-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
a gdzie była diagnozowana ta kotka? w Zabrzu... jak nie chcesz na wątku nazwiskami operować, napisz mi na pv... szef Formicy na urlopie, ale to świetny chirurg... przyjmuje w Zabrzu i Chorzowie, może by się podjął?... na razie trzeba ją zdiagnozować i na to potrzebna kasa! potrzebna też osoba, która podejmie się ją wozić do weta... niestety, ja nie mam jeszcze prawa jazdy i samochodu... ale jeśli udaloby się u dr. Parczyka ją operować, to mogę spróbować wprowadzić ją do stada (Platon jest agresywny wobec dorosłych, ale może się uda...), mam klatkę kennel, tyle że wyjeżdżam 25 sierpnia na kilka dni... i na pewno potrzebne będą pieniądze na jej utrzymanie i leczenie...
-
sorki za off; [img]http://img443.imageshack.us/img443/8943/mini4b.jpg[/img] [img]http://img375.imageshack.us/img375/6234/mini3.jpg[/img] Pilne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To maleńkie ciałko od wczoraj ma w sobie wiele bólu i cierpienia.... Ma zaledwie 7 miesięcy ...chciałoby się powiedzieć całe życie przed sobą... ALE NIE.... TO OD NAS ZALEŻY ILE CZASU SPĘDZI JESZCZE NA TYM ZIEMSKIM PADOLE... Ma mocno połamaną miednicę i wielką wolę życia Schronisko to nie miejsce dla niej... Jest taka osamotniona...leży grzecznie w koszyczku i stara się podnieść...Podnosi się i upada,ale WALCZY... TAK BARDZO CHCE,BY KTOŚ ZAWALCZYŁ ZA NIĄ...O JEJ ŻYCIE, O JEJ ZDROWIE, O JEJ PRZYSZŁOŚĆ... Najprawdopodobniej wet schroniskowy nie czuje się na siłach podjąć się skomplikowanej operacji,ale nie wyklucza też,że inny wet dałby radę,stąd ten wątek... Pilnie potrzebna wizyta u dobrego specjalisty i DT Nie można jej trzymać w takim stanie,bo cierpi... Są 2 wyjścia,które łączą w sobie pomoc dla niej- GODNA EUTANAZJA lub WIZYTA U WETA,OPERACJA,DT Więcej informacji na stronie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190767-7-miesięcy-POŁAMANA-MIEDNICA-eutanazja-lub-pomoc-(-ONA-CHCE-ŻYĆ[/URL]-(-(-(-(-(-( Kto pomoże finansowo? trzeba ją zdiagnozować natychmiast!!! :( :( :(
-
sorki za off; [img]http://img443.imageshack.us/img443/8943/mini4b.jpg[/img] [img]http://img375.imageshack.us/img375/6234/mini3.jpg[/img] Pilne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To maleńkie ciałko od wczoraj ma w sobie wiele bólu i cierpienia.... Ma zaledwie 7 miesięcy ...chciałoby się powiedzieć całe życie przed sobą... ALE NIE.... TO OD NAS ZALEŻY ILE CZASU SPĘDZI JESZCZE NA TYM ZIEMSKIM PADOLE... Ma mocno połamaną miednicę i wielką wolę życia Schronisko to nie miejsce dla niej... Jest taka osamotniona...leży grzecznie w koszyczku i stara się podnieść...Podnosi się i upada,ale WALCZY... TAK BARDZO CHCE,BY KTOŚ ZAWALCZYŁ ZA NIĄ...O JEJ ŻYCIE, O JEJ ZDROWIE, O JEJ PRZYSZŁOŚĆ... Najprawdopodobniej wet schroniskowy nie czuje się na siłach podjąć się skomplikowanej operacji,ale nie wyklucza też,że inny wet dałby radę,stąd ten wątek... Pilnie potrzebna wizyta u dobrego specjalisty i DT Nie można jej trzymać w takim stanie,bo cierpi... Są 2 wyjścia,które łączą w sobie pomoc dla niej- GODNA EUTANAZJA lub WIZYTA U WETA,OPERACJA,DT Więcej informacji na stronie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190767-7-miesięcy-POŁAMANA-MIEDNICA-eutanazja-lub-pomoc-(-ONA-CHCE-ŻYĆ[/URL]-(-(-(-(-(-( Kto pomoże finansowo? trzeba ją zdiagnozować natychmiast!!! :( :( :(
