-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
halbina replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
ja też proszę! -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
halbina replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
bardzo dziękujemy! -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
halbina replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
no tak... o to chodzi... -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
halbina replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
zamówiłam banerki dla Balbinki: trzeba je jednak podlinkowsać... może ktoś? [IMG]http://i49.tinypic.com/oqc045.png[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/24ng22b.png[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/awt6wy.png[/IMG] -
Mastif pirenejski na drodze szybkiego ruchu. W DOMU!!!
halbina replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
łazęga z niego i wielkolud... -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
halbina replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
ja też pamiętam o zobowiązaniu! -
bardzo "twarzowe"... :P
-
Cztery maleńki szczeniaki bezpieczne w dt.POTRZEBNA POMOC W OGŁASZANIU!
halbina replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
i ja odwiedzam -
Heidi, szczeniak ma wrócić do schroniska. MA DOM :)
halbina replied to joaaa's topic in Już w nowym domu
nadal zagrożona schronem? -
http://wiadomosci.onet.pl/2137792,11,przywiazal_psa_bez_nogi_przy_torach,item.html
-
Nieoceniona! Dziękuję bardzo!
-
trochę się wynudzi biedaczka, kiedy mnie nie ma... przydałby jej się domek już...
-
no nic... jakieś dwa emaile (od jednej osoby to 5, ale takich jakichś...)
-
[URL]http://www.konin.lm.pl/aktualnosci/informacja/49365/Okrucienstwo-nie-do-przyjecia[/URL] dziś filmik... jeśli tylko macie odwagę i siły, by obejrzeć go do końca... zanjdźmy tego... wklejajcie link, gdzie się da... na opisy gg, śledzik...
-
znajdźmy go... wklejajcie link do artykułu gdzie się da: opisy gg, śledzik na naszej klasie... niech się poczuje chociaż przez chwilę podle! http://www.konin.lm.pl/aktualnosci/informacja/49365/Okrucienstwo-nie-do-przyjecia ludzie z Konina i okolic, szczególnie do Was to apel!
-
Mastif pirenejski na drodze szybkiego ruchu. W DOMU!!!
halbina replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
a tu jest maleństwo... -
Heidi, szczeniak ma wrócić do schroniska. MA DOM :)
halbina replied to joaaa's topic in Już w nowym domu
nie będzie łatwo... podrzucam! -
[URL="http://tiny.pl/hgh5x"][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/615/sunia2.png[/IMG][/URL] potrzebuje pomocy, każdy grosik na leczenie się przyda: [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]halbina[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/../../showthread.php?p=14196533#post14196533"][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] Nie patrz, proszę, nie patrz! Schowałam się tu, w najciemniejszy kącik, żeby nikt nie patrzył na moje cierpienie, na mój ból i wstyd. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S4cnEbjVjyI/AAAAAAAAENk/DLO1M3cIjLs/hpim3673.jpg[/IMG] Nie patrz w moje oczy, nie ma już w nich nadziei. Nie patrz na moje ciałko, nie ma już na nim sierści. Nie ma już ani kawałeczka zdrowej skóry. Są tylko napuchnięte rany i ten straszny ból, swędzący, jątrzący ból. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S4cjS1oI9TI/AAAAAAAAENI/LiPAuXLs7dA/zdje.jpg[/IMG] Nie patrz, proszę, Człowieku, nie patrz na mnie. Twoje spojrzenie też boli. To Ty mnie zaniedbałeś i porzuciłeś. Nie patrz w moje oczy, nie ma w nich nadziei, jest tylko pytanie: "Dlaczego?" [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S4cnIf6FpsI/AAAAAAAAENo/S9rQTOXAHsc/hpim3675.jpg[/IMG][/QUOTE]
-
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
halbina replied to erka's topic in Już w nowym domu
piękny, to fakt! [URL="http://tiny.pl/hgh5x"][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/615/sunia2.png[/IMG][/URL] potrzebuje pomocy, każdy grosik na leczenie się przyda: [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]halbina[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/../../showthread.php?p=14196533#post14196533"][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] Nie patrz, proszę, nie patrz! Schowałam się tu, w najciemniejszy kącik, żeby nikt nie patrzył na moje cierpienie, na mój ból i wstyd. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S4cnEbjVjyI/AAAAAAAAENk/DLO1M3cIjLs/hpim3673.jpg[/IMG] Nie patrz w moje oczy, nie ma już w nich nadziei. Nie patrz na moje ciałko, nie ma już na nim sierści. Nie ma już ani kawałeczka zdrowej skóry. Są tylko napuchnięte rany i ten straszny ból, swędzący, jątrzący ból. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S4cjS1oI9TI/AAAAAAAAENI/LiPAuXLs7dA/zdje.jpg[/IMG] Nie patrz, proszę, Człowieku, nie patrz na mnie. Twoje spojrzenie też boli. To Ty mnie zaniedbałeś i porzuciłeś. Nie patrz w moje oczy, nie ma w nich nadziei, jest tylko pytanie: "Dlaczego?" [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S4cnIf6FpsI/AAAAAAAAENo/S9rQTOXAHsc/hpim3675.jpg[/IMG] -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
halbina replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
a Emilia by nie pomogła? -
świetny psiak i miał farta!
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
halbina replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
też potrzebuję pełnego adresu, żeby zrobić przelew... -
Nie ma nowych emaili w sprawie adopcji... :-( Są wieści od opiekunów szczeniaków: u wszystkich wszystko dobrze. Od Karbonka/Promila2 są też zdjęcia: "Witam, Obiecane nowe zdjęcia Promilka:) Byliśmy dziś u weterynarza, został odrobaczony, dostał też witaminki. Ogólnie wszystko w porządku. Przed chwilą też wykąpaliśmy go, wprawdzie w samej wodzie, bo weterynarz powiedział, że po szamponie będzie miał łupież. Trochę bał się wody heh ale daliśmy radę:) Pozdrawiamy, Ania:) " [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S47PQOzRbqI/AAAAAAAAEj8/jAgGDuWb4qo/s512/DSCN0002%5B1%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S47Pk9qimWI/AAAAAAAAEkY/jwidQXgncBs/s512/DSCN0003%5B1%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S47P6NXUMxI/AAAAAAAAEk0/X4rcUt3dO0k/s512/DSCN0004%5B2%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S47QJ8qIB1I/AAAAAAAAElQ/uSUz9vFbtGs/s512/DSCN0008%5B1%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S47QZD6ZIsI/AAAAAAAAElc/SmnGRH0sg9Q/s512/DSCN0009%5B1%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S47QqJJ214I/AAAAAAAAEl4/n08yAPoCzG4/s512/DSCN0012%5B1%5D.JPG[/IMG] Nasz czekoladowy ulubieniec został zaszczepiony, pani napisała, że jest bojaźliwy wobec obcych, ale to taki mały histeryk... wysłałam parę porad... Yoszka nadal płacze, kiedy ją oddzielam od stadka, ale po moim powrocie już jest spokojniejsza, wyluzowana i raczej rozespana... Domku, gdzie jesteś?