-
Posts
15154 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ala123
-
Zapraszam na bazarek z różnymi rzeczami do domu oraz ciuchami,m.in. na imprezę sylwestrową. http://www.dogomania.com/forum/topic/334127-szybki-bazarekopcja-kup-terazfirankikalendarzplafony%C5%9Bwi%C4%85teczne-serwetkikarbownica-do-w%C5%82os%C3%B3wsylwestrowe-i-nie-tylko-ubrania-do-2012/?p=16680898
-
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Tak,tak w Lesznie. Dla nas z Zamościa i Leszno i Poznań są daleko,dlatego piszę,że Poznań. Roma jest chyba z Poznania. Może na razie nie będę zamykać, chociaż dt pewnie nic nie napisze. Jeżeli będziesz zaglądać na wydarzenie,to bardzo proszę kopiuj. Ja też postaram się zajrzeć na fb od czasu do czasu, o ile uda mi się znaleźć. -
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Ja miałam kontakt z Romą z fb (zapomniałam nazwisko),Krystyna też z nią i jeszcze z kimś,funia z dziewczyną, która wiozła Frania do Poznania.Pies trafił do dt płatnego, Krystyna ma kontakt i jest pewna,że wszystko jest w porządku. -
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Ja też na fb niekoniecznie się poruszam,na tyle jednak,aby przeczytać na wydarzeniu oszczerstwa i zarzuty skierowane przeciwko nam,że niby pies wyjechał stą w tragivznym stanie. Dobrze wiem,jak wyglądał w dniu zabrania go z ulicy,a jak w dniu wyjazdu,ostatnią noc spędził u mnie. Handzia wstawiła wszystkie wyniki badań,jakie miał tutaj robione,a tamtych z Poznania jakoś nie widać. A tyle było krzyku. -
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Dzięki :) -
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Dziękuję bardzo :) Niby niewielka kwota,ale naprawdę mam tak dużo zobowiązań,że muszę trzymać dyscyplinę budżetową ;) Tym bardziej,że z adopcji wrócił (po roku!) mój podopieczny Pucek :( , jest to czwarty pies na utrzymaniu w hoteliku... http://www.dogomania.com/forum/topic/130368-pucek-przyjazny-kundelek-po-roku-wr%C3%B3ci%C5%82-z-adopcji/page-17 Na pw podam Ci od razu nr konta przychodni do wpłaty tych 27zł. -
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Z wpisów wynika,że dobrze. Tutaj są linki do wydarzeń na fb ( ja też bywam rzadko) : -
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Wstaw Ania,bardzo proszę. -
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny na FB piszą,że bardzo dobrze,szczegółów nie znam. W którymś z poprzednich postów podany jest link do wydarzenia. -
Pucek - przyjazny kundelek za TM... :(
ala123 replied to ala123's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
OK,dzięki . -
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Na konto handzi osoba z fb (handzia napisze o kogo chodzi) przelała 30zł, które dzisiaj wpłaciłyśmy w przychodni. Dziękujemy bardzo za wsparcie :) 57zł - 30zł (dzisiejsza wpłata) = 27zł pozostaje do spłaty . -
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
zapomniałam wstawić paragon na 60zł : -
Bura kotka z działek (post nr1502) jest już po sterylizacji, dziękuję bardzo Fundacji "Szare,bure i łaciate" za pokrycie jej kosztów :) Kicia przebywa do zdjęcia szwów w przychodni Vita Wet w Zamościu ( do 7 grudnia), szukamy dla niej domu,bo nie wyobrażam sobie,aby trafiła z powrotem na działki... Wetka mówi,że jest bardzo miła, uwielbia mizianko,chciałaby być cały czas z ludźmi,zachowuje czystość,jest po prostu idealna :) Zrobiłam jej ogłoszenia na OLX, ale na razie cisza.
-
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Dziękuję bardzo sharko za wpłatę 30zł na dług Frania :) Dzięki niej mogłam dzisiaj wpłacić 60zł ( 30zł LocaiBenio ,30zł sharka),oraz poprosiłam o wystawienie faktury na pozostałe na koncie Chełmskiej Straży 136zł (jak mi wystawią,zeskanuję i zamieszczę na wątku). Dług wynosił dokładnie 253zł,czyli sytuacja przedstawia się następująco: 253zł - 60zł= 193zł - 136zł= 57zł pozostaje do spłaty Dziękuję wszystkim za pomoc i wsparcie. -
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
W naszym regionie nie ma takich organizacji, wszystkie są non profit,ludzie działają społecznie,mają "swoje" interwencje.więc nie mają czasu na te odległe o 100km... -
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Suczynka została zawieziona do weterynarza, tyle na początek osiągnęła Krystyna,i byłby zapewne ciąg dalszy,gdyby wetka nie nastawiła właścicielki. Ani organizacje, ani policjanci nie mogą wchodzić na teren prywatny bez pozwolenia właściciela; kilkakrotnie miałam okazję uczestniczyć w interwencji Straży Dla Zwierząt z policją, właściciel sobie nie życzył,aby ktokolwiek wchodził na posesję,więc wszystko odbywało się przez ogrodzenie. Pewnie,że nie można pobłażać,trzeba pisać,dzwonić do komendantów i innych przełożonych, zeznawać w sądach itp, itd, tylko u nas trzeba by robić to non stop. I jeszcze trzeba wiedzieć,co pisać,więc trzeba konsultować się najlepiej z prawnikami, trzeba wykonywać dziesiątki telefonów dziennie, odbywać dziesiątki rozmów, i przede wszystkim trzeba być twardzielem,aby wszystkie porażki i przeciwności znieść. Nie mówcie mi,że każda z osób tutaj piszących to robi? Nie robi, bo każda ma oprócz pomocy zwierzętom swoje życie,rodziny,pracę itd. Ja też mam i robię tyle,ile jestem w stanie udźwignąć. Krystyna od 30. lat robi bardzo wiele, poświęciła właściwie temu swoje życie, lecz każdy ma jakieś granice wytrzymałości. -
Sponiewierany staruszek Franio z ulicy ma 15 lat,ale chce żyć
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Znalazłam zdjęcie suczynki, którą w takim stanie zastały na podwórku przy zawalonej budzie Krystyna i funia kilka miesięcy temu. Wskutek interwencji właścicielka pojechała z psiną do pobliskiego weta i tam dowiedziała się,że nikt nie miał prawa jej kontrolować i wchodzić na podwórko. Pouczona baba oczywiście kolejny raz ich nie wpuściła, jak pies teraz wygląda,można się tylko domyślać.