-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)
halbina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hala']dzięki Halbina..a co to za zielony stworek?[/quote] w podpisie?... to kameleon jest... :evil_lol: czekamy na wspaniałe wieści! -
[URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,acw4x,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/f0380d4ebff5dd5d0be007830aee20ee,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,acw51,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/9f531dfdac268e1fa5930a15f9d6fdf1,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Podziwiajcie lampę, fotki robione wczoraj, lampy już nie ma... :mad: (gdzie można dokupić takie klosze, ktoś wie?...) [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,acw5b,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/d4dca826764d2c2b9d18a91ae9b9923b,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,acw35,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/669af4d0760b3f9547590b482fbd6839,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,acw3b,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/89fabfe76b2514762f5a0f3ced7dbfa0,5,19,0.jpg[/IMG][/URL]
-
Dziś sesja kocia... [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,acw2o,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/b5cd8b472de7ab7f0bcff9d866663fc8,5,19,3.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,acw2s,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/3ce351e5abeb521c2709db36a965af4a,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,acw2z,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/fb8116eef6fcce0ddfa69dcde2fb3aac,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,acw3o,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/29749f05e2f0f55523abf758aef6b97c,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,acw3g,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/565c66ab5f5b98217bc262efe7265861,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,acw3s,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/a9aa30272d630eca18150749367463c0,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,acw48,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/b9e2859c8c217ce55c3485ab98808a34,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,acw4m,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/26f87a9fc2de46ee51d77bc6eeddf5bf,5,19,0.jpg[/IMG][/URL]
-
Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)
halbina replied to Hala's topic in Już w nowym domu
zobacz abecadló dogomanii, tam znajdziesz link [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74480[/URL] -
Sliczny pudelkowaty Pinio-JUZ W DOMU!! Kciuki potrzebne!!!!!!
halbina replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
dobrze, że czujecie się odpowiedzialni za losy Pinia! i są szanse, że nie czeka go los Gromika... :-( -
[wlkp.] Miecio-beaglowata przytulanka szuka domku bez koteczków!
halbina replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
podejrzewam... ale to podpada też pod: jak strasznie się cieszę, kiedy widzę kogoś po drugiej stronie krat! :evil_lol: ;) -
[wlkp.] Miecio-beaglowata przytulanka szuka domku bez koteczków!
halbina replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img184.imageshack.us/img184/4736/67315913ts1.jpg[/IMG] a tu druga strona natury Miecia! -
[wlkp.] Miecio-beaglowata przytulanka szuka domku bez koteczków!
halbina replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img152.imageshack.us/img152/481/77548444iv6.jpg[/IMG] ta fotka doskonała jest! -
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
halbina replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Puchatki kapitalne są! Szkoda, że to tak daleko... :roll: -
Mucha z Rodziny. Odeszła w swoim domu [']
halbina replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mucha znalazła swój raj na ziemi, jak widzę! Szczęściara! Niestety Gromik nie miała tego szczęscia, choć na swojej drodze spotkał tego samego człowieka - Psa? Im dłużej czytam te wątki, tym mniej rozumiem, za co Pies? został zbanowany?... To jakiś kosmos jest... Jeśli nawet komuś "przykopał" epiteetm, to - z tego, co jeszcze zostało na wątkach widać - że i tak był najbardziej kulturalny, a przynajmniej naszczerszy i na pewno miał powody być niemiły... walczył o dobro tego psa... Jeśli zasłużył na bana, to nasuwa się pytanie, dlaczego tylko on został zbanowany?... Ja widziałabym co najmniej kilku kandydatów... Daga_27 zbanowana znacznie później i za zupełnie inne sprawy, które wyszły na jaw właśnie za sprawą Psa? I już za to należy mu się szacunek! Najbardziej dziwię się Czarodziejce... widać, że była do Psa? nastawiona nieobiektywnie... Rozumiem, że łałwiej ufać "miłym", ale od pewnego momentu ci "mili" okazali się niewiarygodni... i od tego momentu wypadałoby jednak zmienić swoją opinię o tych "mniej miłych", nawet jeśli są cholerykami... Niektóre zaś wypowiedzi Czarodziejki , moim zdaniem, tchną nienawiścią do Psa?... nie znam Waszej prywatnej korespondencji i chyba nie chciałabym znać, ale może właśnie z jej powodu, bo z wątków nie wynika, aby taka agresja była uzasadniona... Ktoś tu jest specjalistą od manipulacji... pytanie, kto?... Daga_27, Pies? ?... Czarodziejka? -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dobranoc! Rzeczywiście, wpisałeś się... zwracam honor! :oops: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
To czemu nic nie piszesz... :placz: :mad: :placz: :mad: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
"Co tam, Panie, w polityce?"... A walka o stołki/fotel... trwa... Chyba założymy jakąś koalicję w typie PSOKOT... [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbq1,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/66fe26491f5ead51d70af12109d7b6f5,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbps,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/41176af4c7629eaf073e1bc7d737cade,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbqk,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/83c5cade3d32e4251b168cdc5a5db854,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbqx,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/251302e25ef8e989ede03037c5d6c1f8,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Zamordowaliśmy gąbkę... [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbr7,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/212ce3c37e5fdd2f7b007bbd98e917d8,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbrn,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/a68a570c5c2504079620aff234647ad8,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] pozdrowienia weekendowe! [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbry,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/d37f79ad61eca9085d5e3ad13eca13e3,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] -
A walka o stołki/fotel... trwa... Chyba założymy jakąś koalicję w typie PSOKOT... [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbq1,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/66fe26491f5ead51d70af12109d7b6f5,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbps,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/41176af4c7629eaf073e1bc7d737cade,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbqk,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/83c5cade3d32e4251b168cdc5a5db854,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbqx,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/251302e25ef8e989ede03037c5d6c1f8,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Zamordowaliśmy gąbkę... [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbr7,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/212ce3c37e5fdd2f7b007bbd98e917d8,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbrn,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/a68a570c5c2504079620aff234647ad8,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] pozdrowienia weekendowe! [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbry,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/d37f79ad61eca9085d5e3ad13eca13e3,5,19,0.jpg[/IMG][/URL]
-
Nikt nas nie odwiedza... i nie podziwia... :-( :-( :-( [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbo6,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/1c00d22d86b949b4ae9a102bc0d1d615,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbol,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/f640a7cb5b060b12559b7f8af029d8a8,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbov,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/d144cd049cff76778cc61f3fd0c5a859,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,abbpi,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/d0c238f79d554162360f74a8c7b1e432,5,19,0.jpg[/IMG][/URL]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Pojawiam się... i znikam... :diabloti: