-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
halbina replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
to nie musi być zamierzone, ja, żeby uniknąć takiego znikanai fot, korzystam z picasa... jak sie da, to i ja porposzę fotę nr 3: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] wkleję z picasa na wątek -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
halbina replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
a Paulina niech w pierwszym poście rozbije zdjęcia, bo się zlewają i trzeciego nie wyświetla wcale... -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
halbina replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Sunia powinna trafić do naprawdę dobrej kliniki diagnostycznej... i mieć wspaniały dt, u Terasy na pewno taki będzie... i taka sugestia po konsultacji na gg z kims, kto sie zna lepiej, bo już niejedno widział: [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]to wyglada na swierzbowca, ona ma rany za uszami, biedactwo potwornie sie drapie...[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ona powinna dostac natychmiast steryd przeciw swiadowy...[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]moze tez miec ta chorobe cashinga....to trzeba zbadac krew,,..to jakis lek sie podaje i potem krew pobiera... [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ten łysol z Elblaga tą chrobe mial...[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT][/COLOR] -
czy ktoś pomoże w Metamorfozie... byłaby cudowna, tylko czy zdążymy?... [quote name='halbina']Nie patrz, proszę, nie patrz! Schowałam się tu, w najciemniejszy kącik, żeby nikt nie patrzył na moje cierpienie, na mój ból i wstyd. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S4cnEbjVjyI/AAAAAAAAENk/DLO1M3cIjLs/hpim3673.jpg[/IMG] Nie patrz w moje oczy, nie ma już w nich nadziei. Nie patrz na moje ciałko, nie ma już na nim sierści. Nie ma już ani kawałeczka zdrowej skóry. Są tylko napuchnięte rany i ten straszny ból, swędzący, jątrzący ból. [IMG]http://lh3.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S4cjS1oI9TI/AAAAAAAAENI/LiPAuXLs7dA/zdje.jpg[/IMG] Nie patrz, proszę, Człowieku, nie patrz na mnie. Twoje spojrzenie też boli. To Ty mnie zaniedbałeś i porzuciłeś. Nie patrz w moje oczy, nie ma w nich nadziei, jest tylko pytanie: "Dlaczego?" [IMG]http://lh6.ggpht.com/_yJkko6pJUKg/S4cnIf6FpsI/AAAAAAAAENo/S9rQTOXAHsc/hpim3675.jpg[/IMG][/QUOTE] [URL="http://tiny.pl/hgh5x"][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/1435/sunia1.png[/IMG][/URL]
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
halbina replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
no absolutna załamka... -
Cztery maleńki szczeniaki bezpieczne w dt.POTRZEBNA POMOC W OGŁASZANIU!
halbina replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
i ja kibicuję i kciuki trzymam! -
Oba psiaki dobrze zniosły podróż i są już "u siebie"...
-
Imię: Karbon Urodzony: 1 stycznia 2010 Płeć: Pies Umaszczenie: Czarne [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7416/dsc0528.jpg[/IMG] Imię: Joszka Urodzona: 1 stycznia 2010 Płeć: Suczka Umaszczenie: Czarna [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/5498/dsc0515z.jpg[/IMG]
-
Szczeniaki zostały zaszczepione! :cool3:
-
Domki potrzebne dla: Imię: Promil Urodzony: 1 stycznia 2010 Płeć: Pies Umaszczenie: Czarne [img][URL]http://www.szara-przystan.pl/psy/promil/3.jpg[/URL][/img] [IMG]http://www.szara-przystan.pl/psy/promil/1.jpg[/IMG]
-
Na domki czekają jeszcze 2 pieski i 1 suczka. Ferie sie kończą...
-
Do domku swojego do Mikołowa pojechała też Samara. "Witam, z warunkami i umową adopcji już się zapoznałem wcześniej i oczywiście zgadzam się z nimi. Co do mojego doświadczenia z psami to mieszkam w tym samym domu od urodzenia (41lat :-) ) i pies od zawsze był obecny. Oboje z żoną lubimy zwierzęta, mamy w domu jeszcze 2 koty. Ostatni piesek był z nami od 2 miesiąca życia a w tym samym roku urodził nam się syn który wychowywał się razem z Pako (tak się wabił) ponad 5 lat i bardzo z nim się zżył, niestety miesiąc temu straciliśmy pieska (wypadek). Za kilka dni nasz drugi syn kończy roczek i chcielibyśmy żeby również miał możliwość dorastania razem z pieskiem od małego, a i starszy syn napewno się ucieszy bo widać że bardzo mu Pako brakuje. Mieszkamy w domu jednorodzinnym z ogródkiem i myślę że warunki nowy lokator będzie miał bardzo dobre. Co do wyboru to po długich i trudnych naradach i debatach (najlepiej byłoby wziąć wszystkie, trudno któregoś nie wybrać :-) ) wybór padł na czarną suczkę Samarę lub pieska Karbona ze wskazaniem na tę pierwszą."
-
Dzięki, Bjutko, większość pytań jednak o niego...
-
zdróweczka, Betelku! a mnie się kończą nieubłaganie ferie... a oczywiście nic nei zrobiłam...
-
Pani Małgosia zabrała psiaka odrobaczonego z książeczką. Reszta stadka ma być dzis wieczorkiem zaszczepiona. Pani wolała załatwić to u swojego weta.
-
Jantar już jedzie do swojego domku w Bobrownikach, zamieszka w domku z ogrodem u pani Małgosi i jej mamy. Poznałam obie panie, tydzień temu odszedł za TM ich pupil kilkunastoletni. Jantar ma już całą wyprawkę zakupioną.
-
Fundacja "Emir" oddział w Sosnowcu. Do likwidacji.
halbina replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
piękna, ale to biedne uszko...