-
Posts
15154 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ala123
-
U Murki są aktualnie Kari i Zoja. W sobotę do domu pojechała Łatka, a kilka dni wcześniej Jagoda. Kciuki za nie trzymamy cały czas i mamy nadzieję,że nie wrócą,co jak wiadomo czasem się zdarza ,np. Zoi się zdarzyło :( Kari z dziećmi ( szczeniaki już w swoich domkach): Zoja: Jagoda i jej dzieci już w domach: Łatka też ma dom:
-
Kongres - kudłaty pasażer na gapę - znalazł dom! :)
ala123 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Piękny gest ! Marzy mi się,aby wszyscy nowożeńcy zamiast kwiatów,które i tak zwiędną,postępowali podobnie :) -
Murka potwierdziła wpłatę 200zł z bazarku handzi: http://www.dogomania...praszam/page-11 oraz przypomniała mi o wpłacie 100zł na początku czerwca przez kudlataj z bazarku elik. W związku z powyższymi wpłatami dług u Murki za miesiąc maj 2015 r. przedstawia się następująco: 576zł-200zł-100zł=276zł Nie jest źle , tym, że kolejny miesiąc dobiega właśnie końca...
-
Murka potwierdziła wpłatę 200zł z bazarku handzi: http://www.dogomania.com/forum/topic/147091-rozliczamyciuchy-dla-maluszk%C3%B3w-i-doros%C5%82ych-buty-r%C4%99kodzie%C5%82o-i-inne-drobiazgi-dla-zamojszczak%C3%B3w-do-7-go-vi-zapraszam/page-11 oraz przypomniała mi o wpłacie 100zł na poczatku czerwca przez kudlataj z bazarku elik. W związku z powyższymi wpłatami dług u Murki za miesiąc maj 2015 r. przedstawia się następująco: 576zł-200zł-100zł=276zł Nie jest źle , tym, że kolejny miesiąc dobiega właśnie końca...
-
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Ja wracam tutaj z tematem sterylizacji suczki Aidy,która poszła już do domu,ale miałam wcześniej obiecane częściowe wsparcie kosztów. Tutaj jest jej wątek: http://www.dogomania.com/forum/topic/146081-suczka-znaleziona-w-lesie/ Prośbę pisałam na maila i 20 kwietnia otrzymałam pozytywną odpowiedź, z tym ,że zabieg miał odbyć się w drugiej połowie czerwca,czyli właśnie teraz. Kilka dni temu znowu napisałam, z prośbą o wskazanie sposobu płatności i czekam na odpowiedź. Bardzo proszę, tutaj lub na maila,bo kobieta chciałaby ustalać termin sterylki z lekarzem. -
Dług znowu zmniejszył się dzięki bazarkowi handzi,dzięki wielkie :) Kudlataja wpłaciła dzisiaj na konto Murki 200zł :) BAMBO: wpłaty: +50 zł DS koszty: -300 zł hotelowanie (1-20.05) -27 zł wirusówki -5 zł dojazd weta (częściowe koszty) -30 zł transport do DS Razem: -362 zł +50 zł - 362 zł = -312 zł Pozostałość po hotelowaniu Bambo wynosi -312 zł. JAGODA: Koszty: -270 zł hotelowanie (05-31.05) -60 zł transport z Zawady do lecznicy w Janowie Lub. -10 zł odbiór z lecznicy -107 zł pobyt w lecznicy (badanie, odrobaczenie, odpchlenie, szczepienia...) -35 zł odrobaczenie dodatkowe (na tasiemca) -10 zł przejazdy do lecznicy na sterylizację -20 zł odrobaczenie II na tasiemca (Dehinel Plus przez 4 dni) Razem: -512 zł Stan konta na 31 maj wynosi -512 zł. KARI I SZCZENIAKI: Wpłaty: +2 zł Paulina R. Koszty: -240 zł hotelowanie (16-31.05) -60 zł transport z Zawady do lecznicy w Janowie Lub. -10 zł odbiór z lecznicy -5 zł odrobaczenie II -10 zł przejazd do lecznicy na szczepienie szczeniaków Razem: -325 zł +2 zł - 325 zł = -323 zł Stan konta na 31 maj wynosi -323 zł. ZOJA jest opłacona za maj z pozostałości po szczeniaczkach Jagody. RAZEM WSZYSTKIE PIESKI (-312 zł - 512 zł - 323 zł) -1147 zł. Odejmując pozostałość po szczeniaczkach do zapłaty z maj jest (-1147 + 131) -1016 zł Dług u Murki wynosił więc na koniec maja 1016zł. Z mojego bazarku wpłaciłam 190zł; z wpłaty Madie przeznaczyłam na dług 250zł, czyli w sumie 440zł. 1016zł - 440zł = 576zł pozostaje do spłaty. 576zł - 200zł z bazarku handzi = 376zł
