-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
ależ mógłby być piękny! i będzie!!! za domek kciuki zaciskam!
-
[quote name='Glutofia'] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/TGrZBitFI7I/AAAAAAAACIk/gW6j5WE-XDA/s512/ad%C5%BCip.jpg[/IMG] [/QUOTE] biedaczek, kciukam za dom!
-
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/THrJTRrOwHI/AAAAAAAAB24/x9-YWMMiSA4/s640/P8260027.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/THrJVxBYvjI/AAAAAAAAB28/ObQok5JAxPI/s640/P8260028.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/THrJYwCnOVI/AAAAAAAAB3A/ZyL14lsW2jU/s640/P8260029.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/THrJcRr2KoI/AAAAAAAAB3U/Zmnep0IguC8/s640/P8260030.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/THrJfBz9UNI/AAAAAAAAB3g/e6Udn7mV2jE/s640/P8260031.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/THrJidP3n3I/AAAAAAAAB3k/qXq2hFXN9CI/s640/P8260032.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/THrJGUFxNOI/AAAAAAAAB2g/XQsiFxF9fOA/s640/P8260020.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/THrJHaWUh8I/AAAAAAAAB2k/HA5zd-DAZPs/s640/P8260022.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/THrJJODXy8I/AAAAAAAAB2o/Vo7NLuCbr1g/s640/P8260023.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/THrJLB3EB0I/AAAAAAAAB2s/uu4w4f0Fyng/s640/P8260024.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/THrJNrxNEgI/AAAAAAAAB2w/2UP6Ug7wpUI/s640/P8260025.JPG[/IMG] zielono, zielono, trawiasto, przestrzeń, świeże powietrze, łąki i lasy, no i woda... :cool3:
-
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/THrI8RsyY1I/AAAAAAAAB2M/lHxv5EYaJpk/s640/P8260012.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/THrI-5NWD0I/AAAAAAAAB2Q/MHwe5YyhtXs/s640/P8260014.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/THrJAYXqm5I/AAAAAAAAB2U/vwwgU7tRZHI/s640/P8260015.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/THrJBxClDWI/AAAAAAAAB2Y/A-E8z6gPb3o/s640/P8260017.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/THrJDKLqbNI/AAAAAAAAB2c/r-LutIZZ2Co/s640/P8260018.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/THrI2ERr30I/AAAAAAAAB18/w06CZsRD4M0/s640/P8260007.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/THrI4EgR6QI/AAAAAAAAB2A/eIz9y9nOkos/s640/P8260008.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/THrI5vJ4mDI/AAAAAAAAB2E/v3ueH9LzdVo/s640/P8260009.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/THrI7VDFFBI/AAAAAAAAB2I/uy-x4imdPdw/s640/P8260010.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/THrI8RsyY1I/AAAAAAAAB2M/lHxv5EYaJpk/s640/P8260012.JPG[/IMG]
-
SzP Maksi, ok 1 roku, świetna do agility. Szuka człowieka do pracy! ;)
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Hop w górę, skoczna Maxi! -
wspieram mentalnie :-)
-
Jamniczka mama Klara- cała rodzina szczesliwa !! :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
Podrzucę przed wwyjazdem... -
nie mam pomysłu... może Bounty coś pomoće?...
-
No to zapisuję i podrzucam wątek!
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
halbina replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Agucha, bo zawału dostanę... juz myślalam, że któraś wraca z adopcji... tffuuu, tffuuu, tffuuu -
Jamniczka mama Klara- cała rodzina szczesliwa !! :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
W górę, Klaro z maluchami! -
SzP Maksi, ok 1 roku, świetna do agility. Szuka człowieka do pracy! ;)
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Dziwne to, same zalety, a domu brak... -
[quote name='jolek68']mówisz ciotka że odpoczywasz...dobrze, bo to Ci nie zaszkodzi ;) mnie samej też nic się nie chce bo albo skwar albo tak jak dziś zimno brrrr :) zdecydowałaś się już na jakieś autko ???[/QUOTE] [URL="http://demotywatory.pl/1972215/Toyota"][IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201008/1281456692_by_nymville_500.jpg[/IMG][/URL]
-
damy znać! dziś ratujemy te istnienia, pomóż! [URL]http://nk.pl/profile/32144239/gallery/album/8/23[/URL] zajrzyj koniecznie, proszę!!! wklejajcie na facebooka, śledzika, polecajcie zdjęcie! Możesz podarować im zycie, użyczając miejsca w swojej łazience! Potrzebujemy domów tymczasowych dla 6 dwutygodniowych niesamodzielnych kociąt i dwójki chorujących, wymagajacych opieki. Fundacja "Szara Przystań" w Zabrzu prosi o pomoc dla tych istotek, które znalazły się na tym świecie, ale już są skazane... [URL]http://picasaweb.google.pl/fundacja.szara.przystan/MaluszkiZDziaEk#[/URL] 2 chore kociaki [URL]http://picasaweb.google.pl/fundacja.szara.przystan/Szescioraczki#[/URL] 6 Maluszków kontakt z fundacją: [URL]http://www.szara-przystan.pl/index.php?id=dane[/URL] Wątek na Miau: [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=115908[/URL]
-
[url]http://nk.pl/profile/32144239/gallery/album/8/23[/url] zajrzyj koniecznie, proszę!!! wklejajcie na facebooka, śledzika, polecajcie zdjęcie! Możesz podarować im zycie, użyczając miejsca w swojej łazience! Potrzebujemy domów tymczasowych dla 6 dwutygodniowych niesamodzielnych kociąt i dwójki chorujących, wymagajacych opieki. Fundacja "Szara Przystań" w Zabrzu prosi o pomoc dla tych istotek, które znalazły się na tym świecie, ale już są skazane... [url]http://picasaweb.google.pl/fundacja.szara.przystan/MaluszkiZDziaEk#[/url] 2 chore kociaki [url]http://picasaweb.google.pl/fundacja.szara.przystan/Szescioraczki#[/url] 6 Maluszków kontakt z fundacją: [url]http://www.szara-przystan.pl/index.php?id=dane[/url] Wątek na Miau: [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=115908[/url]
-
Jamniczka mama Klara- cała rodzina szczesliwa !! :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
Ech... co zrobić? ludzie, takie fajne psiaki! :roll: -
SzP Maksi, ok 1 roku, świetna do agility. Szuka człowieka do pracy! ;)
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
A gdzie ten SPECJALNY FILMIK?... -
Super, że udało Wam się wyjechać w takie fajne miejsce :-) Wrzucaj foty, chcę nacieszyć oko przed wyjazdem z Inką w czwartek za tydzień...