-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Wikuwiku, podaj mi swoje dane kontaktowe na pv, mam chętnego z KAtowic na szczeniaczka pieska...
-
bardzo się cieszę z jego i państwa szczęścia! i że mogłam pomóc!... trzymam za niego kciuki w nowym domku!
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
i szukają najwygodniejszego miejsca: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUk3GMfieI/AAAAAAAAAqc/Wcabu9J37qY/s720/PC240131.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUk40mMIHI/AAAAAAAAAqg/kjEMw24mxqU/s800/PC240132.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUk6jG8wlI/AAAAAAAAAqk/4FL9ukxzt0w/s640/PC240133.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUk9IsEHgI/AAAAAAAAAqo/bAihl7FdoZ8/s640/PC240134.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUk-iMaljI/AAAAAAAAAqs/rchaWrWuh1I/s800/PC240135.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUlAbPoA2I/AAAAAAAAAqw/4cOz5e18KGU/s800/PC240137.JPG[/IMG] -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
przychodzą do łóżeczka koty: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUk0houvII/AAAAAAAAAqY/8JEhOKLkt9k/s640/PC240129.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUkxWqvzMI/AAAAAAAAAqU/aFaBbOMFjh8/s720/PC240128.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUku1_1cJI/AAAAAAAAAqQ/3BO5DQY2zdg/s800/PC240127.JPG[/IMG] -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
a jak już psiaki śpią: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUksa39WjI/AAAAAAAAAqM/8ZAn-QhavJU/s912/PC240126.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUkqW-0uzI/AAAAAAAAAqE/-SiF1TaYHzg/s912/PC240125.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUkosA8ZTI/AAAAAAAAAqA/8Bgr0Hk0CyY/s576/PC240124.JPG[/IMG] -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
a potem śpimy: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUklXNhPXI/AAAAAAAAAp8/PNzGzngfDiY/s576/PC240123.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUkbfpLGuI/AAAAAAAAApw/bnIhzeVuvNQ/s640/PC240120.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUkY--ajfI/AAAAAAAAAps/F7_g3kpVcpU/s512/PC240119.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUkWUb4R3I/AAAAAAAAApo/8q_3cEwXGzo/s1024/PC240118.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUkRdS6fJI/AAAAAAAAApc/bCkXrV49K6g/s640/PC240113.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUkP6eBj-I/AAAAAAAAApY/tENj7gbwqK8/s1024/PC240112.JPG[/IMG] -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
i zaczynamy sie przytulać: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUkPEznwaI/AAAAAAAAApU/aVILFzOHiCg/s512/PC240111.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUkMWB43mI/AAAAAAAAApQ/OIfoej-Jjqc/s512/PC240110.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUkKKUun5I/AAAAAAAAApM/OjFJVDdY84A/s512/PC240109.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUkHZuf33I/AAAAAAAAApI/RKA6Gqa5zjA/s1024/PC240108.JPG[/IMG] -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
a potem wreszcie można spać, najlepiej przy pańci, pod kołderką: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUkGBORBJI/AAAAAAAAApE/IOVJarO8ADQ/s512/PC240107.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUkByvhXuI/AAAAAAAAApA/rnk1XR0s4I4/s912/PC240102.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUkAHH6dWI/AAAAAAAAAo4/KmdpOumOVJw/s576/PC240099.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUj9sIBA3I/AAAAAAAAAo0/giO9K0Rz-ws/s720/PC240097.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUj4w8boHI/AAAAAAAAAoo/7h3ewn6nUmE/s640/PC240086.JPG[/IMG] -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
i zaczyna się moszczenie miejsc: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUj1olMADI/AAAAAAAAAok/KbYBetlbHk4/s1024/PC240083.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUj0GPVL7I/AAAAAAAAAog/izW8N1Tr5iI/s1024/PC240081.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUjvKSBHFI/AAAAAAAAAoQ/L7JOaqN7jBk/s1024/PC240070.JPG[/IMG] -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
pomału zaczynają układać się do snu... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUjuDj_oII/AAAAAAAAAoM/1j2ptAdL2Uk/s640/PC240067.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUjzG2QikI/AAAAAAAAAoc/WWRM_OWK3Ks/s1024/PC240080.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUjeEPffrI/AAAAAAAAAn4/A-cCtIKnsXM/s640/PC240056.JPG[/IMG] -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
szczeniaki nie śpią na razie: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUjglHfZ1I/AAAAAAAAAn8/EyLZKesjiR8/s640/PC240057.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUjjiNhV6I/AAAAAAAAAoA/pvmp_-7YwWs/s512/PC240060.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUjnlaoTJI/AAAAAAAAAoE/lm3Biv14JEA/s640/PC240061.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUjpucecMI/AAAAAAAAAoI/7P6msvOtf44/s640/PC240064.JPG[/IMG] -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