-
sorki za off; [img]http://img443.imageshack.us/img443/8943/mini4b.jpg[/img] [img]http://img375.imageshack.us/img375/6234/mini3.jpg[/img] Pilne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To maleńkie ciałko od wczoraj ma w sobie wiele bólu i cierpienia.... Ma zaledwie 7 miesięcy ...chciałoby się powiedzieć całe życie przed sobą... ALE NIE.... TO OD NAS ZALEŻY ILE CZASU SPĘDZI JESZCZE NA TYM ZIEMSKIM PADOLE... Ma mocno połamaną miednicę i wielką wolę życia Schronisko to nie miejsce dla niej... Jest taka osamotniona...leży grzecznie w koszyczku i stara się podnieść...Podnosi się i upada,ale WALCZY... TAK BARDZO CHCE,BY KTOŚ ZAWALCZYŁ ZA NIĄ...O JEJ ŻYCIE, O JEJ ZDROWIE, O JEJ PRZYSZŁOŚĆ... Najprawdopodobniej wet schroniskowy nie czuje się na siłach podjąć się skomplikowanej operacji,ale nie wyklucza też,że inny wet dałby radę,stąd ten wątek... Pilnie potrzebna wizyta u dobrego specjalisty i DT Nie można jej trzymać w takim stanie,bo cierpi... Są 2 wyjścia,które łączą w sobie pomoc dla niej- GODNA EUTANAZJA lub WIZYTA U WETA,OPERACJA,DT Więcej informacji na stronie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190767-7-miesięcy-POŁAMANA-MIEDNICA-eutanazja-lub-pomoc-(-ONA-CHCE-ŻYĆ[/URL]-(-(-(-(-(-( Kto pomoże finansowo? trzeba ją zdiagnozować natychmiast!!! :( :( :(
- 78403 replies
-
Dziewczynka Lejdi wraca z adopcjii,Ds w Zabrzu
halbina replied to Gosiara's topic in Już w nowym domu
zaoffuje... [img]http://img443.imageshack.us/img443/8943/mini4b.jpg[/img] [img]http://img375.imageshack.us/img375/6234/mini3.jpg[/img] Pilne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To maleńkie ciałko od wczoraj ma w sobie wiele bólu i cierpienia.... Ma zaledwie 7 miesięcy ...chciałoby się powiedzieć całe życie przed sobą... ALE NIE.... TO OD NAS ZALEŻY ILE CZASU SPĘDZI JESZCZE NA TYM ZIEMSKIM PADOLE... Ma mocno połamaną miednicę i wielką wolę życia Schronisko to nie miejsce dla niej... Jest taka osamotniona...leży grzecznie w koszyczku i stara się podnieść...Podnosi się i upada,ale WALCZY... TAK BARDZO CHCE,BY KTOŚ ZAWALCZYŁ ZA NIĄ...O JEJ ŻYCIE, O JEJ ZDROWIE, O JEJ PRZYSZŁOŚĆ... Najprawdopodobniej wet schroniskowy nie czuje się na siłach podjąć się skomplikowanej operacji,ale nie wyklucza też,że inny wet dałby radę,stąd ten wątek... Pilnie potrzebna wizyta u dobrego specjalisty i DT Nie można jej trzymać w takim stanie,bo cierpi... Są 2 wyjścia,które łączą w sobie pomoc dla niej- GODNA EUTANAZJA lub WIZYTA U WETA,OPERACJA,DT Więcej informacji na stronie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190767-7-miesięcy-POŁAMANA-MIEDNICA-eutanazja-lub-pomoc-(-ONA-CHCE-ŻYĆ[/URL]-(-(-(-(-(-( Jej należy się taka sama szansa jak kotce! Kto pomoże finansowo? trzeba ją zdiagnozować natychmiast!!! :( :( :( -
