-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
gratulujemy, Bjutko! jeśli nie Tobie, to psiakowi!
-
Jamniczka mama Klara- cała rodzina szczesliwa !! :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
Więc tak, szczeniak jutro jedzie do domku... zostaje Klara, jej utrzymanie i hotelikowanie niestety kosztuje, bardzo prosimy o nawet drobne kwoty, nasz dług w hoteliku rośnie... -
a ja przejęłam kolejne ofiary ludzi, 10-12 dniowe szczeniaki znalezione w pudełku w śmietniku... trafiły do schroniska w Rudzie Śląskiej, ale nie miały szans, muszą być karmione co trzy godziny, są zupełnie bezradne i dość absorbujące... Pani Iwona już nie dała rady, więc przywiozła je do mnie... dostalam też mleko, niestety będę prosiła o wsparcie, bo w chwili obecnej nie jestem w stanie sama ich utrzymać... mleko, starter, a przede wszystkim podkłady... potem odrobaczenie i szczepienie... kluchy są w dobrym stanie i wyglądają na zdrowe i zadbane... biedna mama i one bez mamy... są dość spore, chyba ON-ki (czarne podpalane dwa i wilkowaty szary) czy to wystarczająco dramatyczna historia, aby rozdzwoniły się telefony, kiedy przyjdzie pora adopcji czy tylko telewizja zapewnia kandydatów?...
-
sama wiesz, że nawet u mnie mści się nieosiatkowanie okna... Pampuszka zaginęła... a jeśli pani mieszka na 6 piętrze na przykład, to i o tragedię śmiertelną łatwo i o kalectwo... więc w umowie adopcyjnej jest informacja w zabezpieczeniu okien... ja sama muszę o to zadbać jak najszybciej! co do wizyt przedadopcyjnych... nie denerwuj się, maluszek jest słodki i na pewno szybko znajdą się ludzie, dla których taki warunek to nie będzie jakiś wielki kłopot, a skoro nieśmiałek nie trafił do domu z małym dzieckiem, to może i lepiej...
-
[quote name='marzenkap']wkleje jeszcze tu [url]http://demotywatory.pl/2062803/Ze-smiechem-zrzucil-psa-z-mostu-na-droge[/url][/QUOTE] nie ma tam nic... ale chodzi o tego zwyrodnialca: [URL]http://szokblog.pl/FotoWideo.jsp?idblg=2698&idfot=3&idvid=0[/URL]
-
panie, które przed niczym się nie cofaja przejęły dziś trzy tygodniowe szczeniaczki śmietnikowe... heh
-
hmmm... ale dałaś radę! a ja mam trzy ślepe jeszcze niemowlaczki śmietnikowe, zupełnie niesamodzielne, do odkarmienia butelką, maluszki już sporawe, więc docelowo raczej duże wyrosną...
-
mobilny psiak, jednym słowem! w przeciwieństwie do mnie... kolejny termin egzaminu pod koniec października... teraz jestem już strasznie zażarta...
-
SzP Maksi, ok 1 roku, świetna do agility. Szuka człowieka do pracy! ;)
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Polacy nie lubią sportu :P -
zaciskam kciuki za domek cieprliwy, doswiadczony i jak najszybciej się zgłaszający!
-
czyli jest szansa dla innego kociaka, a Gosiara musi przestać bawić się w dt... prawda, Gosiu?
-
no to w górę!
-
SzP Maksi, ok 1 roku, świetna do agility. Szuka człowieka do pracy! ;)
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
no to na górę znów! -
Jamniczka mama Klara- cała rodzina szczesliwa !! :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
Z tego, co wiem, to być może została tylko mamuśka... -
odwiedzam Bazyla i jego pańcię!
-
Trzymam kciuki i czekam na dobre wiadomości!
-
Szukajmy jeszcze jednego domku, Gosiara ma już stadko!
-
o ogłoszenia proś w tytule...
-
Trzymiesięczna Pipi nie ma prawego ucha i końcówki ogona. Ktoś obciął je nożyczkami. Pokiereszowana suczka, nad którą ktoś brutalnie się znęcał, trafiła do schroniska w Rudzie Śląskiej. [URL="http://www.tvn24.pl/11312,1,prosto_z_polski.html"][SIZE=2][COLOR=#4281bc]http://www.tvn24.pl/11312,1,prosto_z_polski.html[/COLOR][/SIZE][/URL]
-
Boże, co sie dzieje w mojej okolicy! znów schronisko w Rudzie Śląskiej: Trzymiesięczna Pipi nie ma prawego ucha i końcówki ogona. Ktoś obciął je nożyczkami. Pokiereszowana suczka, nad którą ktoś brutalnie się znęcał, trafiła do schroniska w Rudzie Śląskiej. [URL="http://www.tvn24.pl/11312,1,prosto_z_polski.html"][SIZE=2][COLOR=#4281bc]http://www.tvn24.pl/11312,1,prosto_z_polski.html[/COLOR][/SIZE][/URL]
-
odwiedzam wieczorową porą!
-
no to masz pomagierów!