Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. spokojnie, to nie Tosia... to kastracik... Junior! :evil_lol:
  2. [quote name='Hala']dzięki Halbina..a co to za zielony stworek?[/quote] w podpisie?... to kameleon jest... :evil_lol: czekamy na wspaniałe wieści!
  3. [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,acw4x,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/f0380d4ebff5dd5d0be007830aee20ee,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,acw51,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/9f531dfdac268e1fa5930a15f9d6fdf1,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Podziwiajcie lampę, fotki robione wczoraj, lampy już nie ma... :mad: (gdzie można dokupić takie klosze, ktoś wie?...) [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,acw5b,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/d4dca826764d2c2b9d18a91ae9b9923b,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,acw35,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/669af4d0760b3f9547590b482fbd6839,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,acw3b,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/89fabfe76b2514762f5a0f3ced7dbfa0,5,19,0.jpg[/IMG][/URL]
  4. Dziś sesja kocia... [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,acw2o,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/b5cd8b472de7ab7f0bcff9d866663fc8,5,19,3.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,acw2s,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/3ce351e5abeb521c2709db36a965af4a,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,acw2z,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/fb8116eef6fcce0ddfa69dcde2fb3aac,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,acw3o,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/29749f05e2f0f55523abf758aef6b97c,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,acw3g,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/565c66ab5f5b98217bc262efe7265861,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,acw3s,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/a9aa30272d630eca18150749367463c0,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,acw48,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/b9e2859c8c217ce55c3485ab98808a34,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,acw4m,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/26f87a9fc2de46ee51d77bc6eeddf5bf,5,19,0.jpg[/IMG][/URL]
  5. zobacz abecadló dogomanii, tam znajdziesz link [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74480[/URL]
  6. dobrze, że czujecie się odpowiedzialni za losy Pinia! i są szanse, że nie czeka go los Gromika... :-(
  7. Yona, czekamy na Twoją opinię... i nie ograniczajcie się do zdjęć przy budzie... są jeszcze te z cżłowiekiem i na spacerku przecież!
  8. podejrzewam... ale to podpada też pod: jak strasznie się cieszę, kiedy widzę kogoś po drugiej stronie krat! :evil_lol: ;)
  9. [quote name='matusz5'][COLOR=navy][B]a czy cioteczka halbina wie ze cytowanie zdjęć jest zabronione ??:diabloti::eviltong:[/B][/COLOR][/quote] :oops: :roll: :oops: :roll: :oops: :roll: :oops: :roll: nawet tych ładniutkich?... :p
  10. ja bym dałą i smutne i radosne... taka gradacja emocji...;)
  11. [IMG]http://img184.imageshack.us/img184/4736/67315913ts1.jpg[/IMG] a tu druga strona natury Miecia!
  12. [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/481/77548444iv6.jpg[/IMG] ta fotka doskonała jest!
  13. fotki świetne... tylko nie wklejajcie wszystkich, bo naprawdę ktoś uzna, że to pies stworzony do łańcucha... :roll: :evil_lol:
  14. uff... dotarłam... Rutka może liczyć na tekst - dziś w nocy, najpóźniej jutro...
  15. Puchatki kapitalne są! Szkoda, że to tak daleko... :roll:
  16. Mucha znalazła swój raj na ziemi, jak widzę! Szczęściara! Niestety Gromik nie miała tego szczęscia, choć na swojej drodze spotkał tego samego człowieka - Psa? Im dłużej czytam te wątki, tym mniej rozumiem, za co Pies? został zbanowany?... To jakiś kosmos jest... Jeśli nawet komuś "przykopał" epiteetm, to - z tego, co jeszcze zostało na wątkach widać - że i tak był najbardziej kulturalny, a przynajmniej naszczerszy i na pewno miał powody być niemiły... walczył o dobro tego psa... Jeśli zasłużył na bana, to nasuwa się pytanie, dlaczego tylko on został zbanowany?... Ja widziałabym co najmniej kilku kandydatów... Daga_27 zbanowana znacznie później i za zupełnie inne sprawy, które wyszły na jaw właśnie za sprawą Psa? I już za to należy mu się szacunek! Najbardziej dziwię się Czarodziejce... widać, że była do Psa? nastawiona nieobiektywnie... Rozumiem, że łałwiej ufać "miłym", ale od pewnego momentu ci "mili" okazali się niewiarygodni... i od tego momentu wypadałoby jednak zmienić swoją opinię o tych "mniej miłych", nawet jeśli są cholerykami... Niektóre zaś wypowiedzi Czarodziejki , moim zdaniem, tchną nienawiścią do Psa?... nie znam Waszej prywatnej korespondencji i chyba nie chciałabym znać, ale może właśnie z jej powodu, bo z wątków nie wynika, aby taka agresja była uzasadniona... Ktoś tu jest specjalistą od manipulacji... pytanie, kto?... Daga_27, Pies? ?... Czarodziejka?
  17. Dobranoc! Rzeczywiście, wpisałeś się... zwracam honor! :oops:
  18. To czemu nic nie piszesz... :placz: :mad: :placz: :mad:
  19. "Co tam, Panie, w polityce?"... A walka o stołki/fotel... trwa... Chyba założymy jakąś koalicję w typie PSOKOT... [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbq1,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/66fe26491f5ead51d70af12109d7b6f5,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbps,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/41176af4c7629eaf073e1bc7d737cade,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbqk,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/83c5cade3d32e4251b168cdc5a5db854,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbqx,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/251302e25ef8e989ede03037c5d6c1f8,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Zamordowaliśmy gąbkę... [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbr7,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/212ce3c37e5fdd2f7b007bbd98e917d8,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbrn,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/a68a570c5c2504079620aff234647ad8,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] pozdrowienia weekendowe! [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbry,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/d37f79ad61eca9085d5e3ad13eca13e3,5,19,0.jpg[/IMG][/URL]
  20. A walka o stołki/fotel... trwa... Chyba założymy jakąś koalicję w typie PSOKOT... [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbq1,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/66fe26491f5ead51d70af12109d7b6f5,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbps,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/41176af4c7629eaf073e1bc7d737cade,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbqk,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/83c5cade3d32e4251b168cdc5a5db854,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbqx,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/251302e25ef8e989ede03037c5d6c1f8,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Zamordowaliśmy gąbkę... [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbr7,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/212ce3c37e5fdd2f7b007bbd98e917d8,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbrn,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/a68a570c5c2504079620aff234647ad8,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] pozdrowienia weekendowe! [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbry,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/d37f79ad61eca9085d5e3ad13eca13e3,5,19,0.jpg[/IMG][/URL]
  21. Nikt nas nie odwiedza... i nie podziwia... :-( :-( :-( [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbo6,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/1c00d22d86b949b4ae9a102bc0d1d615,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbol,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/f640a7cb5b060b12559b7f8af029d8a8,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbov,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/d144cd049cff76778cc61f3fd0c5a859,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbpi,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/d0c238f79d554162360f74a8c7b1e432,5,19,0.jpg[/IMG][/URL]
  22. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu:
  23. Pojawiam się... i znikam... :diabloti:
  24. Czy on jeszcze szuka domku, bo brak jakichkolwiek wieści i fotek... ma allegro i inne ogłoszenia?
×
×
  • Create New...