Mała wychodzi po mału na spacerki, dość szybko załapała, że kupki można robić na dworze, ale oczywiście wychodzi nieczęsto, więc i w domu jest co zbierać, zaczęła załatwiać się przy drzwiach wyjściowych...
Po za tym jest radosnym, zaczepiającym ludzi szczeniakiem, wesoło Lubi przytulanie i zabawy, z kotem trenuje zapasy...