylko foty wklejać! :mad:
  22. Ja mam chorego zęba z lewej strony, narazie piję lekarswa, ale za niedługo mam iść do dentysty....musiałam prześwietlić sobie go :cool3: nie jesteś sama! :evil_lol:
×
×
  • Create New...