-
Posts
4849 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mimiś
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
o rety ile kotecków :( -
" Coś widzę, że sytuacja zaczyna się zaogniać" niee, przecież wszystkie mamy dobre intencje:) -ale widac po tym jakie znaczenie ma komunikacja pozawerbalna :megagrin:
-
asz,sterylizacja to podstawa - wszyscy darczyńcy to swiadomi forumowicze i napewno uznaja celowość takiego przeznaczenia kasy
-
Staruszek na DT. Problemy neurologiczne? Proszę o pomoc.
mimiś replied to pj.'s topic in Już w nowym domu
to jeczenie i gryzienie w odpowiedzi na dotyk moze być spowodowane przeczulicą wystepującą w towarzystwie chorób neuro, czasami można tylko skrócić cierpienie -
Staruszek na DT. Problemy neurologiczne? Proszę o pomoc.
mimiś replied to pj.'s topic in Już w nowym domu
pj. myślę,ze rezonans to para w gwizdek. ... -
Staruszek na DT. Problemy neurologiczne? Proszę o pomoc.
mimiś replied to pj.'s topic in Już w nowym domu
pj.,to dreptanie w kółko to nierzadki przypadek.miałam przynajmniej 3 psy które u schyłku zycia tak wędrowały... tu dochodzi jeszcze to wycie i pojękiwanie- moje tylko dreptały.miałam baardzo stara suczkę ,która dreptała całymi godzinami,brałam ja na rece i kładłam na siłe na posłanie -zasypiała a jak wstała-od nowa. Drugi pies,Rudi ze schroniska- dreptał zataczając kólka , na podwórku wpadał na płot i stał wtedy zablokowany aż ktoś mu nadał inny kierunek,no i 3 staruszek-też tak łaził bez sensu, jedzenie wkładałam mu do pyska bo zapomniał jak sie je:( wszystko to były małe psy-z zadnym duzym nie było nic takiego-ale to moze przypadek.Weci nie bardzo umieli pomóc-bo na starość nie ma dobrego lekarstwa jak napisałam-nie było problemu z wyciem. współczuiję Ci ogromnie, bo kierując sie odruchem serca wpakowałas sie w kłopoty. Moze te leki na tyle dziadka uspokoją,ze przestanie jęczeć ... ja niestety nic doradzić nie umiem,napisałam ten post zebys wiedziała ,ze to czesty problem u staruszków -
Rozprawa przeciwko włascicielowi umieralni w Chrcynnem!-09.10
mimiś replied to mimiś's topic in Już w nowym domu
tia," rozchorował sie "oskarzony wet , odroczona do grudnia :motz: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
aha to i ja idę na fb.. :hand: bo tu duzo nie utarguje... -
tak tak,czytałam o tamtych suczkach
-
Małgosiu szorstką sunie pokazałam sąsiadce i bardzo sie zainteresowała ale boi sie adopcji ze schronu ,wiec pomyslałam,ze jak sunia bedzie u mnie to ja namówię ;)
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
jeszcze jeden :http://www.dogomania.com/forum/topic/143294-wielka-bluza-i-inne-rozmiary-na-znajdki-kruszynka-do-16-10/?p=15834703 a co tu tak pusto? :niewiem: -
ewu nie mogę wysłac Ci pw- jakby znalazł sie transport [mieszkam niedaleko wawy] to wziełabym te szorściaczkę na dt....