Przepraszam, ale zaoffuję: Pilne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To maleńkie ciałko od wczoraj ma w sobie wiele bólu i cierpienia.... Ma zaledwie 7 miesięcy ...chciałoby się powiedzieć całe życie przed sobą... ALE NIE.... TO OD NAS ZALEŻY ILE CZASU SPĘDZI JESZCZE NA TYM ZIEMSKIM PADOLE... Ma mocno połamaną miednicę i wielką wolę życia Schronisko to nie miejsce dla niej... Jest taka osamotniona...leży grzecznie w koszyczku i stara się podnieść...Podnosi się i upada,ale WALCZY... TAK BARDZO CHCE,BY KTOŚ ZAWALCZYŁ ZA NIĄ...O JEJ ŻYCIE, O JEJ ZDROWIE, O JEJ PRZYSZŁOŚĆ... Najprawdopodobniej wet schroniskowy nie czuje się na siłach podjąć się skomplikowanej operacji,ale nie wyklucza też,że inny wet dałby radę,stąd ten wątek... Pilnie potrzebna wizyta u dobrego specjalisty i DT Nie można jej trzymać w takim stanie,bo cierpi... Są 2 wyjścia,które łączą w sobie pomoc dla niej- GODNA EUTANAZJA lub WIZYTA U WETA,OPERACJA,DT Więcej informacji na stronie http://www.dogomania.pl/threads/190767-7-miesięcy-POŁAMANA-MIEDNICA-eutanazja-lub-pomoc-(-ONA-CHCE-ŻYĆ-(-(-(-(-(-( Jej należy się taka sama szansa jak kotce! Kto pomoże finansowo? trzeba ją zdiagnozować natychmiast!!! :( :( :(
-
[img]http://img443.imageshack.us/img443/8943/mini4b.jpg[/img] [img]http://img375.imageshack.us/img375/6234/mini3.jpg[/img] Pilne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To maleńkie ciałko od wczoraj ma w sobie wiele bólu i cierpienia.... Ma zaledwie 7 miesięcy ...chciałoby się powiedzieć całe życie przed sobą... ALE NIE.... TO OD NAS ZALEŻY ILE CZASU SPĘDZI JESZCZE NA TYM ZIEMSKIM PADOLE... Ma mocno połamaną miednicę i wielką wolę życia Schronisko to nie miejsce dla niej... Jest taka osamotniona...leży grzecznie w koszyczku i stara się podnieść...Podnosi się i upada,ale WALCZY... TAK BARDZO CHCE,BY KTOŚ ZAWALCZYŁ ZA NIĄ...O JEJ ŻYCIE, O JEJ ZDROWIE, O JEJ PRZYSZŁOŚĆ... Najprawdopodobniej wet schroniskowy nie czuje się na siłach podjąć się skomplikowanej operacji,ale nie wyklucza też,że inny wet dałby radę,stąd ten wątek... Pilnie potrzebna wizyta u dobrego specjalisty i DT Nie można jej trzymać w takim stanie,bo cierpi... Są 2 wyjścia,które łączą w sobie pomoc dla niej- GODNA EUTANAZJA lub WIZYTA U WETA,OPERACJA,DT Więcej informacji na stronie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190767-7-miesięcy-POŁAMANA-MIEDNICA-eutanazja-lub-pomoc-(-ONA-CHCE-ŻYĆ[/URL]-(-(-(-(-(-( Jej należy się taka sama szansa jak kotce! Kto pomoże finansowo? trzeba ją zdiagnozować natychmiast!!! :( :( :(
-
[quote name='jusstyna85']Sunia ok 7mies. z połamaną miednicą prosi o pomoc [url]http://www.dogomania.pl/threads/190767-7-miesi%C4%99cy-PO%C5%81AMANA-MIEDNICA-eutanazja-lub-pomoc-(-ONA-CHCE-%C5%BBY%C4%86-(-(-(-(-(-(?p=15174113#post15174113[/url][/QUOTE] [img]http://img443.imageshack.us/img443/8943/mini4b.jpg[/img] [img]http://img375.imageshack.us/img375/6234/mini3.jpg[/img] Pilne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To maleńkie ciałko od wczoraj ma w sobie wiele bólu i cierpienia.... Ma zaledwie 7 miesięcy ...chciałoby się powiedzieć całe życie przed sobą... ALE NIE.... TO OD NAS ZALEŻY ILE CZASU SPĘDZI JESZCZE NA TYM ZIEMSKIM PADOLE... Ma mocno połamaną