[quote name='Acctiually']Dzięki za odwiedziny Ty masz też fajne pieski:)
Ten jeden ile ma lat?Taki szary dziadziu?
pozdro[/quote]Ja mam jednego pieska...ten o którym mówisz to pies mojej babci, ma chyba 15 lat :hmmmm: Daktyl...a Nikusia to taka czarnusia, którą zaraz pokażę :loveu:
[quote name='ß@$!@']dawaj fotkiiiii :loveu:[/quote]
Już, już...daję :diabloti:
[B][SIZE=3]Część I :cool3:
[IMG]http://images27.fotosik.pl/103/101e8abc67c3dbad.jpg[/IMG]
[IMG]http://images22.fotosik.pl/191/c9642a1087e82fa8.jpg[/IMG]
Zakręt...
[IMG]http://images23.fotosik.pl/103/9d167db3e1673bab.jpg[/IMG]
[IMG]http://images22.fotosik.pl/191/2d1493aa2e1fa578.jpg[/IMG]
[IMG]http://images26.fotosik.pl/103/6d97a6fd064269c4.jpg[/IMG]
C.D.N.
[/SIZE][/B]