-
Dam Dom Tymczasowy dla małych i dużych zwierząt
mimiś replied to Basiura's topic in Już w nowym domu
na stronie fundacji widnieje apel: "Zwracamy się z Gorącą Prośbą o Pomoc w zbiórce karmy suchej jak i mokrej, oraz makaronu, ryżu i kaszy dla naszych podopiecznych. Każda Pomoc na wagę złota Szanowni Państwo Zwracamy się z Ogromną Prośbą o Pomoc -Wsparcie ,potrzebujemy materiałów na kojce, budy , oraz na budynki Gospodarcze, każda najmniejsza kwota jest ważna, chcielibyśmy zdążyć przed zimą aby można pomóż większej ilości psiaczkom i kotkom , może ktoś z Państwa może zakupić dla Fundacji siatkę ogrodzeniową , słupki betonowe,cegły,cement,materiały na dach ,budy,itp wszystko jest na wagę złota,Dziękujemy. Również Informujemy, że cały czas zbieramy,karmę mokrą(puszki) oraz makaron i ryż. Czekamy na Państwa wsparcie! " a w temacie zwierzęta do adopcji-sztuk : 4! -sama mam często więcej ogonów-może i ja napiszę apel o budynki gospodarcze,karmę itd itp... :hmmmm: -
a ta malutka z postu 719?[szorstka]bierze ją ktoś?
-
CHRCYNNO-schronisko w lesie k/Serocka. Kto pojedzie? Zwrot kosztów.
mimiś replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
domyslam się ,ze nikt nie pojedzie,szkoda , bo pewnie,ze niewiele by to dało co do meritum, natomiast dla 2 kobiet które będa tam same byłoby to duze wsaparcie psychiczne...więc na wszelki wypadek piszę -
Rozprawa przeciwko włascicielowi umieralni w Chrcynnem!-09.10
mimiś replied to mimiś's topic in Już w nowym domu
Uuu...ale pomyłeczka :niewiem:. Dzięki Malagos:) -no domyslam się ,ze nikt nie pojedzie,szkoda , bo pewnie,ze niewiele by to dało co do meritum, natomiast dla 2 kobiet które będa tam same byłoby to duze wsaparcie psychiczne...więc na wszelki wypadek piszę -
CHRCYNNO-schronisko w lesie k/Serocka. Kto pojedzie? Zwrot kosztów.
mimiś replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
nikogo?....:( -
Rozprawa przeciwko włascicielowi umieralni w Chrcynnem!-09.10
mimiś replied to mimiś's topic in Już w nowym domu
nie ma nikogo z okolic Płońska? :( -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
bazarek na rułajala dla Kruszynki: http://www.dogomania.com/forum/topic/143282-muzyka-mistrz%C3%B3w-na-karm%C4%99-dla-kruszynkiznajdki-do-1510/?p=15833441 [oby sie coś sprzedało... :modla: ] -
cytuję z FB: UMIERALNIA: Chrcynno, PSEUDO-SCHRONISKO: https://www.facebook.com/groups/stop.chrcynno/ "UWAGA!!Pokażmy że jesteśmy zjednoczeni! 9 października o godzinie 10:00 w Sądzie Rejonowym w Pułtusku ul Rynek 37 rozprawa przeciwko K. Łukaszewiczowi i Z. Wasilewskiemu! Akt oskarżenia opiera się na raporcie GIW gdzie po raz pierwszy wytknięto rażące nieprawidłowości na jakie przez lata przymykał oczy PLW (to ten sam PLW co kontrolował Krzyczki gdzie w 2006r wykopano setki martwych ciał!) Mamy okazje pokazać że nie godzimy się na taką"opiekę" nad zwierzami gdzie za nasze pieniądze finansujemy takie miejsca i za zgodą i wiedzą samorządowców którzy przyjmują zasadę "złap,zapłać,zapomnij" Choć raz zjednoczmy się i zróbmy tak by K. Łukaszewicz nie śmiał się nam prosto w oczy, bo póki co ten pan rządzi się jedynie swoimi prawami mając za sobą swoich popleczników!" Poniżej cytat z raportu Głownego Lekarza Weterynarii, który mówi wszystko - " Prowadzący to schronisko, dokonujący