[quote name='malawaszka']Grosziwo jak możesz to może na Broka:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/145080-SZNAUCER-mix-przeA-wietny-i-przepiAE-kny-duA-y-BROK-WRACA-DO-HOTELU[/url]
albo dla psiaków u missieek - im też potrzebna pomoc[/QUOTE]
podrzuć jakiś adres wątku misieek, mam chetną na szczeniaka pieska, średniego docelowo... pani z Katowic... jak macie, to daj też namiary na misieek
podaj mi swoje dane kontaktowe na pv, mam chętnego z KAtowic na pieska... ale nie wiem, czy dadzą radę, mają małe dwuletnei dziecko i niedużo doświadczenia...
podaj mi swoje dane kontaktowe na pv, mam chętnego z KAtowic na szczeniaczka pieska niedużego docelowo, rodzina z dwuletnim dzieckiem, bez doświadczenia, więc nie wiem, czy chcesz?...