-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=939682471[/URL] poczytajcie... byle do końca!
-
nadal są trzy szczeniaki z nią?
-
niestety też nie widać podobieństwa, wielkość to nei wszystko...
-
no dog to to nie jest... wygląda na mix ON
-
Pani Ania przysłała wieści fotki o Karbonku, którego jednak przemianowała na Promila... hi hi "Przesyłam kilka fotek z pierwszego dnia Promilka;) Generalnie w dzień dużo spał i mało jadł. Może teraz nadrobi jedzonko. Załatwił się też przed chwilą już na gazecie, także postępy są:) Pozdrawiam, Ania." [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S4q72ZEESKI/AAAAAAAAEgE/mlOjn4lhguY/s512/DSCN3572%5B1%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S4q8IuGg1ZI/AAAAAAAAEgg/4LyHxI6Bs3o/s512/DSCN3575%5B1%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S4q8ZXX5t6I/AAAAAAAAEg8/f0xA7LJC1Cs/s512/DSCN3579%5B1%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S4q8oeVgSLI/AAAAAAAAEhI/eO3uNzauILI/s512/DSCN3581%5B1%5D.JPG[/IMG]
-
Kciuki bardzo potrzebne, właśnie kończą sie ferie... dobrze by było, żeby mała szybko znalazła swój domek.
-
2 szczeniaczki. Kto może sprawdzić domek w Krakowie?? str.5
halbina replied to Emiś's topic in Już w nowym domu
w górę, maluszki! -
Wyrzucony szczeniak - śliczna jak laleczka.... MA DOM :D
halbina replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
szybkciutko znalazła domek... fajnie! jakby co, to mam jeszcze czarną suczkę do wydania... -
śliczny Czako szuka domku...
-
masz wesoło z tym stadkiem... pozdrawiamy i miziamy!
-
małą biedniutka, ale Dragon... ach...
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
halbina replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
dobrze, poczekamy... Dziewczyny, proszę: Córeczka Formici, naszej wet i prezes fundacji "Szara Przystań" (oczywiście działającej na rzecz zwierzaków w potrzebie) zajmuje drugie miejsce w konkursie fotograficznym... dziś i jutro można jeszcze głosować... wystarczy kliknąć pod zdjęciem... bardzo proszę, pomóżmy jej wygrać! [URL="http://pl.lennylamb.com/#chusty/konkurs/124"][COLOR=#4444ff]http://pl.lennylamb.com/#chusty/konkurs/124[/COLOR][/URL] -
Dziewczyny, proszę: Córeczka Formici, naszej wet i prezes fundacji "Szara Przystań" (oczywiście działającej na rzecz zwierzaków w potrzebie) zajmuje drugie miejsce w konkursie fotograficznym... dziś i jutro można jeszcze głosować... wystarczy kliknąć pod zdjęciem... bardzo proszę, pomóżmy jej wygrać! [URL]http://pl.lennylamb.com/#chusty/konkurs/124[/URL]
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
halbina replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
będzie jakaś zbiórka leków czy pieniędzy? -
Na adopcję oczekuje już tylko Joszka, liczymy, że i jej sie uda, w końcu ma TAKIE IMIĘ! rudy jest Platon, Inka błękitna ;-)
-
Za Karbonka już trzymać nie trzeba. Pojechał własnie do swojego domku. Jestem zainteresowana zaadoptowaniem szczeniaczka z Pani aukcji na allegro.pl (Trójka na szóstkę! / szczenięta / szczeniaki (numer 930826328)). Mieliśmy pieska, który przeżył z nami 16 lat, niestety odszedł w grudniu zeszłego roku. 'Otrząsnęliśmy" się po stracie i chcemy zaopiekować się innym zwierzakiem. Proszę o bliższe informacje odnośnie procesu adopcji szczeniaczka. Pozdrawiam, Anna S..." "Zgadzam się na waruki adopcji. Miałam jednego pieska, Pikusia (mieszaniec ratlerkowaty). Jak już wspominałam, był z nami 16 lat- od 6. tygodnia swojego życia. Myślę, że było mu u nas bardzo dobrze:) Mieszkam w domku z ogródkiem, więc miał stałą możliwość wyjścia na dwór. W pobliżu mamy również park, pola, także miejsc na spacery jest pod dostatniem;) Ponadto moja mama i babcia są stale w domu, więc nigdy nie był sam. Nowemu pieskowi możemy zapewnić takie same waruki- opiekę, uwagę, pełną miskę i miłość przede wszystkim:) Jestem z Gliwic- ul. ... niedaleko centrum, ale jednocześnie spokojnia okolica (osiedle domków szeregowych). Chciałabym zaopiekować się pieskiem- Karbonem. Kiedy możliwa jest ewentualna wizyta u Pani i czy od razu będzie można podpisać umowę i zabrać pieska do nowego domku? Pozdrawiam, Anna S..." Karbonka wydałam Pani Ani, bardzo fajna osoba. Obiecała dużo pisać i przesyłąć fotki. W razie potrzeby zaprasza na wizytę poadopcyjną. Oczywiście zgoda na kastrację.
-
trzymajcie kciuki, bo coś się szykuje dla pieska...
-
coś się nikt nie zachwyca fotkami...
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
halbina replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
podpis mógłby już być krótszy, zostały jeszcze dwa szczylki... Niko, będzie dobrzE! -
Karbon czeka na domek: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S4hKissUKhI/AAAAAAAAEdo/kFbqNnlb9FQ/s512/P2260265.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S4hKedHeUPI/AAAAAAAAEdk/XoWVzc7bxMY/s512/P2260263.JPG[/IMG]
-
[quote name='halbina']kanapowce... [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S4hEpVuJntI/AAAAAAAAETM/PAIfE7cJN_U/s800/P2250089.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S4hEnmymv-I/AAAAAAAAETE/N7s3HxyGaKk/s720/P2250088.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S4hElfVKE3I/AAAAAAAAETA/9eikGCagnrE/s800/P2250087.JPG[/IMG][/QUOTE] tak w ogóle, to jestem w trakcie przemeblowania, czyli sterty rzeczy: ciuchów i książek... Joszka: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S4hKloYS_qI/AAAAAAAAEds/Iwf4wuMt8yU/s512/P2260267.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S4hKZOZucVI/AAAAAAAAEdg/83mI4lckkgo/s512/P2260262.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S4hKUhbE6kI/AAAAAAAAEdY/Y-8S1n7gUAc/s512/P2260261.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S4hKSIE0EpI/AAAAAAAAEdU/js1nNAcvGy0/s512/P2260260.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S4hKOYDdxQI/AAAAAAAAEdQ/m0XD-ib1p0Q/s512/P2260259.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S4hKJ8_1boI/AAAAAAAAEdI/wUMBubAD8Xw/s512/P2260257.JPG[/IMG]
-
kanapowce... [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S4hEpVuJntI/AAAAAAAAETM/PAIfE7cJN_U/s800/P2250089.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S4hEnmymv-I/AAAAAAAAETE/N7s3HxyGaKk/s720/P2250088.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S4hElfVKE3I/AAAAAAAAETA/9eikGCagnrE/s800/P2250087.JPG[/IMG]