-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Dziewczynka Lejdi wraca z adopcjii,Ds w Zabrzu
halbina replied to Gosiara's topic in Już w nowym domu
chodzący ideał... gdzie te domki?... :cool3: -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
bez przesady, Gosiu, założyłaś wątek ze dwa dni temu :P będę ją reklamować! a Kajtuś został zaczipowany... -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
OlaLolu, oczyść skrzynkę... pv nie wchodzą już... Pani z Bielska przyjedzie w sobotę, ma dom z małym ogródkiem... -
[quote name='supergoga']Piracik już w domku. Nie było szycia. Oczodoły są tak czyste i śliczne, że wetka stwierdziła, iz gdyby to był jej kot, nie ruszałaby tego. Gdyby w przyszłości coś się działo...ale to się wiąże z wypatroszeniem całego oczodołu. To spora operacja - a Pirus maleńki. Poza tym dobrze się ma i zdrowy. Został zaszczepiony p. kociemu katarowi i panleukoppenii. Zrobiliśmy też test w kierunki białaczki - nie ma. W nowym domku zostanie ponownie odrobaczony, następnie doszczepiony i wówczas dodamy do szczepienie szczepienie p. chlamydiom i białaczce. To będzie - musi być, super kot.![/QUOTE] Supergogo, zerknij na wątek na Miau...
-
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']Do mnie dziś zgłosiła się jakaś młoda dziewczyna, umówiłysmy się na rozmowę na jutro... ale wstępnie - zachwycona nią nie jestem, jakaś taka powolnie myśląca...[/QUOTE] dziś dostałam sms od tej panienki: "Jednak dziękuję bo mój chlopak chciał by yorka niż kundla bo york się nie leni a zwykły kundel tak" -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
To pv to propozycja domku! Bardzo fajna, domek w Bielsku... -
zazdraszczamy przestrzeni i doborowego towarzystwa, wiśni niekoniecznie, osobiście preferuję czereśnie...
-
Super wieści! co do Kubusia... nie chcę zapeszać, ale... trzymajcie kciuki!!!
-
Dziewczynka Lejdi wraca z adopcjii,Ds w Zabrzu
halbina replied to Gosiara's topic in Już w nowym domu
prześlij mi mms z jej fotką, może się przyda, żeby przesłać zainteresowanym szczeniakami... a gdzie ona przebywa? u Ciebie? -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
Do mnie dziś zgłosiła się jakaś młoda dziewczyna, umówiłysmy się na rozmowę na jutro... ale wstępnie - zachwycona nią nie jestem, jakaś taka powolnie myśląca... -
Wrzuciłam na Molosy, na dogi w potrzebie
-
Pomoc Cioteczek forumowych dla Borysa naprawdę bardzo potrzebna! :oops:
-
Musicie szukac pomocy na portalach/forach zrzeszających miłośników tych ras, wystarczy wpisać w google: miłośnicy charta itp Trzeba je też ogłaszać, na dogo znajduje się wątek, gdzie można zamieścić ogłoszenia...
-
Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni, to naprawdę ogromna pomoc dla nas i wspaniała sprawa - szansa na dom dla psów! Działaj dalej, Exclamo!!!
-
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
Śliczny, to fakt, choć wyrośnie na takiego typowego kundelka... jest dośc niskopienny, czyli ma krótkie łapki. Ma charakterek skomplikowany: ciut dominujący, zadziorny, z drugiej strony potrafi lekko panikować, jest za to bardzo bystry i wpatrzony w człowieka. W chwili obecnej czuje się jak u siebie, rozbrykał się, uczy się bawić zabawkami. Wczoraj został odrobaczony i odpchlony. -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
ja tylko przypomnę, że to chłopak... :oops: dobrze by było, żeby trafił do domku, w którym ktoś jest cały czas, strasznie płacze zostawiany sam... choć nie za dlugo, ale jednak... -
sensacyjny się wątek zapowiada... dobrze, że te "dożki" wykastrowane, choc trochę za wcześnie chyba... rozsyłam wątek do miłośników rasy... ale polecam Molosy (niestety od rana nie potrafię wejść)
-
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
Kupa raz gorsza, raz lepsza... dosyć szczekliwy jest bajtel i próbuje zdominować kociaki... niestety jest też nerwowy przy misce, tzn rzuca się na konkurencję, czyli koty, bo psy mają swoje żarełko... więc niby szczylek, a dominant... albo niedojadał wcześniej, choć z drugiej strony za dużo to nie je... Ogłaszajcie, ile się da... -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
podrzucimy maleństwo, pilnie szuka domku... -
Dziewczynka Lejdi wraca z adopcjii,Ds w Zabrzu
halbina replied to Gosiara's topic in Już w nowym domu
ładniutka, szybko się domki znajdą chętne na nią! -
te, gdzie email to szaraprzystan... Imię: Klara Urodzony: ok. 2004 r. Płeć: Suczka Umaszczenie: Brązowa Klara jest jamnikowatą mieszanką. Po śmierci opiekunki ostała się w spadku rodzinie, która jednak nie miała możliwości się pieskiem odpowiedzialnie zająć.To spokojna, bardzo posłuszna i dobrze ułożona sunia. Klara trafiła pod opiekę Fundacji na dzień przed porodem. Teraz jest szczęśliwą mamą dwóch suczek i jednego pieska. Po okresie karmienia cała czwórka będzie szukać odpowiedzialnych i kochających domów. [SIZE=4]PILNIE POSZUKUJEMY DLA CAŁEJ RODZINKI DOMU TYMCZASOWEGO! [/SIZE]Kontakt: 502311695, [email][email protected][/email]