miednicę i wielką wolę życia Schronisko to nie miejsce dla niej... Jest taka osamotniona...leży grzecznie w koszyczku i stara się podnieść...Podnosi się i upada,ale WALCZY... TAK BARDZO CHCE,BY KTOŚ ZAWALCZYŁ ZA NIĄ...O JEJ ŻYCIE, O JEJ ZDROWIE, O JEJ PRZYSZŁOŚĆ... Najprawdopodobniej wet schroniskowy nie czuje się na siłach podjąć się skomplikowanej operacji,ale nie wyklucza też,że inny wet dałby radę,stąd ten wątek... Pilnie potrzebna wizyta u dobrego specjalisty i DT Nie można jej trzymać w takim stanie,bo cierpi... Są 2 wyjścia,które łączą w sobie pomoc dla niej- GODNA EUTANAZJA lub WIZYTA U WETA,OPERACJA,DT Więcej informacji na stronie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190767-7-miesięcy-POŁAMANA-MIEDNICA-eutanazja-lub-pomoc-(-ONA-CHCE-ŻYĆ[/URL]-(-(-(-(-(-( Jej należy się taka sama szansa jak kotce! Kto pomoże finansowo? trzeba ją zdiagnozować natychmiast!!! :( :( :(
-
bardzo niedobre wieści... nie możemy pozwolić mu cierpieć, jeśli nie ma nadziei na poprawę... :shake: :-(
-
Pomoc Żywnościowa Dla Psa i kotów z Poznania!
halbina replied to Karmelkowie's topic in Koty w potrzebie
O pomoc dla kotów łatwiej na Miau jednak... -
Jamniczka mama Klara- cała rodzina szczesliwa !! :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
Mamusia Klara, dwie brązowe córeczki i czarny syn proszą o pomoc! -
Jamniczka mama Klara- cała rodzina szczesliwa !! :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/TGG7rYsmQDI/AAAAAAAAFOw/g6yh5BA1ncc/s512/P8090214.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/TGG8LrXN74I/AAAAAAAAFQE/8-4SHBKpDJY/s512/P8090235.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/TGG8i1em0aI/AAAAAAAAFQ0/ltaS9L8up4U/s640/P8090247.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/TGG7cxN4LRI/AAAAAAAAFOM/6buwnp25cRs/s512/P8090205.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/TGG7sf8IwwI/AAAAAAAAFO0/-7KCBSDV7SY/s512/P8090215.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/TGG78GFqbqI/AAAAAAAAFPg/C7dUvh2s9jY/s512/P8090226.JPG[/IMG] -
Jamniczka mama Klara- cała rodzina szczesliwa !! :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/TGG8KMqcRCI/AAAAAAAAFQA/_v5rBas-PRY/s512/P8090234.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/TGG8ejYltnI/AAAAAAAAFQs/dC7s-31zHGE/s640/P8090245.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/TGG8gvRt3CI/AAAAAAAAFQw/yom9_is-iJI/s512/P8090246.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/TGG7adE3lfI/AAAAAAAAFOI/EGWypggX1no/s512/P8090204.JPG[/IMG] -
Jamniczka mama Klara- cała rodzina szczesliwa !! :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/TGG7194Gp3I/AAAAAAAAFPU/82GBJLJxy_k/s512/P8090223.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/TGG8IIfOgGI/AAAAAAAAFP8/mRGlkT4Daoo/s512/P8090233.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/TGG7YiSS-xI/AAAAAAAAFOE/wG8O3w-TdYg/s512/P8090203.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/TGG7pOSMTBI/AAAAAAAAFOs/vgikZQUwsjk/s640/P8090213.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/TGG73eozqGI/AAAAAAAAFPY/SLBxzrgK_-o/s512/P8090224.JPG[/IMG] -
