Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. Zapraszam na bazarek, wszystko w opcji KUP TERAZ : http://www.dogomania.com/forum/topic/147082-sezonowe-ubrania-i-butytorebkifirankiksi%C4%85%C5%BCkiprodi%C5%BCkombiwar-do-7062015r/
  2. No zostało:( W dodatku za chwilę kończy się miesiąc i trzeba będzie zapłacić Murce za hotelowanie trzech suczek i dwóch szczeniaczków oraz Bambo.
  3. U Dziękuję LocaiBenio za wpłatę 100zł dla Dina :) Dzięki niej Dino jest już "czysty" :) Zamieszczam zmodyfikowane zestawienie długów: 440zł - za pobyt i leczenie kocurka z ropniami w lecznicy Royal Wet w Zamościu - do zapłacenia 380zł - za drugiego kocurka z uciętym ogonkiem też w tej lecznicy - do zapłacenia 30zł - za czarno-białą kotkę ( Royal Wet) - 100zł zapłacone (20zł perfumy od maszy44 + 80zł z bazarku handzi) --------------------------------------------- 850zł razem za koty - 8zł (LocaiBenio) ------------------------------- 842zł Za czarno-białą kotkę było jeszcze 220zł w szpitalu Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie,z czego 50zł zostało zapłacone z bazarku sharki,170zł ja zapłaciłam. Kupiłam paliwo na dojazd do Lublina po kotkę - 80zł W sobotę 18.04 zapłaciłam 83zł za szczepienia i odrobaczenie w lecznicy Vita Wet w Zamościu (gdzie ostatnio przebywała po przywiezieniu z Lublina z braku innego miejsca) W sobotę zapłaciłam osobie,która zawoziła kotkę do domu stałego w Lublinie 90zł. Inne długi,to wlokący się dług Dina w Royal Wet : 92zł - 92zł wpłata LocaiBenio w dn.22.05.2015r.= 0 zł dług za leczenie spaniela Rufiego (nie ma wątku,jest wydarzenie na fb) - 139zł w Royal Wet (było 253zł,lecz 114zł wpłaciła Ewa S. z Zamościa bezpośrednio w lecznicy); 318zł-58zł z bazarku= 260zł u Murki za Aidę,która też ma już dom; 120zł dług w lecznicy za mix labradora Bambo,który po nieudanej adopcji ze schroniska w Zamościu trafił na ulicę i kudlataja zabrała go najpierw do wetów,a potem umieściła w hoteliku u Murki. oraz dodam jeszcze kwotę 105zł w Royal Wet za 3 szczeniaczki od czarnej suczki Jagody,która przebywa w hoteliku u Murki.
  4. Dziękuję bardzo LocaiBenio za wpłatę 100zł na dług Dino :) Poleciałam i wpłaciłam od razu,w związku z czym konto Dina w Royal Wecie jest czyste :) Stan zadłużenia Dino w lecznicy zmniejsza się o 58zł, które przypadły mu w udziale z bazarku: http://www.dogomania...szam-do-300415/ 250,- Fundacja ZEA (07.02) 50,- Marta Skrzyńska z Grabowca (12.12.) 30,- Roman Chaciński z Warszawy (12.12.) 32,- Ogłuszka Katarzyna z Tomaszowa Maz. (12.12.) 10,- Małgorzata Łoza (13.12) 10,-- Anna Arytmiuk (13.12) 20,- Barbara Głębicka (13.12) 50,- Katarzyna Golda-Szczypa (13.12) 20,- Katarzyna Mazur (16.12) 35,- Magdalena Jarmuł (16.12) 38,- Sylwia Barczyńska (16.12) 50,- Jolanta Chroszcz (16.12) 15,- Mirosław Jan Dziewiatkowski (16.12) 30,- Anna B. ( wplata z konta Elzbiety Bałdys) (16.12) 20,- Joanna Maziarz z W-wy (17.12.) 15,- Michalina Barańska - Zamość (18.12.) 30,- Krystian Chaciński, W-wa (18.12.) 10,- Iwona Katarzyna Wołodźko ze Świdnika (19.12.) 40,- Monika Mazurek, Krasnystaw (19.12.) 13,- Irena Sączek (07.01.) 20,- Anna Kamińska (07.01.) - 10,- Anna Wasilewska-fant nr 1 (08.01.) 30,- Anna Małolepsza-Strycharska z Łodzi (03.03.) 100,- Jacek Janicki 100 zł - Jolanta Kaminski (PayPal) 20 zł - Iwona P. 10,- Iwona Wołodźko ze Świdnika (10.04.) 