-
Posts
15154 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ala123
-
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
U Pani Ewy byłoby idealnie,ale nie ma żadnych deklaracji. Ja nie mogę wziąć sobie na głowę kolejnych płatności,bo u Murki mam już kilka psiaków; no i dług w szpitalu za koty. Na dziadzia Frania wpłynęło od ludzi z fb 260zł, na moje konto 30zł od LocaiBenio oraz 150zł od Skarpety im. Talcot, czyli w sumie 440zł, a za dotychczasowy pobyt w szpitalu i badania do dnia dzisiejszego wyszło już 510zł. Dużo, bardzo dużo,ale nie ma na razie innej opcji. Jak widać na razie sama staram się szukać funduszy,Krystyny nie ma na Dogomanii ani na fb. Zaczyna mnie to wszystko już przerastać. -
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Być może trzeba zmienić, ale ja nie mam pomysłu na jaki region. Zamość na pewno nie. -
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Niestety, nadal siedzi w szpitalnej klatce... Wprawdzie jakoś specjalnie nie cierpi z tego powodu,ma pełną miskę, pchły go nie żrą żywcem,ale wiadomo,że nie jest to wymarzone miejsce dla psa. -
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Normalnie weci liczą po 15zł za dobę plus diagnoza i leczenie,ale mam nadzieję,że w tym przypadku policzą trochę mniej. Na razie nie pytałam,bo i tak cieszymy się,że go przyjęli, wiedząc ,że na zapłatę trzeba będzie trochę poczekać... -
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Może być,dziękuję :) -
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Dziękuję bardzo za teksty :) Oba świetne, tylko nie wiem,czy nie za długie na ogłoszenie? Ludzie wolą krótko i treściwie, więc może trochę skrócić jeden,czy drugi tekst. A ogłoszenia pewnie na Warszawę i woj.mazowieckie. -
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Dziękuję LocaiBenio za wpłatę 30zł dla Frania :) A to niespodzianka :) Na razie nie będę wpłacać w lecznicy,zaczekam na podsumowanie, np. na koniec miesiąca. -
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Dubel ! -
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Udało mi się wreszcie wstawić banerek, dzięki :) Z tekstem zaczekamy w takim razie na Ty$kę. -
Witam. Kilka dni temu do szpitalika w Zamościu trafił z ulicy biedny starowinka Franuś. Został już zbadany, doszedł jako tako do siebie i wypadałoby go zabrać stamtąd,ale nie ma gdzie. Martwię się bardzo, bo pies jest stary,może nawet 15 letni, a ja właściwie sama martwię się o jego finanse; nie wiem,gdzie mam szukać pomocy w szukaniu dla niego jakiegoś lokum. Do szpitala trafił na skutek interwencji Krystyny Pomarańskiej,ale ona przecież nie może wziąć już żadnego zwierzęcia. Tak więc pies w lecznicy,koszty rosną i brak pomysłu,co dalej... Proszę o pomoc. http://www.dogomania.com/forum/topic/333682-sponiewierany-staruszek-franio-z-ulicy-ma-15-latale-chce-%C5%BCy%C4%87/
-
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Na jaki adres mailowy mam Ci wysłać zdjęcia Frania ? Tekstu nie mam żadnego,nie potrafię pisać przekonująco. -
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Nie mogę wkleić banerka,otrzymuję taki komunikat: Nie masz uprawnień aby używać tego rozszerzenia obrazków na forum. Poprawny format to: http://www.domain.com/picture.gif, nie poprawny format to: http://www.domain.com/picture.one.gif -
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Zdjęcie rtg Frania, na którym widać te dwa śruty tkwiące w ciele: jeden w klatce piersiowej,drugi w stawie przedniej łapki: -
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Nie wiem... Trzeba mu znaleźć jakieś lokum. Tylko gdzie,jak ?? -
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy bardzo :) Prosimy bardzo o pomoc w szukaniu dla Frania jakiegoś lokum. Mógłby już opuścić szpital,ale nie mamy gdzie go zabrać... Ja jestem bezsilna,Krystyna też nie może już wziąć żadnego psa ... -
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Dzięki wielkie Ewusia,że jesteś z nami :) -
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Wieczorem nikt nie zajrzy do Frania ? -
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Zapraszam do Frania w sobotni poranek. -
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Dziękuję bardzo :) Podpowiedzcie mi proszę,jak mogę zamieścić banerek w swojej sygnaturze ? -
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Napiszę jeszcze,że dzisiaj dziadzio miał robione rtg i wygląda na to ,że był dwukrotnie postrzelony... Śruty do tej pory tkwią w jego sponiewieranym ciałku :(