-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
nowe wiesci wklejam, jak są, na bieżąco... dajmy pani parę dni... :p -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
Osobiście wolę emaile... łatwiej wyczaić, jakie ktoś ma zamiary albo spławić... Telefonicznie często dyskusja trwa i trwa... Zadzwoń... -
Pomoc Żywnościowa Dla Psa i kotów z Poznania!
halbina replied to Karmelkowie's topic in Koty w potrzebie
ta sprawa kastracji nas martwi... -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iweta']Oczywiscie wiesci będa, to moja ulubiona Pani Doktor :) Jestem zarejestrowana co prawda na dogo ale...musze przyznać, ze nie potrafie tu napisać nawet pw :) ani emotikonki wstawic, więc będę tylko wstawiała usmieszki :) Kajtek na pewno trafił w dobre ręce co do tego nie mam wątpliwości , a moja pani wet, za moja namową zarejestrowała sie jakis czas temu na miau :) więc kto wie, może na dogo tez juz jest.[/QUOTE]żeby do kogoś wysłać pv należy: kliknąć w jego nick i znaleźć opcję pt: wyślij prywatną wiadomość ;) a emotikonki pojawiają się w opcji zaawansowana edycja... fajnie wkleja się zdjęcia, bo wystarczy mieć je na serwerze, potem wystarczy już kopiować i wklejać... faktem jest, że dogo co rusz coś zmienia... na początku bardziej skomplikowane było dla mnie Miau... teraz... -
wkleiłam na Molosy...
-
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iweta']Jeszcze w czasie drogi do domu dostałam sms-a, ze Kajtus juz jedzie i jest cudowny :) Bardzo sie cieszę, że mogłam pomóc , to mój pierwszy raz, do tej pory szukałam domów dla kotów :)[/QUOTE] Iweto, liczę na jakieś wieści od pani weterynarz, ale i od Ciebie, bywasz u niej i jesteś zarejestrowana na dogo... a może zachęcisz panią, by do nas dołączyła?... -
niestety link nie działa...
-
Dziewczynka Lejdi wraca z adopcjii,Ds w Zabrzu
halbina replied to Gosiara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiara']Halinka mnie się trafiały zawsze fajne domki dla psów,kotów a teraz katastrofa...Ludzie jacyś dziwni,niektórym trzeba tłumaczyć co to jest umowa adopcyjna...:shake:Ręce opadają...Jak Ty to robisz ze Ci te szczeniory idą jak ciepłe bułki?:diabloti:[/QUOTE]odbieram setki telefonów i w końcu udaje się odsiać ziarna od plew... :p -
WYZLY z Bielska Bialej Cypis i Rumcajs/Ogien i Woda/ Rumi znow bez domu:(
halbina replied to Ati's topic in Już w nowym domu
podrzucę znajomej... -
WYZLY z Bielska Bialej Cypis i Rumcajs/Ogien i Woda/ Rumi znow bez domu:(
halbina replied to Ati's topic in Już w nowym domu
Tanitko, macie jakieś młode panienki do adopcji? -
Dziewczynka Lejdi wraca z adopcjii,Ds w Zabrzu
halbina replied to Gosiara's topic in Już w nowym domu
tak to właśnie jest... -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
Mały przespał całą drogę w samochodzie, już dojechali. -
Dziewczynka Lejdi wraca z adopcjii,Ds w Zabrzu
halbina replied to Gosiara's topic in Już w nowym domu
Odwiedzamy, Kajtek juz pojechał do swojego domku, teraz czas na małą! -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
Kajtuś własnie pojechał! Przyjechały po niego aż trzy panie i pan, no i mały wnuczek jego pani... Mały się podoba bardzo i bardzo szybko zaczął się bawić i przytulać do swojej pani, z wnuczkiem zaś poszaleli na podłodze. Synowa jest weterynarzem, więc mały będzie miał fachową obsługę. Pani wet. obiecała zdjęcia Kajtka. Pani podpisała fundacyjną umowę adopcyjną. OlaLolu, zmień tytuł. :-) -
[quote name='olekg89']Dla mnie to dziecinada ,ale jak kto woli.Irytuje mnie jednak fakt ,braku szacunku dla ateistów to też jakiegoś rodzaju wiara.Wiara w nicość.[/QUOTE] Tylko widzisz, w mojej odpowiedzi do Ciebie nie ma braku szacunku czy pogardy, nie ma też agresji... a w Twoim? A Maria i Jezus to postaci historyczne, więc pisanie o nich "jakby istnieli"... jest dziwne...
- 78403 replies
-
Rufusowa, ja też jestem katoliczką, wierzę w Boga, jestem przerażona zjawiskami, które bezczeszczą Jego i nade wszystko są zaprzeczeniem wiary... i ja absolutnie nie kpię ani z Boga, ani z wiary! scena, którą wkleiłam z youtube, ukazuje hipokryzję i oszołomstwo właśnie... ta z czarownicą też... Olekg89, współczuję, wiara to stan łaski... Piękne zdanie kiedyś przeczytałam: "Nie wierzysz w Boga? Nieważne, On wierzy w Ciebie!". Ja w takiego Boga wierzę właśnie!
- 78403 replies
-
osobiście wolę scenę kamienowania... dwa kamienie i worek żwirku... i to, że dostało się ostatecznie faryzeuszowi... :P [URL]http://www.youtube.com/watch?v=1dyxOnuIiO8[/URL] a ten konflikt należałoby rozwiązać tak: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=PrafvP1QwQ0&feature=related[/URL]
- 78403 replies
-
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
halbina replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
coś nieprzyjemnie się zrobiło od samego rana na dogo... -
Maluchy w nowych domach. Dziękuję Dineh i Kopciuszkowi :)
halbina replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
odwlekanie czego? bo nie rozumiem... -
niestety banerka nie wkleję... na dogo można mieć najwyzej dwa... a tekst :oops: się tworzy :razz:
-
Kraj oszołomów... A na dogo też super innowacje: można mieć teraz aż dwa banerki w podpisie...
- 78403 replies
-
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
A to cudo poznajecie? [IMG]http://lh5.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFg_RV7_C3I/AAAAAAAABZg/xXd9O00Fa7E/s720/DSC00827.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFg_aHULZiI/AAAAAAAABZk/g9R4fbEH4Zw/s720/DSC00762.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFg_nKkftbI/AAAAAAAABZ0/uh0XulGRmjU/s720/DSC00689.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFg_w6osbiI/AAAAAAAABZ4/tpCHytuwu3Q/s720/DSC00668.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_5h0kLg0CDdg/TFg_40Dv_EI/AAAAAAAABaM/XuiQ9rw0JlY/s720/DSC00499.JPG[/IMG] -
my tam z psami nie chadzamy... na wszelki wypadek...
-
8 szczeniaków z Ostrowii już w dt! Potrzebne ogłoszenia i ds!
halbina replied to LadyBell's topic in Już w nowym domu
odwiedzamy maluchy... -
Szczeniak Kajtuś ma już cudowny DS! Dziękujemy za pomoc :)
halbina replied to OlaLola's topic in Już w nowym domu
miał być tymczasowy dt, bo wyjeżdżam po 20 sierpnia... co do tego lenienia się... też pomyślałam, że yorki niby takie pracowite, a kundelki leniwe... he he