50,- Bea100 (11.04) 40,- Anna S. z Puław (14.04) 30,- andegawenka (16.04.) 5,- Arkadiusz K. z Warszawy (17.04.) 10,- Livka (17.04.) 20,- Alla Chrzanowska (17.04.) 10,- cancer43 (17.04.) 50,- ewu (17.04.) 50,- Elizabeta (17.04.) 10,- AJW (22.04.) 60,- Atulek (22.04.) 110,- Bea100(22.04.) 3,- Barbara B. z Przemyśla (23.04.) 9,- Ada Vebby (23.04.) 20,- Bakusiowa (24.04.) 15,- Iv_ (24.04.) 10,- sharka (02.05.) 10,- Bela51 (05.05.) 10,- Iwona W. ze Świdnika (12.05.) 10,- Anna S. z Puław-deklaracja stała (12.05.) 20,- LocaiBenio (na konto ali123 w maju) 71,- spadek po białej kotce bez ogona ( https://www.facebook....y_type=regular) wpłaty były zbierane na konto fundacji ZEA 20zł - LocaiBenio (na konto ala123 09.06.2014) 20zł - LocaiBenio (na konto ali123 lipiec 2014) 10zł Anna S.z Puław (11.06 na konto SHA) 10zł Iwona Katarzyna W. ze Świdnika (11.06 na konto SHA) 100zł sharka z bazarku (12.06 na konto SHA) 10zł sharka deklaracja (11.06 na konto SHA) 10zł sharka (01.07 na konto SHA) 10zł Iwona Katarzyna W. ze Świdnika (10.07 na konto SHA) 10zł Anna S. z Puław (11.07 na konto SHA) 20zł LocaiBenio (na konto ala123 10.08.2014) 50zł Krystyna.J. z Zamościa 20zł LocaiBenio (17.09.2014) 7,- sharka- zaległa wpłata z bazarku 017.07. 10,- sharka 01.08. 10,- Iwona Wołodźko ze Świdnika - 07.08. 10,- fegelle - 11.08. 10,- sharka - 02.09. 10,- fegelle - 15.09. 20zł - LocaiBenio 08.10.2014 15zł - wpłata od fegelle 14.10. na konto SHA 20zł -LocaiBenio 07.11.2014 10zł - sharka 02.10.2014 20zł - sharka 07.11.2014 (za listopad i grudzień) 10zł - fegelle 14.11.2014 na konto SHA 20zł - LocaiBenio grudzień 2014 10zł - fegelle 12.12.2014 20zł - LocaiBenio (styczeń 2015) 20zł - sharka (styczeń 2015) 20zł - LocaiBenio (05.02.2015) 100zł - sharka 02.03.2015r. 20zł - LocaiBenio (marzec2015) 10zł - Ewa T. z Zamościa 100zł - SKARPETA IM.TALCOTT 18.03.2015 20zł - LocaiBenio 05.04.2015 20zł - LocaiBenio 05.04.2015r. 100zł - LocaiBenio 22.05.2015 Razem wszystkie wpłaty: 2583zł Płatności: 20 zł - leki ziołowe 650 zł - faktura z dn 22.02. 2014 250 zł - faktura z dn 21.01. 2014 (fundacja ZEA) 640 zł - faktura z dn 06.05. 2014 71 zł - faktura z dn 06.05. 2014 (fundacja ZEA) 120zł - faktura SHA 20zł - wpłata u wetów na paragon w maju od LocaiBenio 20zł - wpłata u wetów na paragon w czerwcu od LocaiBenio 20zł - wpłata u wetów na paragon w lipcu od LocaiBenio 20zł - wpłata na paragon u wetów 23.08.2014 od LocaiBenio 50zł - wpłata u wetów na paragon 15.09.2014 od Krystyny J. z Zamościa 20zł - wpłata u wetów na paragon 16.09.2014 od LocaiBenio 20zł - wpłata u wetów na paragon 08.10.2014 od LocaiBenio 20zł - wpłata u wetów na paragon 07.11.2014r.od LocaiBenio 20zł - wpłata u wetów na paragon 09.12.2014r. od LocaiBenio 100zł - faktura SHA grudzień 2014 40zł - paragon z dnia 09.01.2015 (LocaiBenio i sharka) 20zł - paragon z dnia 06.02.2015 (LocaiBenio) 173zł - paragon z dnia 05.03.2015 10zł wpłata w dniu 06.03.2015r 100zł paragon 18.03.2015 ( SKARPETA IM.TALCOTT) 20zł - paragon 08.04.2015 20zł - wpłata 05.05.2015r. 58zł - wpłata 13.05.2015r.z bazarku 92zł - wpłata 23.05.2015r. od LocaiBenio Pozostałe 8zł z wpłaconych przez LocaiBenio 100zł przeznaczam na spłatę długu kocurków w tej samej lecznicy: 440zł - za pobyt i leczenie kocurka z ropniami w lecznicy