-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
halbina replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/176281-4-szczeniaki-z-chlewa-Facet-chce-je-zabiAE-Dt-pilny-i-pomoc-w-ogA-oszeniach-Pszczyna?p=13757963#post13757963"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1762...3#post13757963[/COLOR][/URL] może ktoś pomóglby w ogłaszaniu lub dt... -
ach ci światli ludzie... też proszę o pomoc dla potrzebujących... ich życie jest zagrożone: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/176281-4-szczeniaki-z-chlewa-Facet-chce-je-zabiAE-Dt-pilny-i-pomoc-w-ogA-oszeniach-Pszczyna?p=13757963#post13757963"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1762...3#post13757963[/COLOR][/URL] może ktoś pomóglby w ogłaszaniu lub dt...
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
halbina replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/176281-4-szczeniaki-z-chlewa-Facet-chce-je-zabiAE-Dt-pilny-i-pomoc-w-ogA-oszeniach-Pszczyna?p=13757963#post13757963"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1762...3#post13757963[/COLOR][/URL] może ktoś pomóglby w ogłaszaniu lub dt... -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/176281-4-szczeniaki-z-chlewa-Facet-chce-je-zabiAE-Dt-pilny-i-pomoc-w-ogA-oszeniach-Pszczyna?p=13757963#post13757963"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1762...3#post13757963[/COLOR][/URL] może ktoś pomóglby w ogłaszaniu lub dt... -
na razie mogę tylko porozsyłać wątek... śliczne... jak wygląda mamusia? jak jest duża?
-
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
halbina replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
opłacało się nei spać, żeby to zobaczyc -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
halbina replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
zaglądam każdego dnia, nie piszę, bo nastrój mam "świąteczny", czyli melancholijny... -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
halbina replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Gratulujemy domków i świątecznie życzymy najwspanialszego dla Nemo! -
a pies... też... [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUncy_CebI/AAAAAAAAAuc/qMPCAKDMUEE/s800/PC250240.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUnaIkbHlI/AAAAAAAAAuY/lSCPadTrCcI/s1024/PC250239.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUnTKR5FsI/AAAAAAAAAuM/E5A7HUC7zYc/s512/PC250235.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUnMSFGfVI/AAAAAAAAAuA/rmLTBBy28Fk/s512/PC250233.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUnJD8WVoI/AAAAAAAAAt8/Y9bGxQU7u7Q/s576/PC250232.JPG[/IMG]
-
Twój kot... kupowałby whiskas... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUiZmiJDWI/AAAAAAAAAl8/1ZHgnL5kBSU/s1024/PC250256.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUiX8qgnXI/AAAAAAAAAl4/0mAh4OFuUmw/s912/PC250255.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUiT5oFlXI/AAAAAAAAAlw/OoIIkPN-DDI/s800/PC250252.JPG[/IMG]
-
6tygodniowe szczeniaki. Wszystkie w nowych domach :-))
halbina replied to Anna_33's topic in Już w nowym domu
no to... gratulacje! -
dobrze, że nie na odwrót... heh...
