-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Lipton wyrósł już... domku brak, Behemot miał szanse na dom, ale okazało się, że pan ma alergię... a Junior choruje... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzFCf9DRs0I/AAAAAAAAAMw/MBkFqVTJ0rQ/s640/PC200041.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzFCd0_ngzI/AAAAAAAAAMs/FruYWTGtmAw/s640/PC200040.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzFCb8HAY9I/AAAAAAAAAMo/BhvthxdwbiI/s720/PC200038.JPG[/IMG]
-
a koty na to... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzFCXVF_zQI/AAAAAAAAAMg/W-YDxvQqAo4/s640/PC200036.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzFCVXvmG2I/AAAAAAAAAMc/UEKP_qlRUw0/s640/PC200035.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzFCTBApwYI/AAAAAAAAAMY/cZoijVYWbMQ/s640/PC200034.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzFCQVrNwhI/AAAAAAAAAMQ/YsAn-kPPGyY/s640/PC200033.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzFCOD5FklI/AAAAAAAAAMM/_w5KBtCsd3U/s640/PC200032.JPG[/IMG]
-
jak konie w galopie... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzFCLhVeYqI/AAAAAAAAAMI/60zfnfv9S0c/s640/PC190031.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzFCJ2MEfJI/AAAAAAAAAME/u1HbFT1ud34/s640/PC190028.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzFCIH8HIUI/AAAAAAAAAL8/lVbty6B4WEI/s640/PC190027.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzFCF-ooAOI/AAAAAAAAAL4/n3rQJI4teag/s640/PC190024.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzFBzwYSXVI/AAAAAAAAALc/ZJgu83wxAZY/s640/PC140006.JPG[/IMG] przedświątecznie pozdrawia Inka [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzFCDSij6tI/AAAAAAAAAL0/ADXIjeDd_XE/s640/PC190023.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzFCA4d080I/AAAAAAAAALw/Npom2rZ6d5c/s640/PC190022.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzFB91EkUuI/AAAAAAAAALs/3nUemFeYKVY/s640/PC190020.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzFB7XNwH_I/AAAAAAAAALo/px8rLuVCM3c/s640/PC190018.JPG[/IMG]
-
kupiłam czytnik kart... zaległe foty: zimno?... może gorący kubek?... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzFBnyPbgGI/AAAAAAAAALM/KuAJqoEzfzk/s640/PC140001.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzFBqhdQEuI/AAAAAAAAALQ/Iz82N7E0QD8/s640/PC140002.JPG[/IMG] łyk... i nie ma! [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzFBtf9itnI/AAAAAAAAALU/HUWYWEZYmr0/s640/PC140003.JPG[/IMG] a może tylko mi się śniło?... [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzFBwGn1fII/AAAAAAAAALY/gKnC_nOduDg/s640/PC140004.JPG[/IMG]
-
bardzo mocno zaciskam kciuki!
-
ależ się u Was zmienia... gratuluję!
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Z suczkami, które wzięłam od Jaagi wszystko dobrze, dziś zobaczy je weterynarz. Ale stała się rzecz straszna... Euro nie żyje... na jej wątku napisałam... -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
Pani Ania poczeka na dziewczynkę czarną, o tej małej wie. -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
Wiecie, jestem pogodzona z prawami natury i ze śmiercią... Mama odeszła w Wigilię... ale będę musiała żyć ze świadomością, że zawiodłam bezbronną istotę... -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
Asiu, obiecałam Pani Ani, że pomożesz jej znaleźć taką kochaną spanielkowatą czarną sunię, najlepiej szczeniaczka, bo musi ją zaprzyjaźnić ze swoim wnukiem... bardzo Cię proszę o pomoc... -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
Przepraszam, Maleństwo, że zabrakło mi wyobraźni... Przepraszam, że dając ci dom, nie zapewniłam bezpieczeństwa! Przepraszam, że zawiodłam! [IMG]http://pluszaczek.com/images/teczowy_most.jpg[/IMG] -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, jak ująć w słowa... Niestety, Euro nigdzie już nie pojedzie. Zdarzył się wypadek. Na czas mojej nieobecności Platon ma zakładany miękki kaganiec, nieporadne szczenięta są zamykane w klatce kenelowej, jednak Euro była już przecież obeznana ze stadem i samodzielna... Nie wiem, co sprowokowało sytuację, faktem jest, że Euro nie żyje. Znalazłam ją na rogówce, na kołdrze z trzetrąconym kręgosłupem, całą mokrą, jakby psy ją wylizawały. Kilka plamek krwi zaledwie... Albo szczeniaki za bardzo się kotłowały, czym sprowokowały interwencję Inki, albo to właśnie Platon... po przyjściu do domu, po pierwszym szoku stwierdziłam, że jest bez kagańca. Pani Ania już wie. Bardzo mi przykro, że taki finał ma ta sprawa. Uratowałam trzy nieporadne szczeniaki, odchowałam i znalazlam im najlepsze domki. Żaden nie umarł z głodu czy choroby, z czym jeszcze można się pogodzić. Dwa wydałam. Dla trzeciego wymarzyłam sobie domek w Inowrocławiu. I ten transport... A potem, kierując się dobrymi chęciami (którymi - jak wiadomo - piekło jest wybrukowane) wzięłam dwie suczki od Jaagi i zmieniłam układ w stadzie. To zawsze ryzykowne. Tym razem skończyło się tragedią. Mogę jedynie "ku przestrodze" (szczególnie swojej!) napisać prawdę i podjąć odpowiednie decyzje. Nie mogę pozwolić, by zdrowe odchowane szczenięta ginęły u mnie w domu. Nie mogę im zapewnić swojej obecności i opieki 24 godz. na dobę. Oba moje psy są podejrzane, a nie bardzo mam jak izolować szczeniaki. Przedsięwzięte przeze mnie środki ostrożności - do tej pory skuteczny - dziś zawiodły. Mam nadzieję, że nikt z Was nigdy nie będzie musiał przeżywać takiej sytuacji i oszczędzone mu będą emocje i smutne autorefleksje. -
no pewnie woli, jak na niej się układa...
-
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
co do tego... rzuciłam na 3 mies. jeszcze miesiąc i musielibyście szukać kilku domów... bardzo źle się czułam... przepraszam swoje zwierzaki... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173814-Rzucamy-palenie"][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/5696/939579e40a.jpg[/IMG][/URL] -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
jak Inka nie zje... to ptasie mleczko... -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
jak będę cos wiedzieć, dam znać.. .i ustalimy szczegóły... wymianę telefonów z transportem... -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
napisałam do dziweczyny z Miau, która jedzie w Wigilię... namiar dostałam od Rotka_, zaciskać kciuki, żeby odpowiedziała szybko... jakby sie udało, to do Katowic obiecała odstawić małą Bjuta... a Państwo będą musieli podjechać po nią... -
6tygodniowe szczeniaki. Wszystkie w nowych domach :-))
halbina replied to Anna_33's topic in Już w nowym domu
zdrowia Marysi!