Royal Wet w Zamościu - do zapłacenia 380zł - za drugiego kocurka z uciętym ogonkiem też w tej lecznicy - do zapłacenia 30zł - za czarno-białą kotkę ( Royal Wet) - 100zł zapłacone (20zł perfumy od maszy44 + 80zł z bazarku handzi) --------------------------------------------- 850zł razem za koty - 8zł (LocaiBenio) ------------------------------- 842zł Za czarno-białą kotkę było jeszcze 220zł w szpitalu Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie,z czego 50zł zostało zapłacone z bazarku sharki,170zł ja zapłaciłam. Kupiłam paliwo na dojazd do Lublina po kotkę - 80zł W sobotę 18.04 zapłaciłam 83zł za szczepienia i odrobaczenie w lecznicy Vita Wet w Zamościu (gdzie ostatnio przebywała po przywiezieniu z Lublina z braku innego miejsca) W sobotę zapłaciłam osobie,która zawoziła kotkę do domu stałego w Lublinie 90zł. Inne długi,to wlokący się dług Dina w Royal Wet : 92zł - 92zł wpłata LocaiBenio w dn.22.05.2015r.= 0 zł dług za leczenie spaniela Rufiego (nie ma wątku,jest wydarzenie na fb) - 139zł w Royal Wet (było 253zł,lecz 114zł wpłaciła Ewa S. z Zamościa bezpośrednio w lecznicy); 318zł-58zł z bazarku= 260zł u Murki za Aidę,która też ma już dom; 120zł dług w lecznicy za mix labradora Bambo,który po nieudanej adopcji ze schroniska w Zamościu trafił na ulicę i kudlataja zabrała go najpierw do wetów,a potem umieściła w hoteliku u Murki. oraz dodam jeszcze kwotę 105zł w Royal Wet za 3 szczeniaczki od czarnej suczki Jagody,która przebywa w hotelik W dniu 23 maja 2015r. dług Dina został uregulowany,dziękuję LocaiBenio oraz wszystkim,którzy się do tego przyczynili :) :) :)
  5. Początkowo myślałam,że uregulowany,ale z poniższego podsumowania wynika,że zostało jeszcze właśnie 30zł do spłaty,przepraszam,gubię się trochę,muszę sprawdzać zapiski. Zacytuję jeszcze raz podsumowanie długów: 440zł - za pobyt i leczenie kocurka z ropniami w lecznicy Royal Wet w Zamościu - do zapłacenia 380zł - za drugiego kocurka z uciętym ogonkiem też w tej lecznicy - do zapłacenia 130zł - za czarno-białą kotkę ( Royal Wet) - 100zł zapłacone (20zł perfumy od maszy44 + 80zł z bazarku handzi),do spłaty pozostaje 30zł --------------------------------------------- 850zł razem za koty Za czarno-białą kotkę było jeszcze 220zł w szpitalu Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie,z czego 50zł zostało zapłacone z bazarku sharki,170zł ja zapłaciłam. Kupiłam paliwo na dojazd do Lublina po kotkę - 80zł W sobotę 18.04 zapłaciłam 83zł za szczepienia i odrobaczenie w lecznicy Vita Wet w Zamościu (gdzie ostatnio przebywała po przywiezieniu z Lublina z braku innego miejsca) W sobotę zapłaciłam osobie,która zawoziła kotkę do domu stałego w Lublinie 90zł. Inne długi,to wlokący się dług Dina: 150zł-58zł z bazarku= 92zł w Royal Wet; dług za leczenie spaniela Rufiego (nie ma wątku,jest wydarzenie na fb) - 139zł w Royal Wet (było 253zł,lecz 114zł wpłaciła Ewa S. z Zamościa bezpośrednio w lecznicy); 318zł-58zł z bazarku= 260zł u Murki za Aidę,która też ma już dom; 120zł dług w lecznicy za mix labradora Bambo,który po nieudanej adopcji ze schroniska w Zamościu trafił na ulicę i kudlataja zabrała go najpierw do wetów,a potem umieściła w hoteliku u Murki. oraz dodam jeszcze kwotę 105zł w Royal Wet za 3 szczeniaczki od czarnej suczki Jagody,która przebywa w hoteliku u Murki.
