Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. to szokujące... psiulowi trzeba zapewnić opikę i dobrze zabrać się do szukania domku... DOCELOWEGO WSPANIAŁEGO KOCHAJĄCEGO NA ZAWSZE JUŻ DOMKU! przede wszystkim dobre foteczki, takie reklamowe... w domu... podczas zabawy i odpoczynku... w plenerze... muszą być ekstra, żeby domki ustawiały się w kolejce i można było zrobić prawdziwe sito adopcyjne... potem tekst z informacjami, jaki ma charakter, co lubi etc... to młody pies, więc ludzie naprawdę muszą rozumieć, że nie biorą go na kilka tygodni... TO ŻYWA ISTOTA, a nie jakiś gadżet!!! ogłoszenia, gdzie się da! i ostra selekcja, gradowy ogień pytań, przy pierwszej rozmowie zaznaczyć, co przeszedł już psiak i stawiać twarde pytania, bardzo konkretne! Dopiero potem, wizyta przedadopcyjna, wybór i koniecznie spisanie umowy adopcyjnej...
  2. :loveu: :kiss_2: :cool2: :iloveyou: :bye:
  3. Życzymy zdrowia i miłości i Melbie i jej pańci!
  4. Oskarku, zdrowia i miłości!!! Twoim opiekunom - wszystkiego wymarzonego!!! Wy, którzy sprawiliście ten cud - dla Was podziękowania i wyrazy uznania - [URL="http://www.kurnik.pl/slownik/sp.phtml?sl=chapeau+bas"][B][SIZE=4][COLOR=#0000ee]chapeau bas[/COLOR][/SIZE][/B][/URL]
  5. A kiedy to cioteczka gdzieś wyjeżdża?... i na ile?... bo ja bym się na kilka dni złamała... :roll:
  6. przepraszam, nie ja wystawiałąm allegro! :oops: ja tylko popełniłam wyciskacz łez... :cool3:
  7. Na minizlocie nie byłam... żałuję! bardzo żałuję! Ale wizytę u Wandeczki zaliczyłam i znam wszystkie miejsca z foteczek, ciasto przepyszne też jadłam... tylko Was na żywo nie udało się spotkać tym razem... liczę więc na następny raz... a to foteczki cioci Formicy, gdyby ci, którzy ją u Wandeczki byli, chcieli jednak też na foteczce: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dpn6,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/8b9d8f5e4490717c1b9c8665563bc490,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dqc1,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/1f070aa0f09618463435a96feb47b6c7,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dqt1,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/8e1158045fe85fe587f1c7e2aee4540a,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dqj1,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/e904457e73d6adfcd73c9099478249fc,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8dqy5,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/c758ded4f2069c8feeaae71728d84ad9,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Ale to oczywiście nie to samo, co zdjęcia z imprezki u Wandeczki, więc... ;)
  8. Wspaniałe wiadomości! Wszystkiego wymarzonego dla cudnej psiny i jej pańci!
  9. Bardzo mnie cieszą takie wieści! Nie mogłam się ich doczekać! To fajnie, że allegro jest takie skuteczne i cieszy, że i mój tekst może dopomógł Pucharowi (piękne imię ma Białesek!) w znalezieniu super dobrego domku! Trzymam kciuki za jego szczęśliwe życie!
  10. A to pyszczek Platona w zbliżeniu: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,a78u3,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/c5dc7dcd1642476e1614f0feaa9ca06e,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,a794n,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/6d3184612a191db71bfdc9de41e39a55,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Platon tęz lubi okienko, tak na nim przesiaduje, coraz bardziej lubi też swoją klatkę kennel, ale na poczatku chętnie oddał ją gościowi: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,a793p,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/3f1773860cfa173dfb60128933031dd1,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] A oto i nasz tymczasowicz, Rubik: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,a78ww,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/0facde74a7598b549ed92a13919f535e,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,a78zg,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/3e95de28f4548d12179526a2847e4b61,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,a78xd,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/082b00dae79cd4f91fc3bbd70ab8a63d,5,19,0.jpg[/IMG][/URL]
  11. z Inką wyglądają sobie przez okienko, kiedy tylko mogą... A tak moje słonko śpi: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,a78ve,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/6b86fe8ece496621ab68aefc0adb2bce,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,a78vu,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/924c6b729e4df1ad8208c3a529dee5a0,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,a78w5,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/a7198093c69d79dbb1ad128e682c0b7b,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,a78ul,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/b98d62b99b8a7ca24a08f7725abd2f09,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,a7950,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/36303bd63f44a0dddc7c05307b55dd00,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,a7958,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/bded1fadf2dd71fbbf2feb861e59d712,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] piękny pycholek, prawda?...
