-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXz8OBpZKI/AAAAAAAABYk/BBu1kDvozVM/s576/P8010153.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXz-pqQX2I/AAAAAAAABYo/v4pofQm-_Dw/s512/P8010154.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFX0B_dSPcI/AAAAAAAABY0/y_v3LI2aw3M/s512/P8010157.JPG[/IMG] [URL]http://picasaweb.google.pl/100275448574788903256/Szczeniak[/URL]# wszystkie foty w tym albumie -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXzyFQANlI/AAAAAAAABYU/f0KlbJliuE4/s512/P8010149.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXz0XMSbgI/AAAAAAAABYY/axVqGK2byDU/s512/P8010150.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXz2ms9jLI/AAAAAAAABYc/6qw-E4PPTl0/s720/P8010151.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXz4xRZVbI/AAAAAAAABYg/VAmWIbUKZz4/s512/P8010152.JPG[/IMG] -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXzoOEIaNI/AAAAAAAABX8/nZqR0uN7b70/s512/P8010143.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXzpQnRGRI/AAAAAAAABYA/1HEEU-LIN2w/s720/P8010144.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXzrdUdLPI/AAAAAAAABYE/8e7W1jZCz24/s720/P8010145.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXztHLRxwI/AAAAAAAABYI/o2kIuPILoww/s720/P8010146.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXzuinie1I/AAAAAAAABYM/M2oukcCwU68/s720/P8010147.JPG[/IMG] -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXzbFkqqzI/AAAAAAAABXY/3ejatE_srKM/s720/P8010133.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXzcxEfQjI/AAAAAAAABXc/_gPEb1kZeIA/s640/P8010134.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXzeuyzgJI/AAAAAAAABXg/-UCYESA5IvA/s720/P8010136.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXzgU6ERHI/AAAAAAAABXo/MoZicg8HHLQ/s720/P8010139.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXziMEnWdI/AAAAAAAABXw/22E_x1NPKdU/s640/P8010140.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXzmfoE8oI/AAAAAAAABX4/fOjhZOwHHWI/s512/P8010142.JPG[/IMG] :cool3: -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
to dodam resztę z nocnej sesji zdjęciowej: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXzRgr2G8I/AAAAAAAABXE/Dfb6Vnl4tBU/s720/P8010127.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXzTEKj7lI/AAAAAAAABXI/Z5q3axmCsqg/s720/P8010128.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXzYF2_-SI/AAAAAAAABXQ/3aI8Q_BfQTw/s576/P8010131.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXzZgefJiI/AAAAAAAABXU/HBN6ctpQU5o/s720/P8010132.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXzbFkqqzI/AAAAAAAABXY/3ejatE_srKM/s720/P8010133.JPG[/IMG] -
Maluchy w nowych domach. Dziękuję Dineh i Kopciuszkowi :)
halbina replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
faktycznie... hi hi hi -
na razie cisza... wakacje i sezon szczeniaczkowy, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość... psiaki i kociaki ze strony fundacyjnej mają najczęściej allegro fundacyjne, cafeanimal, te po moją opieką więcej, bo zawsze mogę liczyć na DG32 i MartynęP, inne...