  6. Nie boisz się tam jechać i oglądać te stada bezdomnych,źle traktowanych psów?
  7. Ludzie w ogóle nie wyszli Stwórcy niestety... Im dłużej żyję,tym bardziej jestem o tym przekonana. Dzięki wielkie :) Przypomnij mi, na kogo ma je konkretnie przeznaczyć ?
  8. Kudlataja rozmawiała dzisiaj z Panem,wszystko u nich w porządku,Bambo biega i pilnuje swojej hektarowej posesji :) Trzymajmy kciuki mimo to,bo z doświadczenia wiemy, jak niekiedy bywa . Jeżeli chodzi o kota, to rozumiem,że ma przyjechać z Lublina do ds w Zamościu, tak ? Napisz mi na pw, do kogo ma przyjechać,bo mamy tutaj kilka takich miejsc,gdzie koty raczej nie powinny trafiać,dlatego szukają ich w Lublinie...
  9. Bambo został dzisiaj zawieziony przez TZta Murki do swojego domku :) Trzymajmy kciuki,aby nie było żadnych niespodzianek ! Pozostanie tylko spłacić dług po nim i koncentrować się na szukaniu domu suczkom i szczeniaczkom. No i muszę napisać jeszcze,że TZ Murki zawiózł Bambo do domu,ale po drodze zgarnął do hoteliku inną biedę potrzebującą pomocy;niewielkiego, kudłatego pieska... Pomóżmy Murkom,nie mogą zostać sami. Przypominam wątek hoteliku, na pewno będą tam niebawem fotki nowego hotelowicza: http://www.dogomania.com/forum/topic/104386-hotelik-u-murki-w%C4%85tek-informacyjny/page-81
  10. Super,że tyle się udało zebrać :) Mam nadzieję,że zdążymy go zabrać;w niedzielę przejeżdżałam przez Szczebrzeszyn,ale nigdzie nie widziałam Brysia. I mam jeszcze jedną wiadomość : Dora wraca już w połowie czerwca.
  11. Właśnie dowiedziałam się o szczeniakach... Magda,nie miałaś wyjścia,pewnie,że dobrze zrobiłaś zabierając je; nie martw się,nie zostaniesz z nimi sama. Będzie dobrze :)
  12. Witam, Bambo z zamojskiego (woj.lubelskie) schroniska trafił do nieodpowiednich ludzi,którzy go porzucili. Spontanicznie został umieszczony w hoteliku u Murki, bez żadnych deklaracji finansowych... Od ponad dwóch tygodni tam przebywa,żadnych telefonów z ogłoszeń, nie wiemy, co dalej... http://olx.pl/nowe-ogloszenie/edit/146872871/?ref[0][action]=myaccount&ref[0][method]=index Bambo został adoptowany ze schroniska , ale nie była to szczęśliwa adopcja, skutkiem czego znów szuka domu. Pies jest niezwykle łagodny, także wobec małych dzieci (mieszkał razem z 3-latkiem), nie niszczy kiedy zostaje sam, nie boi się miasta, umie chodzić na smyczy i przy nodze. Jest przyjaźnie nastawiony wobec innych psów. Pomimo przykrych doświadczeń z ludźmi jest pogodny i ufny; jak widać na zdjęciach pięknie bawi się piłeczką :) Pies jest wykastrowany, obecnie waży 32 kg, weterynarz jego wiek określa na ok. 2-3 lata.
