-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
halbina replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Cieszymy się wszyscy bardzo! I mamy nadzieję, że to już domek na zawsze! -
Piekny doberman Cyran za TM........................
halbina replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
na wątku Gromika od postu Emir toczy się też dyskusja w sprawie Cyrana: http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=6465962&postcount=878 -
Piekny doberman Cyran za TM........................
halbina replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękujemy, Czarodziejko! Czy to już wszystko, co dostałaś od Dagi? Dla mnie to oczywiście czarna magia, ale spróbuję skonsultować z Formicą. Nie wiem tylko, czy wszystko jest dość widoczne, bo ja widzę w tle zdjęć rtg jakieś widoczki, a tabelka dla okularnika też jest mało czytelna. Do Dagi nie zamierzam pisać w sprawie Cyrana ani w sprawach finansowych... Nie czuję się ani tak ważna, ani tak ciekawa... Uważam jednak, że w jej interesie leży rozliczyć, co i jak może... Mnie chodzi jedynie o to, by sprawa się wyjaśniła jak najszybciej i zgodnie z prawdą. Dla dobra dogomanii. -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
to nic nie dostaniemy?... :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
8300 post, liczy się? kjakaś nagroda będzie? -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
kawusia niezdrowa jest, wiem, bo wypijam dzinnie kilka litrów... :evil_lol: -
Piekny doberman Cyran za TM........................
halbina replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Czarodziejka']Oczywiście, że się wywiążę. Opisałam powód zwłoki. Nie doczytałaś? :roll: Częściowo, wolałabym jednak te tabelki, ale dziękuję i za to... poczekam na resztę. -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
halbinka tradycyjnie przerzuciła się na wakacyjny tryb nocny... wstaje około 16.00, idzie spać około 9.00... we wrześniu to raczej na kawkę poranną nie wpadnę, bo trzeba dzieci uczyć... :evil_lol: a Asiorek?... też po nocach ją widuję na dogo... a dziewczyna w czwartym miesiącu ciąży jest, więc nie wiem, jak ją do łóżka zogonić, choć próbuję... :roll: Tajemnicy już nie wyjawiam, bo sama ogłosiła na innym wątku... :oops: -
zdjęcia by się przydały... opis rasy... podrzucimy chociaż...
-
Piekny doberman Cyran za TM........................
halbina replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
"odnośnie wyników Cyrana" - brak jakichkolwiek informacji w tym poście... piszesz sama, że zadeklarowałaś opisanie wyników, a skora tak, to, prosimy, żebyś się z tego wywiązała, w końcu nikt Cię do tych deklaracji nie zmuszał... piszesz, że nie zamierzasz się tłumaczyć osobom, które... ja Cię nie atakowałam jak dotąd i nie rozumiem, dlaczego na mój post zareagowałaś w taki sposób... piszesz, że jeżeli mamy wątpliwości co do Twojej wiarygodności, to mamy zwrócić się do kogoś innego... sama deklarowałaś zbadanie sprawy i możliwość ściągnięcia informacji od dagi27, a teraz nie ujawniasz wyników, mimo że napisałaś, iż papiery do Ciebie dotarły... pisałaś też, że prześlesz ich kopie do Emir i Arki... mam pytanie, czy je przesłałaś, skoro sama się zobowiązałaś? na Twoją sugestię zwróciłam się do Emir z pytaniem co do wyników Cyrana, choć wiem, że mam mało czasu... piszesz, że nie masz teraz czasu... i że opiszesz wszystko w wolnej chwili... cóż... napisanie tego postu zajęło Ci jednak trochę czasu, nieprawdaż?... może zeskanowanie wyników i ich wklejenie zajęłoby tyle samo?... szczerze powiedziawszy, wobec powyższego zaczynam wątpić w Twoją wiarygodność... a przynajmniej w Twoją dobrą wolę wyjaśnienia spraw dagi27 PS: ja staram się być grzeczna, używam argumentów, nie atakuję... I o to samo proszę w ewentualnej odpowiedzi... -
Piekny doberman Cyran za TM........................
halbina replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zgodnie z sugestią Czarodziejki zwróciłam się do Emir: http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=6462325&postcount=871 -
Piekny doberman Cyran za TM........................
halbina replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
well... :roll: -
gdzie link?... ja specjalizuję się raczej w dogach, ale kocham molosy wszelkiej maści, to będę kibicować!
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
hmmm... może pora rozwinąć skrzydła wyobraźni?... :razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Witam! Coś niewielka ta wyobraźnia Menrzusiowa, oj niewielka... :evil_lol: -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
halbina replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
ni mo TZ... :roll: :roll: :roll: :placz: :placz: :placz: :oops: :oops: :oops: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
halbina replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
No, witamy Gzyba! Młody dogomaniaku, patrz, co Cię czeka: [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8b4hm,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/666489f1cf87b983ffd6e4019fc60f10,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] dożyca błękitna Inka [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,8b4ig,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/d6611487da7375f63b49d51afebe70e2,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Platon we własnej osobie [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,acw3g,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/565c66ab5f5b98217bc262efe7265861,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,sok844mess89,4y734,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/ca77cc8d2fbf504a6a162fdba4be90c2,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,sok844mess89,4y4ps,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/8f4b3f983adc54126abc11af7128e92b,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Byron (to ten we fraku) i Junior (niebieski pręgowany) [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,aacy2,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/d37f888f4ea87b9853e0c94cad9e7406,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,kqkrde67r6d0,9xuyw,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/ae65b5e081c3e3f2356c2fa155d3f665,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,acw5b,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/d4dca826764d2c2b9d18a91ae9b9923b,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,afvff,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/67d3baca354a9ae0421830e7eccd26a3,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] I wreszcie nasz tymczasowicz obecny - szczeniak Rubik! :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Szyszka, wracaj do sklepów... buciki i torebka pasujące do czerwonej sukienki na pewno gdzieś czekają... :evil_lol: A my, polscy nauczyciele, mamy wakacje długie... :oops: i spędzamy je w domu ze stadem... nie stać nas na inne rozwiązania... :roll: -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
halbina replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
:cool2: :Dog_run: :thumbs: -
[URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,afvdq,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/90962a050e3c9322f495a5605af7deb9,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,afvfc,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/81e19068606fc4a6294aeb99ccaba730,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,afvfd,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/0701ab586130a0b4d3ea7041e6ec8c48,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,afvdu,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/656bbc1c243af47d9e4e3d59fea1c0a4,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,afvff,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/67d3baca354a9ae0421830e7eccd26a3,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,afvfg,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/1bbaa1bf2432f5917adb18a3e6d4e31a,5,19,0.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,acw5b,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/d4dca826764d2c2b9d18a91ae9b9923b,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,afvdg,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/d03bd62026896aa24d9ec709001d2615,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,afvdj,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/5892cec73469f1cbfa4bc5682f8b5be7,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,afvdl,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/5bf57bede169b574b1be09be9ad1b48f,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,afvdm,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/0b0f4702e005422cf356084736e1fb96,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,afvdm,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/0b0f4702e005422cf356084736e1fb96,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] Rubik i koty...:evil_lol:
-
Kibicuję Alterkowi!
-
[B]Dziewczyny i chłopaki, jeśli się zdecydujecie wpłacać na czyjeś konto bezpośrednio, to prosimy bardzo o jasne deklaracje wpłat i rozliczanie się z ich pożytkowania na wątku...[/B] sprawa dagi27 uczy, że w kwestiach finansowych zaufanie musi być ograniczone... :roll: