-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Panny się już zadomowiły na całego, wczoraj się odszczekiwały i ciut odgryzały Platonowi, który musi obwąchać i pokazać, kto tu rządzi, potem zajęły się zaczepiającą ją Euro (siostra Klusi, jak wiesz... a Klusia ma szansę na tTEN dom w Katowicach?), potem już ta jaśniejsza się przylepiała do mnie... a ta ciemniejsza popatrywała spod stołu/ławy... siedząc na półeczce... próbuja też zmieścić się na półce dla komputera... hi hi... w czasie mojej pracy czmychnęły do łazienki i zastałam je lezakujące w kuwecie... wcześniej ktoś wyjadł zawartość... ładnie jedzą już suche ciut podlane sosem z kurczaka... a samego kurczaka to by zjadły z moją ręką... walczą o takie frykasy jak wilki... dostały też wczoraj gryzaki w postaci wołowego penisa, żeby nie gryzły się nawzajem z Euro... wszamały aż miło... cóż... zęby jak szpilki, ale duch wilczy... teraz wesolo już i w miarę zgodnie baraszkują sobie i ustalają, kto będzie pod spodem... ze zmiennym szczęściem, ale już nie działają dwie na jedną... mają zabawki, sznurki i towarzystwo... koty zostawiły w spokoju... i już obie mnie obskakują i się przytulają... tę ciemniejszą nazwę roboczo Fenka... jaśniejszą... Fraza może... -
Lady- 2 miesięczna mix cocker spaniela JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
halbina replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
to niestety psiaki z charakterkiem, ale i pozytywną energią... jako dziecko poznałam jedego przedstwiciela rasy, był fantastycznym psiakiem... kocham tę rasę do dziś, choć już wiem, że potrafią być tyranami... -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
Problem w tym, że już sama nie wiem, na jaki kierunek szukać tego transportu... do Warszawy, Poznania czy Wrocławia... każdy w innym terminie... ech... -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
Masz rację, Elinko... sama ustalałam z Bjutą, że Euro nie potrzebuje już ogłoszeń, a ludziom od dłuższego czasu odpisuję, że sunia ma dom. Ale ten transport mnie martwi coraz bardziej... 15 stycznia nasza koleżanka fundacyjne jedzie do Warszawy na studia, ale nie będzie miała czasu podjechać do Warszawy Zachodniej... Pozostałe osoby, które zaczepiałam w sprawie transportu, jak na razie nie odpowiadają... Cioteczki, bardzo proszę o szukanie rozwiązania! A Bjucie dziękuję za jej dotychczasowe działania w tej kwestii... tak jak w ogłoszeniach potrzebuję Waszej pomocy! -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
gratuluję i proszę o nas nei zapominać... obie panny do wzięcia! spędziły z nami noc na rogówce... w ogóle lubią spać na wyższej półce... jak wróciłam z pracy to leżały w kuwecie w łazience... ech... dobrze, że od jutra mam wolne, to je ciut zsocjalizuję... a kupy faktycznie robią na szmatkę... czyli legowisko... ale już nei wszystkie... -
Słodka jak bąbolada suczka czuka domu ;)MA DOM!!!
halbina replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
dla mnie potrzeba dwóch... dla suczek w typie Alutki... docelowo dużych... przejełam od Jaagi... -
Lady- 2 miesięczna mix cocker spaniela JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
halbina replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
o ds, ale pani Ania woli czekać na transport z Zabrza... moja mixspanielka jest czarna... [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/1947923/263/other/std/19354fe14e.jpeg[/IMG] takie cuda miałam wcześneij na dt: [IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/1947923/243/other/std/d3e2fe0812.jpeg[/IMG] -
6tygodniowe szczeniaki. Wszystkie w nowych domach :-))
halbina replied to Anna_33's topic in Już w nowym domu
zdrowia życzymy! -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
a u mnie jest czarna spanielka Euro czekająca na transport do Inowrocławia i te dwie żółtopłowe panienki z Kielc... przejęte od Jaagi... -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
super, Alicjo, ta sunia... jak siostra moich poprzednich tymczasowiczów... A może Pani Ania sie zakocha w maleństwie? Poznań to już o wiele bliżej niż Zabrze... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176040-Lady-2-miesiAE-czna-mix-cocker-spaniela-SZUKA-DOMU?p=13731926#post13731926[/URL] [URL="http://www.fothost.pl"][IMG]http://www.fothost.pl/upload/09/51/ada6afcf.jpg[/IMG][/URL] -
Lady- 2 miesięczna mix cocker spaniela JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
halbina replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
a może by pojaechała do pani Ani z Inowrocławia? to już o wiele bliżej do Poznania niż Zabrze?... a domek zapowiada się super!!! -
świetny fotoreportaż! jak się panie dogadują?
-
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
faktycznie zabawne... -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
SUNIA I- ma piękne, skośne oczy i jest bardzo odważna, wychodzi pierwsza do człowieka, próbuje się bawić. najodważniejsza ciągle zaczepia do zabawy i bryka jak szalona , ładuje się na kolana, rozdaje buziaki, chce być jak najbliżej człowieka SUNIA II ciutke mniej odważna, ale też bez problemu podchodzi do człowieka, daje się nosić na rękach, biega, szaleje rozrabia -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
I i II są pod moją opieką... [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/09/13/5a/2890987_2_d41d_d.jpeg[/IMG] -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
suczka I i suczka II są pod moją opieką [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/09/13/5a/2890987_2_d41d_d.jpeg[/IMG] -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
ta jest bardziej odważna... [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/09/13/5a/2890987_3_d41d_d.jpeg[/IMG] -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
bardzo dziękujemy za ogłoszenia... te moje... są takie jak Alutka.. . -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
szczylki są już u mnie, jedna bardzo przytulaśna i odważna, druga ciut wycofana i się odgryza... z moją Euro się kotłują i mam bal... dostałam też reklamówkę żarełka i książeczki z wpisami o odrobaczeniu i szczepieniu małych... -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
ja na razie nie mam potwierdzenia tej możliwości... za to mam dwie płowożółte suczki onkowate... od Jaagi... Euro zadziornie z nimi się bawi, poszczekuje dużo... przedtem była grzeczna i cichutka...