Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. U Pani Ewy byłoby idealnie,ale nie ma żadnych deklaracji. Ja nie mogę wziąć sobie na głowę kolejnych płatności,bo u Murki mam już kilka psiaków; no i dług w szpitalu za koty. Na dziadzia Frania wpłynęło od ludzi z fb 260zł, na moje konto 30zł od LocaiBenio oraz 150zł od Skarpety im. Talcot, czyli w sumie 440zł, a za dotychczasowy pobyt w szpitalu i badania do dnia dzisiejszego wyszło już 510zł. Dużo, bardzo dużo,ale nie ma na razie innej opcji. Jak widać na razie sama staram się szukać funduszy,Krystyny nie ma na Dogomanii ani na fb. Zaczyna mnie to wszystko już przerastać.
  2. Być może trzeba zmienić, ale ja nie mam pomysłu na jaki region. Zamość na pewno nie.
  3. Niestety, nadal siedzi w szpitalnej klatce... Wprawdzie jakoś specjalnie nie cierpi z tego powodu,ma pełną miskę, pchły go nie żrą żywcem,ale wiadomo,że nie jest to wymarzone miejsce dla psa.
  4. Dziękuję ciotki kochane :) Jestem za tym,aby wpłacić w następnym tygodniu, ponieważ na razie jeszcze nie wiem,ile weci będą nam liczyć za dobę. Zaczekajmy może na podsumowanie kosztów do końca miesiąca,może tak być? Odezwę się po niedzieli.Jeszcze raz wielkie dzięki !
  5. Normalnie weci liczą po 15zł za dobę plus diagnoza i leczenie,ale mam nadzieję,że w tym przypadku policzą trochę mniej. Na razie nie pytałam,bo i tak cieszymy się,że go przyjęli, wiedząc ,że na zapłatę trzeba będzie trochę poczekać...
  6. No właśnie. Ja na OLX zawsze wyróżniam, na innych portalach nie ogłaszam. Ile pieniędzy potrzebujesz na wyróżnienia?
  7. Super teksty,dziękujemy Ty$ko :) Gdybyś jeszcze zechciała nanieść poprawki do ogłoszeń Malwinki :)
  8. Dziękuję bardzo za teksty :) Oba świetne, tylko nie wiem,czy nie za długie na ogłoszenie? Ludzie wolą krótko i treściwie, więc może trochę skrócić jeden,czy drugi tekst. A ogłoszenia pewnie na Warszawę i woj.mazowieckie.
  9. Dziękuję LocaiBenio za wpłatę 30zł dla Frania :) A to niespodzianka :) Na razie nie będę wpłacać w lecznicy,zaczekam na podsumowanie, np. na koniec miesiąca.
  10. Udało mi się wreszcie wstawić banerek, dzięki :) Z tekstem zaczekamy w takim razie na Ty$kę.
  11. Witam. Kilka dni temu do szpitalika w Zamościu trafił z ulicy biedny starowinka Franuś. Został już zbadany, doszedł jako tako do siebie i wypadałoby go zabrać stamtąd,ale nie ma gdzie. Martwię się bardzo, bo pies jest stary,może nawet 15 letni, a ja właściwie sama martwię się o jego finanse; nie wiem,gdzie mam szukać pomocy w szukaniu dla niego jakiegoś lokum. Do szpitala trafił na skutek interwencji Krystyny Pomarańskiej,ale ona przecież nie może wziąć już żadnego zwierzęcia. Tak więc pies w lecznicy,koszty rosną i brak pomysłu,co dalej... Proszę o pomoc. http://www.dogomania.com/forum/topic/333682-sponiewierany-staruszek-franio-z-ulicy-ma-15-latale-chce-%C5%BCy%C4%87/
  12. Dora, to mleko dla szczeniaków dotarło do ciebie? Podałam je w ubiegłym tygodniu, tyle mogę ci pomóc,bo sama mam ogromne długi w lecznicy i nie wiem skąd na nie brać...
  13. Na jaki adres mailowy mam Ci wysłać zdjęcia Frania ? Tekstu nie mam żadnego,nie potrafię pisać przekonująco.
  14. Nie mogę wkleić banerka,otrzymuję taki komunikat: Nie masz uprawnień aby używać tego rozszerzenia obrazków na forum. Poprawny format to: http://www.domain.com/picture.gif, nie poprawny format to: http://www.domain.com/picture.one.gif
  15. Zdjęcie rtg Frania, na którym widać te dwa śruty tkwiące w ciele: jeden w klatce piersiowej,drugi w stawie przedniej łapki:
  16. Nie wiem... Trzeba mu znaleźć jakieś lokum. Tylko gdzie,jak ??
  17. Dziękujemy bardzo :) Prosimy bardzo o pomoc w szukaniu dla Frania jakiegoś lokum. Mógłby już opuścić szpital,ale nie mamy gdzie go zabrać... Ja jestem bezsilna,Krystyna też nie może już wziąć żadnego psa ...
  18. Trzeba,bardzo proszę po tekst. Ja zrobiłam na razie ogłoszenie na OLX na Warszawę,bo akurat tam właśnie planujemy transport kotków, więc w razie czego i piesek mógłby pojechać. Za jakiś czas zmienię na Lublin i woj. lubelskie,bo pies jest młody,to możei tutaj będzie mieć szansę na dom.
  19. Dzięki wielkie Ewusia,że jesteś z nami :)
  20. Wieczorem nikt nie zajrzy do Frania ?
  21. Zapraszam do Frania w sobotni poranek.
  22. Dziękuję bardzo :) Podpowiedzcie mi proszę,jak mogę zamieścić banerek w swojej sygnaturze ?
  23. Napiszę jeszcze,że dzisiaj dziadzio miał robione rtg i wygląda na to ,że był dwukrotnie postrzelony... Śruty do tej pory tkwią w jego sponiewieranym ciałku :(
×
×
  • Create New...