zarobkowego odławiania psów, jest zainteresowany szybką rotacją/eliminacją psów w schronisku w celu pobrania opłaty za kolejne zgłoszone do odłowienia psy, a nie ich wieloletnim utrzymywaniem w schronisku". Z protokołu z kontroli w czerwcu 2011 wynika przykładowo: W karcie podano datę śmierci z podaniem przyczyny- NIE, zwalczanie pasożytów zewnętrznych i wewnętrznych- NIE, zwierzęta przebywające w schronisku są traktowane w sposób humanitarny - NIE itd. W podsumowaniu : duża liczba zwierząt padłych oraz poddanych eutanazji , co nie ma przełożenia w ilości zwierząt poddanych leczeniu i zabiegom lekarsko-weterynaryjnym, brak profilaktyki zwalczania zewnętrznych pasożytów jak również zachowanie się zwierząt jakie zostało zaobserwowane podczas kontroli tj. osowiałość, apatia, brak reakcji na kontrolujących, psy "smutne" ukrywające się przy budach , można wnioskować iż zwierzęta w przedmiotowym schronisku NIE SĄ TRAKTOWANE W SPOSÓB WŁAŚCIWY. "Właścicel schroniska robi wszystko co w jego mocy, aby te psy jak najszybciej konały robiąc miejsce na kolejne za, które otrzyma pieniądze z gmin: zagęszczanie zwierząt,nieodpowiednie żywienie (odpadami w postaci skwarek po wytopie tłuszczu , celowo żeby traciły odporność , chorowały i zdychały), celowe doprowadzanie do zagryzień psy małe w boksach z dużymi ( 4 budy - 5 psów) w 2008r. śmiertelność 55% w tym zagryzienia 37%,pozbawianie opieki medycznej, mnóstwo niezasadnej eutanazji np. z powodu stanu zapalnego ucha, padnięć bez przyczyny, z powodu nagłej śmierci sercowej, w nocy bez śladów pogryzienia, śmierci starczych np. w wieku 6 lat." może ktoś z okolic będzie mógł podjechać?
-
CHRCYNNO-schronisko w lesie k/Serocka. Kto pojedzie? Zwrot kosztów.
mimiś replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
nie ma nikogo z okolicy? :( dziewczyny proszą o wsparcie, żeby chociaż pare osób było.... -
!!!!! Chrcynno !!!!!! - schronisko - niedaleko Krzyczek...
mimiś replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
nie ma nikogo z okolicy? :( dziewczyny proszą o wsparcie, żeby chociaż pare osób było.... -
-
CHRCYNNO-schronisko w lesie k/Serocka. Kto pojedzie? Zwrot kosztów.
mimiś replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
kopiuję z FB :"9 października o godzinie 10:00 w Sądzie Rejonowym w Pułtusku ul Rynek 37 rozprawa przeciwko K. Łukaszewiczowi i Z. Wasilewskiemu! Akt oskarżenia opiera się na raporcie GIW gdzie po raz pierwszy wytknięto rażące nieprawidłowości na jakie przez lata przymykał oczy PLW (to ten sam PLW co kontrolował Krzyczki gdzie w 2006r wykopano setki martwych ciał!) -
!!!!! Chrcynno !!!!!! - schronisko - niedaleko Krzyczek...
mimiś replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
kopiuję z fb: "9 października o godzinie 10:00 w Sądzie Rejonowym w Pułtusku ul Rynek 37 rozprawa przeciwko K. Łukaszewiczowi i Z. Wasilewskiemu! Akt oskarżenia opiera się na raporcie GIW gdzie po raz pierwszy wytknięto rażące nieprawidłowości na jakie przez lata przymykał oczy PLW (to ten sam PLW co kontrolował Krzyczki gdzie w 2006r wykopano setki martwych ciał!) Mamy okazje pokazać że nie godzimy się na taką"opiekę" nad zwierzami gdzie za nasze pieniądze finansujemy takie miejsca i za zgodą i wiedzą samorządowców którzy przyjmują zasadę "złap,zapłać,zapomnij"