-
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
U nas rozrabianko... ciągniemy za nogawki, żujemy sznurówki, podgryzamy... :evil_lol: -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
w nocy było kilka przerw w spaniu: na siu, kupkę (zrobił taką bez zarzutu!), jedzonko i zabawy... myślę, że już się oswoił ze stadkiem, a stadko też go zaakceptowało... obcięłam mu pazurki, strasznie miał długie... -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
Potrafi robić takie oczęta i minki... -
Maleńka Majeczka znalazła DOM! Bądź szczęśliwa! :)
halbina replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zmiencie tytuł na jakiś dramatyczny: Chore malenstwo samotne w kojcu! Czy zdążymy ją uratować? -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
no już mi aż tak nie słodźcie... (jestem łasa na pochwały :P ) -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXzA_9H31I/AAAAAAAABWc/57L7LmBfO60/s720/P8010115.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXzJHjD2jI/AAAAAAAABWo/OnoVxHIQoRM/s640/P8010120.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXzKRGYOAI/AAAAAAAABWs/yZnOJdOIU58/s576/P8010121.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXzN7uZ4KI/AAAAAAAABW4/vr0UOIg7-fE/s720/P8010124.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXzO4FDJTI/AAAAAAAABW8/yZb08QVPRHg/s720/P8010125.JPG[/IMG] -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXy8GeYaNI/AAAAAAAABWM/sKAUshOYMXw/s640/P8010111.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXy9B5ikKI/AAAAAAAABWQ/2j7W7uGITOg/s720/P8010112.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXy-LtawnI/AAAAAAAABWU/_NdSbww9Yn4/s720/P8010113.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXy_UtFGUI/AAAAAAAABWY/1DRiX4BTdFE/s720/P8010114.JPG[/IMG] -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXyvY6_EMI/AAAAAAAABVo/ZiizstekHSc/s640/P8010104.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXyw-ftzVI/AAAAAAAABVs/UBnLzdI6uws/s720/P8010105.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXyyjubhnI/AAAAAAAABVw/GEFIZoArYwk/s720/P8010106.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXy0mevNKI/AAAAAAAABV4/Jfq1qhDj-Bc/s720/P8010107.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXy3Tk54II/AAAAAAAABWA/afULyUHQ4H4/s576/P8010108.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXy5rZdr6I/AAAAAAAABWI/q3qeCIZMeX8/s720/P8010110.JPG[/IMG] -
[quote name='halbina']Maluchy z oczyszczalni ścieków Baffa poz.6971 [IMG]http://i485.photobucket.com/albums/rr220/Mysia_/6971Baffajpg.jpg[/IMG] Baloo poz.6968 [IMG]http://i485.photobucket.com/albums/rr220/Mysia_/6968Baloojpg.jpg[/IMG] Bambi poz.6969 [IMG]http://i485.photobucket.com/albums/rr220/Mysia_/6969Bambijpg.jpg[/IMG] Bajla poz.6970 [IMG]http://i485.photobucket.com/albums/rr220/Mysia_/6970Bajlajpg.jpg[/IMG][/QUOTE] Jesteśmy rodzeństwem "B", urodziłyśmy się ok. 2 miesiące temu, niestety nie chciano nas i zostałyśmy podrzucone do oczyszczalni ścieków. Tu czekała nas śmierć z głodu i inne niebezpieczeństwa. Na szczęście znaleźli nas ludzie. Teraz przebywamy w schronisku, w klatce i choć dbają tu o nas najlepiej jak mogą, to nie jest wymarzone dla szczeniaków miejsce... Jesteśmy bardzo radosne i żywiołowe, stęsknione przestrzeni i kontaktu z człowiekiem. Powinnyśmy teraz wesoło brykać przy nodze swojego pana, być dopieszczane i wychowywane na wspaniałego towarzysza człowieka. Dlatego szukamy odpowiedzialnych właścicieli i prosimy o domki dla calej naszej czwórki!
-
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
Wabię się Kajtek, mam najwyżej siedem tygodni, ale już wiele przeżyłem. Zabrano mnie mamie i stałem się zabawką kogos, kogo nazywa się żulem. Mój "pan" nie opiekował się mną odpowiedzialnie, nie dbał o mnie tak, jak powinno się dbać o takie małe szczeniaczki. Jadłem nieodpowiednie jedzenie i biegałem za nim bez smyczy - groziły mi niebezpieczeństwa i choroby. Dlatego jedna pani zabrała mnie. Niestety sama nie mogła zapewnić mi domu. Byłbym trafił do schroniska, a to śmierć dla takiego malucha jak ja. Udało się jednak znaleźć mi dom tymczasowy, taki na trzy tygodnie. Tutaj o mnie zadbają, odrobaczą, zaszczepią, zsocjalizują z psami i kotami, ale co będzie potem? Czy zdążę znaleźć odpowiedzialny dom i pana, który będzie mnie kochał przez całe życie? Bardzo tego potrzebuję i bardzo proszę, żeby ktoś mnie pokochał! Może właśnie Ty?... Piesek wyrośnie na małego, tak do pół łydki. -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXyjjGsM9I/AAAAAAAABVM/dJBVj99QF0Y/s720/P8010093.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXylXbUNbI/AAAAAAAABVQ/aBNtQKd4toQ/s720/P8010095.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXyms_4Q1I/AAAAAAAABVU/O6XhKQeHSo0/s512/P8010097.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXyoYjs4rI/AAAAAAAABVY/hQv6y5DJLB8/s720/P8010098.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXyqVRE1SI/AAAAAAAABVc/4CQiC_97DG4/s512/P8010102.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXys--b8qI/AAAAAAAABVk/8GjR09nUMPs/s576/P8010103.JPG[/IMG] -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXyZrL-9LI/AAAAAAAABUs/67HwugXXfmE/s720/P8010087.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXydS9vjuI/AAAAAAAABU0/s1TQ-wSOw5Y/s720/P8010089.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXyeslQHsI/AAAAAAAABU4/SYpMkN_wURY/s720/P8010090.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXygj5l24I/AAAAAAAABVA/ksj3AZixD7M/s640/P8010091.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXyiOYqavI/AAAAAAAABVI/Dc4596QEdlc/s512/P8010092.JPG[/IMG] -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXyQtL_yVI/AAAAAAAABUQ/BFYDhAIpj6o/s720/P8010082.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXyTW9rK_I/AAAAAAAABUU/t-PxCyw_BaI/s640/P8010083.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXyVOy6xjI/AAAAAAAABUg/cC15NLH3hTo/s512/P8010084.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXyXW4QHOI/AAAAAAAABUk/YcegFp2b3PU/s512/P8010085.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXyYb2ussI/AAAAAAAABUo/kPMpdKwVPCc/s720/P8010086.JPG[/IMG] -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXyESeNRoI/AAAAAAAABTw/PTC22YFmzKk/s576/P8010074.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXyFlpen9I/AAAAAAAABT4/_Yf0pDxja_Q/s720/P8010075.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXyHc1clXI/AAAAAAAABT8/guVWDoCk_ZA/s720/P8010076.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXyMXYkPPI/AAAAAAAABUE/HxX9J5Wnv-s/s720/P8010078.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXyNvl_CQI/AAAAAAAABUI/kB78YQ6t1fo/s720/P8010079.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXyPYN7fDI/AAAAAAAABUM/JwNkuOu0yIY/s640/P8010081.JPG[/IMG] -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXx6juGp7I/AAAAAAAABTc/bs0527YA32I/s720/P8010070.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXx9MXQSKI/AAAAAAAABTg/xnG_L-VQYF0/s576/P8010071.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXx_-xshUI/AAAAAAAABTk/lofnzGabFY8/s640/P8010072.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXyBcWmJ4I/AAAAAAAABTs/xYXX034iaRA/s512/P8010073.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXyBcWmJ4I/AAAAAAAABTs/xYXX034iaRA/s512/P8010073.JPG[/IMG] -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXxxfWbUBI/AAAAAAAABTE/dbvMQYWa9_s/s720/P8010064.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXx0SW16mI/AAAAAAAABTM/zz96b8LF7CQ/s512/P8010066.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXx2fcF-II/AAAAAAAABTQ/DuV5WnE4xjI/s640/P8010067.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXx4smkf6I/AAAAAAAABTU/hRJqJA9uOoc/s720/P8010068.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFXx5SQBWxI/AAAAAAAABTY/LS1gcO6zBAc/s576/P8010069.JPG[/IMG]