O...jednak jest pies, który ma równie ładne imie jak moja psinka :evil_lol: Pozdrawiam was serdecznie i wklejam [B]powolutku[/B] foteczki ze skupu surowców wtórnych...:D
[IMG]http://images22.fotosik.pl/178/ee9ff8ee95080078.jpg[/IMG]
[IMG]http://images11.fotosik.pl/95/3ad7db28f4c04884.jpg[/IMG]
[IMG]http://images22.fotosik.pl/178/4445a8405e50a653.jpg[/IMG]
[IMG]http://images22.fotosik.pl/178/7f93494270429980.jpg[/IMG]
[IMG]http://images11.fotosik.pl/95/ca153c57451b88d2.jpg[/IMG]