Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. U Murki są aktualnie Kari i Zoja. W sobotę do domu pojechała Łatka, a kilka dni wcześniej Jagoda. Kciuki za nie trzymamy cały czas i mamy nadzieję,że nie wrócą,co jak wiadomo czasem się zdarza ,np. Zoi się zdarzyło :( Kari z dziećmi ( szczeniaki już w swoich domkach): Zoja: Jagoda i jej dzieci już w domach: Łatka też ma dom:
  2. Piękny gest ! Marzy mi się,aby wszyscy nowożeńcy zamiast kwiatów,które i tak zwiędną,postępowali podobnie :)
  3. Murka potwierdziła wpłatę 200zł z bazarku handzi: http://www.dogomania...praszam/page-11 oraz przypomniała mi o wpłacie 100zł na początku czerwca przez kudlataj z bazarku elik. W związku z powyższymi wpłatami dług u Murki za miesiąc maj 2015 r. przedstawia się następująco: 576zł-200zł-100zł=276zł Nie jest źle , tym, że kolejny miesiąc dobiega właśnie końca...
  4. Murka potwierdziła wpłatę 200zł z bazarku handzi: http://www.dogomania.com/forum/topic/147091-rozliczamyciuchy-dla-maluszk%C3%B3w-i-doros%C5%82ych-buty-r%C4%99kodzie%C5%82o-i-inne-drobiazgi-dla-zamojszczak%C3%B3w-do-7-go-vi-zapraszam/page-11 oraz przypomniała mi o wpłacie 100zł na poczatku czerwca przez kudlataj z bazarku elik. W związku z powyższymi wpłatami dług u Murki za miesiąc maj 2015 r. przedstawia się następująco: 576zł-200zł-100zł=276zł Nie jest źle , tym, że kolejny miesiąc dobiega właśnie końca...
  5. Ja wracam tutaj z tematem sterylizacji suczki Aidy,która poszła już do domu,ale miałam wcześniej obiecane częściowe wsparcie kosztów. Tutaj jest jej wątek: http://www.dogomania.com/forum/topic/146081-suczka-znaleziona-w-lesie/ Prośbę pisałam na maila i 20 kwietnia otrzymałam pozytywną odpowiedź, z tym ,że zabieg miał odbyć się w drugiej połowie czerwca,czyli właśnie teraz. Kilka dni temu znowu napisałam, z prośbą o wskazanie sposobu płatności i czekam na odpowiedź. Bardzo proszę, tutaj lub na maila,bo kobieta chciałaby ustalać termin sterylki z lekarzem.
  6. Dług znowu zmniejszył się dzięki bazarkowi handzi,dzięki wielkie :) Kudlataja wpłaciła dzisiaj na konto Murki 200zł :) BAMBO: wpłaty: +50 zł DS koszty: -300 zł hotelowanie (1-20.05) -27 zł wirusówki -5 zł dojazd weta (częściowe koszty) -30 zł transport do DS Razem: -362 zł +50 zł - 362 zł = -312 zł Pozostałość po hotelowaniu Bambo wynosi -312 zł. JAGODA: Koszty: -270 zł hotelowanie (05-31.05) -60 zł transport z Zawady do lecznicy w Janowie Lub. -10 zł odbiór z lecznicy -107 zł pobyt w lecznicy (badanie, odrobaczenie, odpchlenie, szczepienia...) -35 zł odrobaczenie dodatkowe (na tasiemca) -10 zł przejazdy do lecznicy na sterylizację -20 zł odrobaczenie II na tasiemca (Dehinel Plus przez 4 dni) Razem: -512 zł Stan konta na 31 maj wynosi -512 zł. KARI I SZCZENIAKI: Wpłaty: +2 zł Paulina R. Koszty: -240 zł hotelowanie (16-31.05) -60 zł transport z Zawady do lecznicy w Janowie Lub. -10 zł odbiór z lecznicy -5 zł odrobaczenie II -10 zł przejazd do lecznicy na szczepienie szczeniaków Razem: -325 zł +2 zł - 325 zł = -323 zł Stan konta na 31 maj wynosi -323 zł. ZOJA jest opłacona za maj z pozostałości po szczeniaczkach Jagody. RAZEM WSZYSTKIE PIESKI (-312 zł - 512 zł - 323 zł) -1147 zł. Odejmując pozostałość po szczeniaczkach do zapłaty z maj jest (-1147 + 131) -1016 zł Dług u Murki wynosił więc na koniec maja 1016zł. Z mojego bazarku wpłaciłam 190zł; z wpłaty Madie przeznaczyłam na dług 250zł, czyli w sumie 440zł. 1016zł - 440zł = 576zł pozostaje do spłaty. 576zł - 200zł z bazarku handzi = 376zł