a po zabawie idziemy spać... przed Wigilią miałam nockę, ale psiaki i kociaki chciały spać, więć zrobiłam sesję z nocnymi scenami z rogówki [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUjb9g8C1I/AAAAAAAAAn0/w1Syj4obtUQ/s912/PC240055.JPG[/IMG] -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
dziś napiszę tekst do ogłoszeń [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUjIc_2UvI/AAAAAAAAAnM/-7fI2Zju8Xs/s512/PC240039.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUjDg7k-tI/AAAAAAAAAnE/eQyBOexrzlU/s640/PC240037.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUjA6sAMDI/AAAAAAAAAnA/dDVXV0z1iSg/s512/PC240036.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUi-FyhUvI/AAAAAAAAAm8/oEtb6qITkdA/s512/PC240035.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUi7Hx0zlI/AAAAAAAAAm4/iJ2PxYPY07Q/s512/PC240034.JPG[/IMG] -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
psy są izolowane, na ile to możliwe... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUi4Zv557I/AAAAAAAAAm0/RKcQjEiDveM/s640/PC240033.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUi14zIFyI/AAAAAAAAAmw/cDjRsx1zFms/s640/PC240032.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUiz3h0eTI/AAAAAAAAAms/Ee4IzlDTUx4/s512/PC240031.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUiyRF-EVI/AAAAAAAAAmo/xLGELVGS7Vs/s640/PC240030.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUiw8-p2qI/AAAAAAAAAmk/-CtF740MrVE/s640/PC240029.JPG[/IMG] -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
już się zgrały ze stadkiem, na czas mojego wyjścia wybierają jednak łazienkę... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUiuBCuD_I/AAAAAAAAAmg/8JWH-H79TGE/s512/PC240026.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUiqxrof1I/AAAAAAAAAmc/Sr1SJBaBFG0/s640/PC240025.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUipb8xpaI/AAAAAAAAAmY/oRrXKs_3bn8/s512/PC240024.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUij0IhljI/AAAAAAAAAmQ/tINdDSNR_94/s640/PC240022.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUihSFiGyI/AAAAAAAAAmM/EbX4kPqoqnM/s640/PC240021.JPG[/IMG] -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
roznoszą z dziką pasją zawartość kuwety... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUifTOqqnI/AAAAAAAAAmI/oAGWtqXILQ8/s640/PC240019.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUicZL9RfI/AAAAAAAAAmE/vuaNa1cvT2U/s640/PC240018.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUiT5oFlXI/AAAAAAAAAlw/OoIIkPN-DDI/s800/PC250252.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUiSNAoFkI/AAAAAAAAAlo/BT23I-zkgoE/s640/PC240017.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUiQCjYgjI/AAAAAAAAAlk/Ex8pTXwG7hs/s640/PC240016.JPG[/IMG] -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
straszne rozrabiary się z nich robią... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUiNmvV4KI/AAAAAAAAAlg/Wf_uWbBi1o8/s640/PC240015.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUiLU2ASzI/AAAAAAAAAlc/aynB96ESi50/s640/PC240014.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUiI3S3UfI/AAAAAAAAAlY/ppXRZhDQBco/s640/PC240013.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUiGT34PRI/AAAAAAAAAlU/Yt0OZUiOfZo/s640/PC240012.JPG[/IMG] -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
zapasy w każdej wolnej chwili [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUiEuSV34I/AAAAAAAAAlQ/m0qeZfCeRC4/s640/PC240011.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUiCHnQZVI/AAAAAAAAAlM/0P2R68PXnLQ/s640/PC240010.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUh_8ndVII/AAAAAAAAAlI/pW1X_phNeZ8/s640/PC240009.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUh9xvG_vI/AAAAAAAAAlE/5WgLv5huEZs/s640/PC240008.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUh7K6i0WI/AAAAAAAAAlA/LA916Ijd1jE/s640/PC240007.JPG[/IMG] -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
moje tymczasowiczki tak spędzają czas: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUh5U-uLiI/AAAAAAAAAk8/CS63hRd4QEU/s640/PC240006.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUh3989-GI/AAAAAAAAAk4/fy6qv104T5w/s640/PC240004.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUh2ctqAKI/AAAAAAAAAk0/oT19e2QoIkM/s640/PC240003.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUh03qxG6I/AAAAAAAAAkw/tnFZGfOleIg/s640/PC240002.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUhyrN_klI/AAAAAAAAAks/04uDOi8AWh8/s640/PC240001.JPG[/IMG] -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
Pani Aniu, cieszę się, że jakiś szczeniaczek w potrzebie znalazł u Państwa wspaniały domek. Prosimy o zdjęcia. A Euro... w moim sercu i pamięci też zostanie już na zawsze. -
Nerisku i Tobie życzę ciepłych Świąt!
-
Słodka jak bąbolada suczka czuka domu ;)MA DOM!!!
halbina replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
mam nawet w Święta telefony.. .ale o spaniele... -
o dom najtrudniej... niestety... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/176281-4-szczeniaki-z-chlewa-Facet-chce-je-zabiAE-Dt-pilny-i-pomoc-w-ogA-oszeniach-Pszczyna?p=13757963#post13757963"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1762...3#post13757963[/COLOR][/URL] może ktoś pomóglby w ogłaszaniu lub dt...