  13. Takiego psa zamojskie schronisko wyadoptowało nieodpowiednim ludziom, w efekcie czego wylądował na ulicy:
  14. Oby zechcieli pomóc,trzymam kciuki za piesia.
  15. Stan zadłużenia Dino w lecznicy zmniejsza się o 58zł, które przypadły mu w udziale z bazarku: http://www.dogomania.com/forum/topic/146605-ubrania-dla-ka%C5%BCdego-r%C3%B3%C5%BCne-rozmiaryfirankibuty-zapraszam-do-300415/ 250,- Fundacja ZEA (07.02) 50,- Marta Skrzyńska z Grabowca (12.12.) 30,- Roman Chaciński z Warszawy (12.12.) 32,- Ogłuszka Katarzyna z Tomaszowa Maz. (12.12.) 10,- Małgorzata Łoza (13.12) 10,-- Anna Arytmiuk (13.12) 20,- Barbara Głębicka (13.12) 50,- Katarzyna Golda-Szczypa (13.12) 20,- Katarzyna Mazur (16.12) 35,- Magdalena Jarmuł (16.12) 38,- Sylwia Barczyńska (16.12) 50,- Jolanta Chroszcz (16.12) 15,- Mirosław Jan Dziewiatkowski (16.12) 30,- Anna B. ( wplata z konta Elzbiety Bałdys) (16.12) 20,- Joanna Maziarz z W-wy (17.12.) 15,- Michalina Barańska - Zamość (18.12.) 30,- Krystian Chaciński, W-wa (18.12.) 10,- Iwona Katarzyna Wołodźko ze Świdnika (19.12.) 40,- Monika Mazurek, Krasnystaw (19.12.) 13,- Irena Sączek (07.01.) 20,- Anna Kamińska (07.01.) - 10,- Anna Wasilewska-fant nr 1 (08.01.) 30,- Anna Małolepsza-Strycharska z Łodzi (03.03.) 100,- Jacek Janicki 100 zł - Jolanta Kaminski (PayPal) 20 zł - Iwona P. 10,- Iwona Wołodźko ze Świdnika (10.04.) 50,- Bea100 (11.04) 40,- Anna S. z Puław (14.04) 30,- andegawenka (16.04.) 5,- Arkadiusz K. z Warszawy (17.04.) 10,- Livka (17.04.) 20,- Alla Chrzanowska (17.04.) 10,- cancer43 (17.04.) 50,- ewu (17.04.) 50,- Elizabeta (17.04.) 10,- AJW (22.04.) 60,- Atulek (22.04.) 110,- Bea100(22.04.) 3,- Barbara B. z Przemyśla (23.04.) 9,- Ada Vebby (23.04.) 20,- Bakusiowa (24.04.) 15,- Iv_ (24.04.) 10,- sharka (02.05.) 10,- Bela51 (05.05.) 10,- Iwona W. ze Świdnika (12.05.) 10,- Anna S. z Puław-deklaracja stała (12.05.) 20,- LocaiBenio (na konto ali123 w maju) 71,- spadek po białej kotce bez ogona ( https://www.facebook....y_type=regular) wpłaty były zbierane na konto fundacji ZEA 20zł - LocaiBenio (na konto ala123 09.06.2014) 20zł - LocaiBenio (na konto ali123 lipiec 2014) 10zł Anna S.z Puław (11.06 na konto SHA) 10zł Iwona Katarzyna W. ze Świdnika (11.06 na konto SHA) 100zł sharka z bazarku (12.06 na konto SHA) 10zł sharka deklaracja (11.06 na konto SHA) 10zł sharka (01.07 na konto SHA) 10zł Iwona Katarzyna W. ze Świdnika (10.07 na konto SHA) 10zł Anna S. z Puław (11.07 na konto SHA) 20zł LocaiBenio (na konto ala123 10.08.2014) 50zł Krystyna.J. z Zamościa 20zł LocaiBenio (17.09.2014) 7,- sharka- zaległa wpłata z bazarku 017.07. 10,- sharka 01.08. 10,- Iwona Wołodźko ze Świdnika - 07.08. 10,- fegelle - 11.08. 10,- sharka - 02.09. 10,- fegelle - 15.09. 20zł - LocaiBenio 08.10.2014 15zł - wpłata od fegelle 14.10. na konto SHA 20zł -LocaiBenio 07.11.2014 10zł - sharka 02.10.2014 20zł - sharka 07.11.2014 (za listopad i grudzień) 10zł - fegelle 14.11.2014 na konto SHA 20zł - LocaiBenio grudzień 2014 10zł - fegelle 12.12.2014 20zł - LocaiBenio (styczeń 2015) 20zł - sharka (styczeń 2015) 20zł - LocaiBenio (05.02.2015) 100zł - sharka 02.03.2015r. 20zł - LocaiBenio (marzec2015) 10zł - Ewa T. z Zamościa 100zł - SKARPETA IM.TALCOTT 18.03.2015 20zł - LocaiBenio 05.04.2015 20zł - LocaiBenio 05.04.2015r. Razem wszystkie wpłaty: 2483zł Płatności: 20 zł - leki ziołowe 650 zł - faktura z dn 22.02. 