Witamy najserdeczniej nowych dogomaniaków! Dziękujemy za foteczki i prosimy o wiele relacji i wizualizację tychże, kiedy tylko się da!
Piesio cudowny i na pewno da Wam wiele miłości i szczęścia.
No to sobie pofuczałam...
Ale usatysfakcjonowana materiałem promocyjnym zostaję w fanklubie Menrzusia, przepraszam... Sylwi i Argona, chciałam napisać... ;)
Rozmarzyłam się... :loveu:
No... wszyscy, tylko że niektórzy to jeszcze pracują... a nie tylko to kawkowanie i adorowanie Menrzusia... Fotoreportaż - jak widzę - zapowiada się na jakiś miesiąc... akurat ten, kiedy ja będę pracować intensywnie... sprawdzając sterty matur...