Jamniczka mama Klara- cała rodzina szczesliwa !! :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/TGG8Z4WUtCI/AAAAAAAAFQg/95E0l5x7wSk/s640/P8090243.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/TGG8cheQg_I/AAAAAAAAFQo/0hJApQhYObc/s512/P8090244.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/TGG7Xei_ofI/AAAAAAAAFOA/R4Hwbzoolek/s512/P8090202.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/TGG7ninC_DI/AAAAAAAAFOo/lmxay9lSUTk/s640/P8090212.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/TGG7194Gp3I/AAAAAAAAFPU/82GBJLJxy_k/s512/P8090223.JPG[/IMG] -
Jamniczka mama Klara- cała rodzina szczesliwa !! :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/TGG7Tx7g-YI/AAAAAAAAFN4/cqKhs8gk10U/s640/P8090201.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/TGG7mAtgyNI/AAAAAAAAFOk/gpXsNgBkGgQ/s640/P8090211.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/TGG708P58NI/AAAAAAAAFPQ/8SAdQ0yLAr4/s512/P8090222.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_IegYnqgtg9w/TGG8FKs1buI/AAAAAAAAFP4/PCRRovBkRQ0/s512/P8090232.JPG[/IMG] -
Jamniczka mama Klara- cała rodzina szczesliwa !! :)
halbina replied to marra's topic in Już w nowym domu
maluchy mogę wziąć... dorosłej suczki - jak wiesz - nie ma szans... -
Dziewczynka Lejdi wraca z adopcjii,Ds w Zabrzu
halbina replied to Gosiara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiara']wiga138 zapomniała swego hasła na dogo i nie umie się zalogować,żeby tutaj coś skrobnąć...[/QUOTE] musi napisać do administracji w tej sprawie... -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
[quote name='OlaLola']A co u Kajtusia?? Są jakieś nowe wieści??[/QUOTE] "Witam serdecznie, pierwsze wieści o Kajtusiu: noce przesypia spokojnie, nawet nie popiskuje, ma swój koszyk i od razu załapał do czego to służy. Budzi się wcześnie rano na siusiu i idzie spać dalej. Całej rodzince bardzo się podoba, czuje się już jak u siebie, jak Pani przypuszczała obszczekuje każdego kto przechodzi koło bramki. Apetyt mu dopisuje, je za dwóch lub trzech- nadrabia zaległości. Kupki robi różne, ale nie są biegunkowe, w niedziele była jedna kupka z robalami więc jeszcze raz napewno go odrobaczymy za kilka dni. Zdięcia jak obiecałam prześle tylko muszę wziąć aparat do teściowej, a w niedziele zapomniałam. Pozdrawiamy gorąco Sylwia........." :cool3::cool3::cool3: -
właśnie dostałam inforację, że ały Kubus ma swój nowy domek! proszę go już nie ogłaszać :-) ale będziemy wdzięczni za ogloszenia dla innych psiaków i kociaków, jesteś bardzo pomocna i - jak widać - skuteczna!!! i proszę zienić tytuł, Bubu!
-
Leki i hotel niestety kosztują... fundacja ma już 2000 dlugu za hotelowane zwierzaki...
-
Co do znajomych, Alicjo... dogo to nie nasza klasa! :P
- 78403 replies
-
fajnie, że mogłam pomóc... jakoś...
-
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/190525-Bazarek-ogłoszeniowy-na-dług-Zulusa-5zł-komplet-do-31.08[/URL]!!! tu możesz za 5 zł. załatwić 30 ogłoszeń...
-
TO NIESTETY TAK NIE DZIAŁA... o dom tmczasowy bardzo trudno, wszyscy są zapsieni... musisz porobic mu fajne zdjęcia i poogłaszać! ponadto ktoś go może szukać...