  7. Trzymajmy kciuki za super domek dla super psa !
  8. Z wątku Hoteliku u Murki kopiuję podsumowanie długu Bambo, Plamki,Jagody i jej dzieci oraz Kari i jej dzieci: BAMBO: wpłaty: +50 zł DS koszty: -300 zł hotelowanie (1-20.05) -27 zł wirusówki -5 zł dojazd weta (częściowe koszty) -30 zł transport do DS Razem: -362 zł +50 zł - 362 zł = -312 zł Pozostałość po hotelowaniu Bambo wynosi -312 zł. JAGODA: Koszty: -270 zł hotelowanie (05-31.05) -60 zł transport z Zawady do lecznicy w Janowie Lub. -10 zł odbiór z lecznicy -107 zł pobyt w lecznicy (badanie, odrobaczenie, odpchlenie, szczepienia...) -35 zł odrobaczenie dodatkowe (na tasiemca) -10 zł przejazdy do lecznicy na sterylizację -20 zł odrobaczenie II na tasiemca (Dehinel Plus przez 4 dni) Razem: -512 zł Stan konta na 31 maj wynosi -512 zł. KARI I SZCZENIAKI: Wpłaty: +2 zł Paulina R. Koszty: -240 zł hotelowanie (16-31.05) -60 zł transport z Zawady do lecznicy w Janowie Lub. -10 zł odbiór z lecznicy -5 zł odrobaczenie II -10 zł przejazd do lecznicy na szczepienie szczeniaków Razem: -325 zł +2 zł - 325 zł = -323 zł Stan konta na 31 maj wynosi -323 zł. ZOJA jest opłacona za maj z pozostałości po szczeniaczkach Jagody. RAZEM WSZYSTKIE PIESKI (-312 zł - 512 zł - 323 zł) -1147 zł. Odejmując pozostałość po szczeniaczkach do zapłaty z maj jest (-1147 + 131) -1016 zł Dług u Murki wynosił więc na koniec maja 1016zł. Z mojego bazarku wpłaciłam 190zł; z wpłaty Madie przeznaczyłam na dług 250zł, czyli w sumie 440zł. 1016zł - 440zł = 576zł pozostaje do spłaty. Również dziękuję Maćkowi za bazarek i już tam biegnę :)
  9. Z wątku Hoteliku u Murki kopiuję podsumowanie długu Bambo, Plamki,Jagody i jej dzieci oraz Kari i jej dzieci: BAMBO: wpłaty: +50 zł DS koszty: -300 zł hotelowanie (1-20.05) -27 zł wirusówki -5 zł dojazd weta (częściowe koszty) -30 zł transport do DS Razem: -362 zł +50 zł - 362 zł = -312 zł Pozostałość po hotelowaniu Bambo wynosi -312 zł. JAGODA: Koszty: -270 zł hotelowanie (05-31.05) -60 zł transport z Zawady do lecznicy w Janowie Lub. -10 zł odbiór z lecznicy -107 zł pobyt w lecznicy (badanie, odrobaczenie, odpchlenie, szczepienia...) -35 zł odrobaczenie dodatkowe (na tasiemca) -10 zł przejazdy do lecznicy na sterylizację -20 zł odrobaczenie II na tasiemca (Dehinel Plus przez 4 dni) Razem: -512 zł Stan konta na 31 maj wynosi -512 zł. KARI I SZCZENIAKI: Wpłaty: +2 zł Paulina R. Koszty: -240 zł hotelowanie (16-31.05) -60 zł transport z Zawady do lecznicy w Janowie Lub. -10 zł odbiór z lecznicy -5 zł odrobaczenie II -10 zł przejazd do lecznicy na szczepienie szczeniaków Razem: -325 zł +2 zł - 325 zł = -323 zł Stan konta na 31 maj wynosi -323 zł. ZOJA jest opłacona za maj z pozostałości po szczeniaczkach Jagody. RAZEM WSZYSTKIE PIESKI (-312 zł - 512 zł - 323 zł) -1147 zł. Odejmując pozostałość po szczeniaczkach do zapłaty z maj jest (-1147 + 131) -1016 zł Dług u Murki wynosił więc na koniec maja 1016zł. Z mojego bazarku wpłaciłam 190zł; z wpłaty Madie przeznaczyłam na dług 250zł, czyli w sumie 440zł. 1016zł - 440zł = 576zł pozostaje do spłaty. Planuję kolejny bazarek,tylko czasu brak na jego organizację>
  10. Nie wiem gdzie dziękowałam Ci za wpłatę, w każdym razie nie widzę jej (chociaż jestem pewna,że to zrobiłam); w związku z tym oficjalne podziękowanie zamieszczam tutaj:DZIĘKI WIELKIE za spłatę długu kotki czarno-białej :) Podsumowanie długów i ich spłaty,dzięki WASZEMU wsparciu: Dług Dina został spłacony dzięki wpłacie 100zł przez LocaiBenio, z czego 92zł zostało przeznaczone na spłatę Dina, 8zł - dla kocurów:) 30zł - za czarno-białą kotkę ( Royal Wet) spłacone : 20zł perfumy od maszy44 + 80zł z bazarku handzi+30zł Anula 440zł - za pobyt i leczenie kocurka z ropniami w lecznicy Royal Wet w Zamościu 380zł - za drugiego kocurka z uciętym ogonkiem też w tej lecznicy --------------------------------------------- 820zł razem za kocury - 8zł od LocaiBenio ------------------------------- 812zł - 550zł dochód z bazarku sharki ------------------------------------ 262zł - 250zł wpłata Madie --------------------------------------- 12zł pozostaje do spłaty Za czarno-białą kotkę było jeszcze 220zł w szpitalu Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie,z czego 50zł zostało zapłacone z bazarku sharki,170zł ja zapłaciłam. Kupiłam paliwo na dojazd do Lublina po kotkę - 80zł W sobotę 18.04 zapłaciłam 83zł za szczepienia i odrobaczenie w lecznicy Vita Wet w Zamościu (gdzie ostatnio przebywała po przywiezieniu z Lublina z braku innego miejsca) W sobotę zapłaciłam osobie,która zawoziła kotkę do domu stałego w Lublinie 90zł. Pozostają jeszcze długi: - 139zł za leczenie spaniela Rufiego (nie ma wątku,jest wydarzenie na fb) w Royal Wet (było 253zł,lecz 114zł wpłaciła Ewa S. z Zamościa bezpośrednio w lecznicy); - 120zł dług w lecznicy za mix labradora Bambo,który po nieudanej adopcji ze schroniska w Zamościu trafił na ulicę i kudlataja zabrała go najpierw do wetów,a potem umieściła w hoteliku u Murki. Dzięki dochodowi z bazarku spłaciłam dług Aidy w kwocie 260zł :http://www.dogomania.com/forum/topic/147082-sezonowe-ubrania-i-butytorebkifirankiksi%C4%85%C5%BCkiprodi%C5%BCkombiwar-do-7062015r/page-12 Pozostałe 250zł z wpłaty Madie przeznaczyłyśmy z kudlataja na dług u Murki za suczki,ich szczeniaki oraz Bambo. Murka przedstawi niebawem podsumowanie należności.
  11. Mój bazarek dobiegł końca,dochód z niego to kwota 450zł, z czego 260zł przeznaczam na dług Aidy u Murki ( Aida już dawno w domu w Lublinie), a 190zł na pozostałe suczki i ich dzieci. Planuję wkrótce zorganizować kolejny bazarek,odezwę się z zaproszeniami :)
  12. Dochód z powyższego bazarku to kwota 450zł,z czego 260zł jest przeznaczone na dług Aidy; reszta,czyli 190zł przeznaczone jest na pozostałe suczki przebywające w hoteliku.
  13. Sharko ,Tobie również bardzo,bardzo dziękuję za bazarek i przelanie dochodu z niego na konto przychodni Royal Wet w Zamościu :) . Kwota 550zł wpłynęła jeszcze w tamtym tygodniu,ale ja nie mogłam wejść na Dogomanię i dlatego dopiero dzisiaj potwierdzam. Serdeczne dzięki :)
  14. Dora niedługo wróci , zaczekajmy może na jej powrót,Bryś jej ufa i nie boi się,łatwiej będzie go złapać. Ja chcę bardzo podziękować Madie za wpłatę 500zł dla naszych zwierząt :) Ogromne podziękowania ślę w imieniu swoim i kudlataja. Kwotę podzieliłam na pół: 250zł wpłaciłam w Royal Wecie za poczet długu kotów,drugą połowę przelałam Murce na konto długu psiaków. Wielkie dzięki Madie :) :) Mam problem z wejściem na dogo,teraz akurat udało mi się wejść,ale nie widzę żadnych tematów wątków, w których uczestniczyłam.To tylko ja tak mam?
  15. Przyszłam do Kongresa,dzień dobry :)
  16. A już się przestraszyłam,że to ostatnie jego zdjęcie z nowego domu ! Na szczęście doczytałam :)
  17. Ty też się trzymaj :) A banerki - pewnie,że coś :) Ja jestem w tym noga zupełna,dlatego chętnie pewnie skorzystamy za jakiś czas :)
  18. Dzięki za przybycie na nasz wątek :) Odwiedzaj nas i wspieraj duchem , każda forma wsparcia mile widziana :)
  19. Jeżeli nikt nie ma nic przeciwko temu,to może właśnie na konto wetów od razu, Dzisiaj nie dotarłam do nich niestety,jutro wzięłabym nr konta. Tylko na kogo fakturę mają wystawić?
  20. Dziękuję za wpłatę :) Pieniądze są już na moim koncie,po pracy polecę je wpłacić w Royal Wecie .
  21. Jeżeli dochód zostanie przeznaczony na dług w Royal Wecie w Zamościu,to może od razu przelać pieniądze na konto przychodni?
  22. Zapraszam na bazarek dla naszych hotelowiczów u Murki :) http://www.dogomania.com/forum/topic/147082-sezonowe-ubrania-i-butytorebkifirankiksi%C4%85%C5%BCkiprodi%C5%BCkombiwar-do-7062015r/
  23. Zapraszam na bazarek dla wyżej wymienionych :) http://www.dogomania.com/forum/topic/147082-sezonowe-ubrania-i-butytorebkifirankiksi%C4%85%C5%BCkiprodi%C5%BCkombiwar-do-7062015r/
×
×
  • Create New...