2014 250 zł - faktura z dn 21.01. 2014 (fundacja ZEA) 640 zł - faktura z dn 06.05. 2014 71 zł - faktura z dn 06.05. 2014 (fundacja ZEA) 120zł - faktura SHA 20zł - wpłata u wetów na paragon w maju od LocaiBenio 20zł - wpłata u wetów na paragon w czerwcu od LocaiBenio 20zł - wpłata u wetów na paragon w lipcu od LocaiBenio 20zł - wpłata na paragon u wetów 23.08.2014 od LocaiBenio 50zł - wpłata u wetów na paragon 15.09.2014 od Krystyny J. z Zamościa 20zł - wpłata u wetów na paragon 16.09.2014 od LocaiBenio 20zł - wpłata u wetów na paragon 08.10.2014 od LocaiBenio 20zł - wpłata u wetów na paragon 07.11.2014r.od LocaiBenio 20zł - wpłata u wetów na paragon 09.12.2014r. od LocaiBenio 100zł - faktura SHA grudzień 2014 40zł - paragon z dnia 09.01.2015 (LocaiBenio i sharka) 20zł - paragon z dnia 06.02.2015 (LocaiBenio) 173zł - paragon z dnia 05.03.2015 10zł wpłata w dniu 06.03.2015r 100zł paragon 18.03.2015 ( SKARPETA IM.TALCOTT) 20zł - paragon 08.04.2015 20zł - wpłata 05.05.2015r. 58zł - wpłata 13.05.2015r. stan zadłużenia w lecznicy na dzień 13 maja 2015r.: 150zł-58zł= 92zł
  16. Pomyślałam,że o pomoc w szukaniu domu dla Bambo można by poprosić dziewczyny od labradorów; znacie kogoś? Nikt zupełnie nie dzwoni...
  17. Dino czuje się bardzo dobrze :) Trudno sobie wyobrazić,ale ma średniej długości sierść :) Kto by się spodziewał :) Cała rodzina przeniosła się już na wieś,Dino uwielbia tam przebywać,ma przestrzeń do biegania :) Nie wyobrażam sobie innego domu dla Dino niż obecny .
  18. Poryczałam się Serce boli... Przyszłam tutaj,bo nie wiem gdzie szukać pomocy dla psa,który niestety niewiele przypomina ONka,ale jednak może trochę... Dowiedziałam się o nim kilka dni temu od Becia Lublin; skopiowałam tekst ze strony Lubelskich Animalsów na FB,który został zamieszczony na prośbę Beci: Piesio prawdopodobnie został wyrzucony na wsi w gminie Rybczewice. Piesek jest wielkości owczarka niemieckiego. Ma widoczne krwawiące rany na łapach, co dobrze widać na zdjęciach. Jest bardzo chudy. Zęby ma białe, co świadczy że jest jeszcze młody. Jest bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi. Podchodzi do nich sam i prosi o jedzenie. Nie mam pomysłu co z nim zrobić, proszę o pomoc. Wiem, ze ludzie zwykle szukają pięknych i rasowych psiaków ale nie tracę w nich wiary. Dzisiaj zapytałam Beatę ,co z psem i okazuje się,że nic się nie zmieniło,pies nadal czeka na jakąkolwiek pomoc... Nikt nie chce zgłosić do gminy,aby nie trafił do schroniska, ale też nikt nie chce,nie potrafi zorganizować innej pomocy dla niego. Rybczewice to gmina położona niedaleko Lublina. Animalsi zgodzili się jedynie na zamieszczenie apelu o pomoc na swojej stronie,niczego więcej nie obiecując. Przecież nie można go tak zostawić.
×
×
  • Create New...