-
Kongres - kudłaty pasażer na gapę - znalazł dom! :)
ala123 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Trzymajmy kciuki za super domek dla super psa ! -
Z wątku Hoteliku u Murki kopiuję podsumowanie długu Bambo, Plamki,Jagody i jej dzieci oraz Kari i jej dzieci: BAMBO: wpłaty: +50 zł DS koszty: -300 zł hotelowanie (1-20.05) -27 zł wirusówki -5 zł dojazd weta (częściowe koszty) -30 zł transport do DS Razem: -362 zł +50 zł - 362 zł = -312 zł Pozostałość po hotelowaniu Bambo wynosi -312 zł. JAGODA: Koszty: -270 zł hotelowanie (05-31.05) -60 zł transport z Zawady do lecznicy w Janowie Lub. -10 zł odbiór z lecznicy -107 zł pobyt w lecznicy (badanie, odrobaczenie, odpchlenie, szczepienia...) -35 zł odrobaczenie dodatkowe (na tasiemca) -10 zł przejazdy do lecznicy na sterylizację -20 zł odrobaczenie II na tasiemca (Dehinel Plus przez 4 dni) Razem: -512 zł Stan konta na 31 maj wynosi -512 zł. KARI I SZCZENIAKI: Wpłaty: +2 zł Paulina R. Koszty: -240 zł hotelowanie (16-31.05) -60 zł transport z Zawady do lecznicy w Janowie Lub. -10 zł odbiór z lecznicy -5 zł odrobaczenie II -10 zł przejazd do lecznicy na szczepienie szczeniaków Razem: -325 zł +2 zł - 325 zł = -323 zł Stan konta na 31 maj wynosi -323 zł. ZOJA jest opłacona za maj z pozostałości po szczeniaczkach Jagody. RAZEM WSZYSTKIE PIESKI (-312 zł - 512 zł - 323 zł) -1147 zł. Odejmując pozostałość po szczeniaczkach do zapłaty z maj jest (-1147 + 131) -1016 zł Dług u Murki wynosił więc na koniec maja 1016zł. Z mojego bazarku wpłaciłam 190zł; z wpłaty Madie przeznaczyłam na dług 250zł, czyli w sumie 440zł. 1016zł - 440zł = 576zł pozostaje do spłaty. Również dziękuję Maćkowi za bazarek i już tam biegnę :)
-
Z wątku Hoteliku u Murki kopiuję podsumowanie długu Bambo, Plamki,Jagody i jej dzieci oraz Kari i jej dzieci: BAMBO: wpłaty: +50 zł DS koszty: -300 zł hotelowanie (1-20.05) -27 zł wirusówki -5 zł dojazd weta (częściowe koszty) -30 zł transport do DS Razem: -362 zł +50 zł - 362 zł = -312 zł Pozostałość po hotelowaniu Bambo wynosi -312 zł. JAGODA: Koszty: -270 zł hotelowanie (05-31.05) -60 zł transport z Zawady do lecznicy w Janowie Lub. -10 zł odbiór z lecznicy -107 zł pobyt w lecznicy (badanie, odrobaczenie, odpchlenie, szczepienia...) -35 zł odrobaczenie dodatkowe (na tasiemca) -10 zł przejazdy do lecznicy na sterylizację -20 zł odrobaczenie II na tasiemca (Dehinel Plus przez 4 dni) Razem: -512 zł Stan konta na 31 maj wynosi -512 zł. KARI I SZCZENIAKI: Wpłaty: +2 zł Paulina R. Koszty: -240 zł hotelowanie (16-31.05) -60 zł transport z Zawady do lecznicy w Janowie Lub. -10 zł odbiór z lecznicy -5 zł odrobaczenie II -10 zł przejazd do lecznicy na szczepienie szczeniaków Razem: -325 zł +2 zł - 325 zł = -323 zł Stan konta na 31 maj wynosi -323 zł. ZOJA jest opłacona za maj z pozostałości po szczeniaczkach Jagody. RAZEM WSZYSTKIE PIESKI (-312 zł - 512 zł - 323 zł) -1147 zł. Odejmując pozostałość po szczeniaczkach do zapłaty z maj jest (-1147 + 131) -1016 zł Dług u Murki wynosił więc na koniec maja 1016zł. Z mojego bazarku wpłaciłam 190zł; z wpłaty Madie przeznaczyłam na dług 250zł, czyli w sumie 440zł. 1016zł - 440zł = 576zł pozostaje do spłaty. Planuję kolejny bazarek,tylko czasu brak na jego organizację>