-
6tygodniowe szczeniaki. Wszystkie w nowych domach :-))
halbina replied to Anna_33's topic in Już w nowym domu
czyli zostaje u Ciebie, Gosiu?... -
[IMG]http://bi.gazeta.pl/im/2/7396/z7396302X,Stanislaw-Szulc-spedzi-swieta-w-domu--ktory-czesciowo.jpg[/IMG] [IMG]http://bi.gazeta.pl/im/1/7396/z7396301X,Stanislaw-Szulc-spedzi-swieta-w-domu--ktory-czesciowo.jpg[/IMG] [IMG]http://bi.gazeta.pl/im/0/7396/z7396300X,Stanislaw-Szulc-spedzi-swieta-w-domu--ktory-czesciowo.jpg[/IMG] [IMG]http://bi.gazeta.pl/im/9/7396/z7396299X,Stanislaw-Szulc-spedzi-swieta-w-domu--ktory-czesciowo.jpg[/IMG] Fot. Dawid Chalimoniuk/Agencja Gazeta Kiedy w nocy w Wigilię Dzieciątko zakwili Cud Boży – Narodzenie – będziecie święcili. Patrząc na pusty talerz, Przyjaciele mili, Wspomnijcie na samotność w tej niezwykłej chwili... wiersz mojego autorstwa [URL]http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,7396519,A_dokad_pojdziemy__Swieta_bez_pradu_i_szyb_w_oknach.html[/URL] FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT 41-303 Dąbrowa Górnicza ul. Kasprzaka 62 m21 Numer konta bankowego: 93 1560 0013 2367 0569 2079 0001 IBAN PL93 1560 0013 2367 0569 2079 0001 SWIFT GBGCPLPK 22:26:13 z dopiskiem "na psy pani Stasi" [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/8162/dsc02706c.jpg[/IMG]
-
zabawa... zabawa... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzKYsOtff0I/AAAAAAAAAZs/ashzMBx5O40/s576/PC230207.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzKYoUhVsTI/AAAAAAAAAZo/K-GAwg9mcv0/s512/PC230206.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzKYmUyoZBI/AAAAAAAAAZk/q8MgUFi8POQ/s640/PC230205.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzKYjs2EXYI/AAAAAAAAAZg/w0bcS6vhxdE/s640/PC230204.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzKYhLnAyBI/AAAAAAAAAZc/qU1Bh8c7KVI/s512/PC230203.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzKYe4xQ1ZI/AAAAAAAAAZY/5sH6IKVPpoY/s576/PC230202.JPG[/IMG]
-
mikołajek... [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzKYawQFT0I/AAAAAAAAAZQ/atwyXNjPYBk/s512/PC230200.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzKYYVqTHvI/AAAAAAAAAZM/v-bwYxznue0/s640/PC230199.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzKYWhzikNI/AAAAAAAAAZI/Kd8IjNQT054/s640/PC230198.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzKYUAIJ8KI/AAAAAAAAAZE/LVOMAN1QPTQ/s640/PC230197.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzKYSQ0gmGI/AAAAAAAAAZA/vgChrGaoixM/s640/PC230196.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzKYQPKDMOI/AAAAAAAAAY8/MS1ed9TWB3I/s640/PC230195.JPG[/IMG]
-
świątecznie się zrobiło... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzKYOi4RXdI/AAAAAAAAAY4/yge1a3acaAc/s640/PC230194.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzKYMsypcyI/AAAAAAAAAY0/20M3zROqa8k/s640/PC230193.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzKYLNNBzoI/AAAAAAAAAYw/oRWeKbkY_ac/s512/PC230192.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzKYIkQqUAI/AAAAAAAAAYs/zQPShoyY5r4/s512/PC230191.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzKYFjYCXSI/AAAAAAAAAYo/aLxWdYsQois/s912/PC230190.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzKXP7nokqI/AAAAAAAAAXA/xEdYJyEnYgU/s512/PC230150.JPG[/IMG]
-
Domowe Animal Planet... [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzKXMkeqArI/AAAAAAAAAW4/BUqGWGJs6NY/s640/PC230149.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzKXBWbgjKI/AAAAAAAAAWk/2WmiBooVYB4/s512/PC230140.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzKW6EP6IBI/AAAAAAAAAWU/ItuA0rocW_g/s912/PC230134.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzKW4X-H8_I/AAAAAAAAAWQ/x9y5Dv-rU7Y/s912/PC230133.JPG[/IMG]
-
melancholijnie... zupełnie jak pancia... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzKWsuIBhGI/AAAAAAAAAV8/ixqbXJkAyK0/s512/PC230126.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzKWo_GBygI/AAAAAAAAAV4/CzOjMezZ8CQ/s512/PC230125.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzKWdOXAm5I/AAAAAAAAAVo/_eUTrnm6UbE/s512/PC230117.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzKWZ1r-zuI/AAAAAAAAAVk/T-UE1Ee_xRI/s512/PC230116.JPG[/IMG]