Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. psiaka mam od czerwca, [znajdek, jak wszystkie moje zwierzaki,]- szczerze mówiac nie wiem jak to zmienić,mojego męża zresztą smieszy ten malec który najwyrazniej widzi w nim samca alfa, ale jakoś to w codziennym zyciu nie przeszkadza- przyjelismy,ze ten pies tak ma . po prostu omija TZ-a w domu,a na podwórku warczy zza węgła . nasze psy i koty maja dużą autonomię jesli chodzi o cechy charakteru czy zachowanie,[wszystkie są po przejsciach] ale gryzienie nie wchodzi w grę i one to wiedzą :cool3:
  2. ja tez mam takiego -mały, młody, pieszczoch okrutny, a na męża warczy i ucieka-a jak juz nie da się uciec,a ten przerazajacy człowiek go głaszcze to pies kuli się cały, jakby chciał zniknąć. moich prawie dorosłych synów uwielbia-z młodszym sypia [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/nixweiss.gif[/IMG]
  3. Zoja pojechała chyba do przytuliska-pewnie odpisze jak wróci
  4. piekny szorściak. tyle psów bez domu na zimę .
  5. cudo! i na domek nie bedzie długo czekał,mysle;)
  6. super, dzieki! czary mary-niech któres ogłoszenie przyniesie jej dom!
  7. straszne! zwłaszcza,ze do tego "schroniska "trafiły m.inn.psy ratowane z Krężela! -nie wiadmo czy nie trafiły gorzej.
  8. bazrek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/174483-Bizu-srebrna-i-nie-na-przytulisko-bajk21-do-2-12-09?p=13578619#post13578619[/url]
  9. bazarek- tylko czy link bedzie dzałac? [url]http://www.dogomania.pl/threads/174483-Bizu-srebrna-i-nie-na-przytulisko-bajk21-do-2-12-09?p=13578619#post13578619[/url]
  10. Zoja, TZ to poprawnie TŻ- towarzysz zycia [niekoniecznie mąż ]-o ile dobrze pamietam[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/gruebel.gif[/IMG]
  11. [B]B[/B]asiu, wszystkie tak mamy:-( tylko nienormalny nie czuje smutku obserwując ten swiat i cierpienie zywych istot. ale pomysł z fajkami przedni- masz chyba jakiś worek pomysłów w kącie i podbierasz po jednym?:evil_lol:
  12. Pani Joli było pewnie trochę radosniej z powodu tej wizyty;)
  13. , przypadkiem weszłam na ten watek i mnie zatkało! Odi, do Wielunia pojechały blizniaki hienkowate z Krężela-psy [ .u mnie była na DT ich siostra Figa,znalazła dom w wawie]- wystawiałas im na moja prosbe allegro[ale chyba nie pomogło..]-czy wiesz moze co sie z nimi stało? nie mogłam im pomóc i tak mnie to męczy...
  14. " danie sygnałów, które - być może - spowodują otwarcie klapki" - to bardzo madre stwierdzenie, l- ostatnio moja znajoma adoptowała drugiego psa- " bo pomyslała, ze skoro ja miałam 4 i było ok, to ona z 2 da radę" -a przedtem do głowy jej nie przyszło, miała w glowie schemat: 1 pies do 1 domu. trzeba te kalki myślowe zmieniać, chociaz to proces cięzki i powolny .
  15. tylko że po drugiej stronie całkiem...ale wybiore się kiedyś, w bardziej sprzyjających okolicznosciach
  16. ja miałam chęć.ale TZ odmówił i niestety miał rację-strasznie to od nas daleko :(
  17. Zoja, kupiłam pakiet ogłosz.na bazarku, podaj mi dane jakiegoś psiaka -który potrzebujący -wiek wzrost charakter cos o historii-skąd sie wziąłu p.Joli-machne jakis tekścik do ogłoszeń a ciebie poprosze potem o wysłanie zdjecia do ladyswallow[ona wystawia ogłoszenia] -ok?
  18. zaglądam , nie no jasne ,ze musimy pomóc-chociaż odrobinę
  19. a czy suczka Sonia ze szczeniaczkami jest jeszzce u p.Joli? tu na dogo jest bazarek ogłoszeniowy-chętnie kupie taki pakiet jesli jest potrzeba ogłosić zwierza
  20. piesek chudzina..musiał sie błąkac od dawna
  21. to juz starsza Pani,ale pod twoja opieka Isabel, ta starość nie jest straszna
  22. hihi -smakosz skubany... tunika do kupienia na bazarku-zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/tunika-na-pomoc-przytulisku-u-bajk21-do-15-11-a-173310/#post13476131[/url]
  23. jak te psy ładnieja po adopcji, nie przestanie mnie to zadziwiać...niby ten sam a zupełnie inny:loveu:
×
×
  • Create New...