-
Nie wiem gdzie dziękowałam Ci za wpłatę, w każdym razie nie widzę jej (chociaż jestem pewna,że to zrobiłam); w związku z tym oficjalne podziękowanie zamieszczam tutaj:DZIĘKI WIELKIE za spłatę długu kotki czarno-białej :) Podsumowanie długów i ich spłaty,dzięki WASZEMU wsparciu: Dług Dina został spłacony dzięki wpłacie 100zł przez LocaiBenio, z czego 92zł zostało przeznaczone na spłatę Dina, 8zł - dla kocurów:) 30zł - za czarno-białą kotkę ( Royal Wet) spłacone : 20zł perfumy od maszy44 + 80zł z bazarku handzi+30zł Anula 440zł - za pobyt i leczenie kocurka z ropniami w lecznicy Royal Wet w Zamościu 380zł - za drugiego kocurka z uciętym ogonkiem też w tej lecznicy --------------------------------------------- 820zł razem za kocury - 8zł od LocaiBenio ------------------------------- 812zł - 550zł dochód z bazarku sharki ------------------------------------ 262zł - 250zł wpłata Madie --------------------------------------- 12zł pozostaje do spłaty Za czarno-białą kotkę było jeszcze 220zł w szpitalu Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie,z czego 50zł zostało zapłacone z bazarku sharki,170zł ja zapłaciłam. Kupiłam paliwo na dojazd do Lublina po kotkę - 80zł W sobotę 18.04 zapłaciłam 83zł za szczepienia i odrobaczenie w lecznicy Vita Wet w Zamościu (gdzie ostatnio przebywała po przywiezieniu z Lublina z braku innego miejsca) W sobotę zapłaciłam osobie,która zawoziła kotkę do domu stałego w Lublinie 90zł. Pozostają jeszcze długi: - 139zł za leczenie spaniela Rufiego (nie ma wątku,jest wydarzenie na fb) w Royal Wet (było 253zł,lecz 114zł wpłaciła Ewa S. z Zamościa bezpośrednio w lecznicy); - 120zł dług w lecznicy za mix labradora Bambo,który po nieudanej adopcji ze schroniska w Zamościu trafił na ulicę i kudlataja zabrała go najpierw do wetów,a potem umieściła w hoteliku u Murki. Dzięki dochodowi z bazarku spłaciłam dług Aidy w kwocie 260zł :http://www.dogomania.com/forum/topic/147082-sezonowe-ubrania-i-butytorebkifirankiksi%C4%85%C5%BCkiprodi%C5%BCkombiwar-do-7062015r/page-12 Pozostałe 250zł z wpłaty Madie przeznaczyłyśmy z kudlataja na dług u Murki za suczki,ich szczeniaki oraz Bambo. Murka przedstawi niebawem podsumowanie należności.
-
Dochód z powyższego bazarku to kwota 450zł,z czego 260zł jest przeznaczone na dług Aidy; reszta,czyli 190zł przeznaczone jest na pozostałe suczki przebywające w hoteliku.
-
Dora niedługo wróci , zaczekajmy może na jej powrót,Bryś jej ufa i nie boi się,łatwiej będzie go złapać. Ja chcę bardzo podziękować Madie za wpłatę 500zł dla naszych zwierząt :) Ogromne podziękowania ślę w imieniu swoim i kudlataja. Kwotę podzieliłam na pół: 250zł wpłaciłam w Royal Wecie za poczet długu kotów,drugą połowę przelałam Murce na konto długu psiaków. Wielkie dzięki Madie :) :) Mam problem z wejściem na dogo,teraz akurat udało mi się wejść,ale nie widzę żadnych tematów wątków, w których uczestniczyłam.To tylko ja tak mam?
-
Kongres - kudłaty pasażer na gapę - znalazł dom! :)
ala123 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Przyszłam do Kongresa,dzień dobry :)