psiaka mam od czerwca, [znajdek, jak wszystkie moje zwierzaki,]- szczerze mówiac nie wiem jak to zmienić,mojego męża zresztą smieszy ten malec który najwyrazniej widzi w nim samca alfa, ale jakoś to w codziennym zyciu nie przeszkadza- przyjelismy,ze ten pies tak ma . po prostu omija TZ-a w domu,a na podwórku warczy zza węgła . nasze psy i koty maja dużą autonomię jesli chodzi o cechy charakteru czy zachowanie,[wszystkie są po przejsciach] ale gryzienie nie wchodzi w grę i one to wiedzą :cool3: