-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Jamniczka mama Klara- cała rodzina szczesliwa !! :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
to też na noc podrzucę! -
Ty pewno też zmokłaś?... nie mozemy sie już doczekać fotek, Joaaa, zresztą... sama wiesz... :-)
-
[quote name='joaaa']Ale ta Inka jest piękna, taka aksamitna! :) Reszta też, oczywiście. Ile Inka już ma? Pysio w siwiźnie, jak u mojej 7-letniej Myszy. Kocham takie siwulce.[/QUOTE] Rzeczywiście jest takim wielkim pluszakiem aksamitnym... uwielbiam ją, ale ciiiiii, bo jeszcze się Platon dowie... Inka ma cztery i pół roku, urodziny w styczniu, pomału poza siwizną robi się z niej dystyngowana dama w średnim wieku...
-
U nas... cóż... Inka i Platon korzystają z wakacyjnej obecności pańci i chadzają na dłuuugie spacery, pańcia ciągle za to nie jest w stanie ogarnąć nawet mieszkania (syzyfowe prace przy tym stadzie), zresztą nie chce się... za to wysiaduję przy kompie i wysypiam się :P Mam nadal stadko tymczosiwczów: koty... MM, Cirka, Maska, Zorro, Pampuszek, Szarka i Suri... było kilka telefonów, ale jak ludzi proszę o email, żeby przekazać informacje adopcyjne, to jakoś te już nie dochodzą... a wydawać, żeby wydawać... za tydzień wyjeżdżam na kilka dni, całe stadko zostanie pod opieką Formicy... A żeby nie było, że zupełnie nic nie robię: naodwiedzałam się dentysty, nadal mam jazdy przed egzaminem... [URL]http://picasaweb.google.pl/100275448574788903256/KotySierpien[/URL]# [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TEvxcf7h8QI/AAAAAAAABEI/OkBynugRTUA/s640/P7240198.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TGL2z--2ppI/AAAAAAAABvE/tweq71sTiug/s640/P8110313.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TGL2YOd9o_I/AAAAAAAABt8/CeCs4raNPRE/s640/P8110295.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TGL25EmOJmI/AAAAAAAABvU/h_RdMN3Qh9c/s640/P8110321.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TGL29IZhqHI/AAAAAAAABvc/CvmUKDKXFJ8/s640/P8110323.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TGLtMqNkx9I/AAAAAAAABtE/Hkuhxi_K6XU/s576/P8110288.JPG[/IMG]
-
Jamniczka mama Klara- cała rodzina szczesliwa !! :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
Każda forma reklamy mile widziana! -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
"Witam ponownie Pani Halino:) Teściowa jest przeszczęśliwa i bardzo rozpieszcza Kajtka, aż się boimy co z tego wyjdzie, co do niszczenia to ma kilka przedmiotów nad którymi może się pastwić, a my pilnujemy aby buty i inne cene rzeczy były poza jego zasięgiem. Poza tym to nie ma z nim większych problemów i daje nam wszystkim wiele szczęścia a mama ma zajęcie i to najważniejsze. Pozdrawiam srdecznie i za jakiś czas znowu coś wyśle. Sylwia" Fajnie, że mały jest bezpieczny i kochany! A minki faktycznie ma opracowane :evil_lol: -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Z takiego piekła,,,,,ale Kajtuś ma dobrze:loveu:[/QUOTE] ej... z jakiego "takiego piekła"?... on ode mnie pojechał... -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
"Witam serdecznie To obiecane zdięcia Kajtusia. Kajtek powoli przyzwyczaja się do nowego domu, tylko nadal nie lubi zostawać sam i strasznie piszczy nawet jeśli ktoś jest zaraz za drzwiami. Ogródek natomiast poznaje coraz dokładniej i sam zapuszcza się w coraz to dalsze miejsca. Bardzo lubi bawić się z Dawidkiem, zastanawialiśmy się kto ma więcej werwy i Dawidek wygrał:). Gorąco pozdrawiam Sylwia..........." [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/TGl9oMFXeHI/AAAAAAAAFoE/zbqE0XRUtNc/DSCF4324.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/TGl-HtqlSRI/AAAAAAAAFoU/GTaGwqf0IP0/DSCF4272_1.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/TGl-YwtWSCI/AAAAAAAAFoo/duQqRi-ZfyU/DSCF4264.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/TGl-mlDlLNI/AAAAAAAAFos/1MOTFjSc3KE/DSCF4263.JPG[/IMG] -
Doda – cudowna dożyca niemiecka JUŻ W NOWYM DOMU :-) :-)
halbina replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Wierzę, że tak własnie jest! Przytulam, Jolu!!! -
Jamniczka mama Klara- cała rodzina szczesliwa !! :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
Klaro, do domku, ale już! -
Robisz tak wiele, Bjutko i jeszcze nas wspierasz. Borys na pewno merda teraz do Ciebie ogonem zza TM... Powtórzę apel, pomóżcie spłacić dług Borysa...
-
Dziewczynka Lejdi wraca z adopcjii,Ds w Zabrzu
halbina replied to Gosiara's topic in Już w nowym domu
gratuluję akcji! życzę powodzenia!!! -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
halbina replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
to w raju czy gdzieś bliżej?... :-)