  12. Witam! Mila żyje sobie - jak widać - w swoim stadzie i jest szczęśliwa... Zamieszczam informacje, które dostaję na bieżąco. A może pochwal się i Ty swoim szczęściem na forum dogomanii...
  13. U nas ok... podaję stan załogi: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,a78tj,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/b0798e75d2b21ba73e9a85766e452117,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,a78sj,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/37402e700b5a7e0f3ae325d8425999d9,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Byron i Junior w szacie zimowej i letniej: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,a78yr,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/5d0230894042dc6702dc3c43b2c1522b,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,a791s,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/4ed0ca7488fa52ee737fa696388c0315,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,a7926,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/5c804a2886eef95f40d67e5510ace07a,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,a792v,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/2843e0cd03d31cee1a879c1ab9fc44c4,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,a78ya,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/8ab8bff3cffe0c5195d68b36573bece5,5,19,0.jpg[/IMG][/URL]
  14. goldena?... to po sąsiedzku masz amatorkę goldenów... Anię w...;) :evil_lol:
  15. a może natura czarownicy się w Tobie odzywa?... :evil_lol:
  16. No to posprzątaliśmy wspólnymi siłami! Szczeniak bardzo się starał, baaaaaaaaaaardzo... [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9yv3g,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/ea8818044eb5a33af72def6ce6e37531,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9yv3l,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/7b81a6e86eed52d967e9190077c90c00,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] a reszta... mu "tylko" pomagała!!! [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9yv33,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/1c5b6fe2ddd864656cc3e691173a2272,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9yv37,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/63bcddcee9fa1a556804742cec0c6665,5,19,0.jpg[/IMG][/URL]
  17. Oskarek jest śłodzio po prostu... dajecie mu kosteczki prasowane albo wędzone?... miałby zajęcie i smakołyk...
  18. Fajne stado będzie miał! :lol:
  19. Niestety, my kochamy wirtualnie, a jemu potrzebny żywy realny człowiek i dom!
  20. Animal Planet: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9ynud,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/d2b3e2fcf7b15d8e08898eab3b9fe35d,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] dziś w programie naszej stacji fotoreportaż z cyklu... "Matrix - reaktywacja": [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9yntl,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/ab11a8b93af7476876fbcbfda6007b24,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9ynu3,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/d4ea4132ee2c649737babc59c8f4a50c,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9ynum,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/90771b8600791edc5bbcebffaf358009,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9yntt,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/8dda75f332308cc05e6d636d3f8e8a6d,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] za zakłócenia przepraszamy...
  21. [quote name='zaba14']czy aby na pewno w zabrzańskim schronisku?? pytam bo dwa są w Rudzie Śl. a że ja tam pomagam i wystawiam psy to być może Ci się coś myli, Gosia nic mi nie mówiła że też mają dwa dobermany, a o ascie coś wspominała...;)[/quote] oczywiście pisałam o Waszych dobkach... :oops:
  22. TM Idź, Fionko, dokąd woła cię światło wieczności dalej, za most tęczowy, gdzie zwierząt jest eden wejdź, maleńka, spokojnie w enklawę miłości... tam, na progu promienia czeka już niejeden czworonożny przyjaciel, co powita Ciebie w tym miejscu szczęśliwości, w tym dla zwierząt niebie... http://www.zayazd.pl/babsztyl_mp3/babsztyl-knockin_on_heavens_door.mp3
×
×
  • Create New...