-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Kiedyś Bubu napisala o miniaturowych trzytygodniowych pieskach, które pilnie potrzebują domu tymczasowego, bo w schronisku, w którym szalały wirusówki są zupełnie bez szans. Wtedy nie zdążyłam z pomocą, ale napisałam, że przecież takie kruszynki mogą zawsze liczyć na dt. No i teraz Bubu napisała o kolejnych maleństwach, na razie zdrowych. Słowo się rzekło, więc napisałam, że może przywieźć te maleństwa. To i przywiozła... Są trzy suczki dwu- trzymiesięczne, miniaturowe, naprawdę mikro... Przy nich moja tymczasowiczka dwumiesięczna też to już olbrzym... Mam nadzieję, że szybko znajdą kochające domki! Jedna jest zupełnie czarna, dostała na imię Mamba: [I][FONT=Times New Roman][SIZE=3]ok 3-miesięczne maluszki[/SIZE][/FONT][/I] [I][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Mamba[/FONT][/SIZE][/I] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/6616/dsc0135a.jpg[/IMG] Pozostałe dwie są bardzo oryginalnie umaszczone! [I][SIZE=3][FONT=Times New Roman]2 szare kuleczki - Pyza i Klusia, mają 3 miesiące, wyrosną na małe pieski.[/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Pyza z krótszym futerkiem i króciutkim ogonkiem,[/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Klusia futerko ma nieco dłuższe i ogonek długi.[/FONT][/SIZE][/I] Pyza [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/5206/dsc0237.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/6133/dsc0230b.jpg[/IMG] Klusia [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/4189/dsc0212g.jpg[/IMG] [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/2084/dsc0104b.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/6697/dsc0220o.jpg[/IMG]
-
Słodka jak bąbolada suczka czuka domu ;)MA DOM!!!
halbina replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
szlag... a ja dziś wyadoptowałam Fenkę, jej siostra Fraza i trzy inne miniaturowe suczki szukają domku... -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
halbina replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
fotki kapitalne... -
Wyadoptowałam Fenkę do domu z ogrodem, w Paniówkach... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUjDg7k-tI/AAAAAAAAAnE/eQyBOexrzlU/s640/PC240037.JPG[/IMG] I dziś domek znalazł czarny Behemot, będzie mieszkał u młodego małżeństwa w Zabrzu, jego pańcia to zootechnik! [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzKU9F7bWxI/AAAAAAAAAS4/D-NOeAFQQao/s512/PC230050.JPG[/IMG]
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Fenka pojechała do swojego domku w Paniówkach. Będzie domowym psem. Do dyspozycji będzie mieć ogród. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUjIc_2UvI/AAAAAAAAAnM/-7fI2Zju8Xs/s512/PC240039.JPG[/IMG] -
6tygodniowe szczeniaki. Wszystkie w nowych domach :-))
halbina replied to Anna_33's topic in Już w nowym domu
jak w Edenie... super! -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Małe zołzy zjadły dziś myszkę i próbowały zezreć moje okulary, na szczęście nie udało im się... -
dzięki za namiar, przepraszam tez za informacje, że ma dom, pomyliło mi się z innym labciem...
-
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
a Elipsa zupełnie jak moje tymczasowiczki... zwłaszcza Fraza... -
z tego co wiem, to juz ma dom
-
Słodka jak bąbolada suczka czuka domu ;)MA DOM!!!
halbina replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
trzymam... mocno... -
teraz ma opis... heh... ale ludzie c zytają na ogół tylko pierwszy akpait...
-
ja odwiedzam dziś... a tytuł tamten na pewno zdziałałby cuda... ech...
-
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
Czyli Pani nadal nie ma swojego pieska?... bo i ja już się pogubiłam... -
pazurki Inki: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzUnJD8WVoI/AAAAAAAAAt8/Y9bGxQU7u7Q/s576/PC250232.JPG[/IMG]
-
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
Chyba córki... -
Axel W DOMU znalezionym przez swojego właściciela...
halbina replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
oj, Klaudio... skąd te tymczasy brac?... jak najwięcej ogłoszeń! -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
Cytuję email Pani Ani, mam nadzieję, że mogę: Znalazłam ją w ogłoszeniach na internecie-do wydania. Państwo nają hdowlę Alaskanów i jasną terierkę szorstkowłosa. Było 2 suczki a ta by la najmniejsz,najbardziej wystraszona, chudziutka także kości łopatki wystawały. Uznałam, że bardziej potrzebuje pomocy, Większe psy Alaskany nie pozwoliły się jej ruszyć , od jedzenia była odpędzana imtak trafiła do nas . Z Elipsą przestawiają mieszkanie, najpepsza zabawa to wersalkę.Tołdi -pies córki obraził się na nas, ale powoli wciąga się w ich zabawy. Córka przyśle mi z Amsterdamy resztę zdjęć Elipsy. Największy problem był ze spaniem , az w końcu lądowały wszystkie u mnie w łóżku.BYŁO WESOŁO.Pozdrowienia-Ania[IMG]http://www.dogomania.pl/0[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzknzZpoxyI/AAAAAAAAA8c/TFHV16bA4tI/s640/P1010907.JPG[/IMG] -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='anna-domanska3']p Halbinko wys łałam zdjęcia pocztą elektroniczną[/QUOTE] Pani Aniu, proszę założyć konto emailowe na gmail: [URL="https://www.google.com/accounts/NewAccount?service=mail&continue=http%3A%2F%2Fmail.google.com%2Fmail%2Fe-11-1183a87a5f47df087d7fadce73cac744-f18016f16c70a53f37a0eda4f4375512c4132aff&type=2"]https://www.google.com/accounts/NewAccount?service=mail&continue=http%3A%2F%2Fmail.google.com%2Fmail%2Fe-11-1183a87a5f47df087d7fadce73cac744-f18016f16c70a53f37a0eda4f4375512c4132aff&type=2[/URL] a następnie ściągnąć na swój komputer program picasa: [URL]http://picasa.google.pl/[/URL] potem wrzucanie zdjęć na darmowy serwer to już przyjemność... stworzy Pani sobie album jak mój: [URL]http://picasaweb.google.com/halbina40a[/URL] potem wstawianie zdjęć na wątek to już pestka: wystarczy kopiować i wklejać pojedyncze zdjęcia... proszę spróbować! -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
Zwierzaki Pani Ani i jej rodziny: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzkoL3aHXtI/AAAAAAAAA9Y/3mZH67TrdK4/s640/P1010958.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzkoDsAz5iI/AAAAAAAAA88/Ccix6fMJQkA/s640/P1010905.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzknzZpoxyI/AAAAAAAAA8c/TFHV16bA4tI/s640/P1010907.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/Szknqx5x_vI/AAAAAAAAA8U/Ou9jbXt8uJA/s640/P1010908.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzknaD29YGI/AAAAAAAAA74/1NyaBut7bnY/s640/P1010909.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzknNyuCQpI/AAAAAAAAA7c/i9otSvGzIqQ/s640/P1010914.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzknDgTBFqI/AAAAAAAAA7A/UB3UuT033xQ/s640/P1010921.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/Szkm8B-NnCI/AAAAAAAAA68/iXr8SHo39No/s640/P1010953.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/SzkmVkc64xI/AAAAAAAAA5s/98eqtLpbVHo/s640/P1010954.JPG[/IMG]