Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. Dostałam informację i fotkę z ds kocurka Przyjemniaka, który teraz nazywa się Mico. Mico zajął miejscówkę w umywalce :
  2. Super wieści :) Przyznam szczerze,że często myślałam, jak się żyje w nowej rodzinie, a tu mam odpowiedź ;)
  3. Na moje konto wpłynęło 17zł od Marioli S. z Krokowej,za które bardzo dziękuję :) , lecz nie wiem,gdzie mam to potwierdzić i komu podziękować.
  4. Wczoraj do swoich domów w Warszawie i Lublinie pojechały moje tymczasy z łazienki: bura kicia i kocurek Przyjemniak. Dostałam właśnie fotorelację z ds z Warszawy i od razu się nią dzielę:
  5. Dziewczyny, ja też będę wpłacać, tylko,że na razie kicia zostanie w przychodni. Rozmawiałam z wetką, która mówi,że może już małą sterylizować,ale lepiej byłoby zaczekać trochę,aż oswoi się z nowym środowiskiem. Tam są inne koty, powoli i ona będzie wypuszczana, aby mogła sobie z nimi pobiegać w celu socjalizacji.
  6. Zanim pojechała do domu, w towarzystwie innych kotów czuła się pewniej. teraz nie wiem. Myślę,że nic nie powinno się zmienić.
  7. Wstawiam podsumowanie wpłat na dług w przychodni za koty: dług 2086zł - 135zł od sharki ------------------------------ 1951zł - 150zł moja wpłata ------------------------------ 1801zł - 151zł z mojego bazarku ------------------------------- 1650zł pozostaje do spłaty
  8. Już oczyściłam skrzynkę .
  9. Kotka jest nieufna,nie podchodzi do ludzi,trzeba ją brać na ręce na siłę,a kobieta czekała,aż kicia sama zacznie przychodzić, co niestety nie nastąpiło. No i cierpliwość pani się wyczerpała. Chodzi właśnie o tę kotkę z powyższego zdjęcia.
  10. A ja kupię figurki i maskotki bassetów :)
  11. Niestety nie mam dobrej wiadomości: jedna z czterech małych kotków (za które w przychodni pozostał dług), ta długowłosa dzikuska,która jako pierwsza znalazła dom, wraca z adopcji :( Przedwczoraj pani zadzwoniła,że nie da jednak rady i po okresie ok.2,5 m-ca kicia wraca... Nie bardzo wiem dokąd mam ją zabrać, w każdym razie umówiłyśmy się,że na święta zostanie jeszcze w Lublinie. A dług wynosił 2086zł, obecnie dzięki wpłacie sharki 135zł, za co jej bardzo dziękuję :), zmniejszył się. Ja też wpłaciłam 150zł na poczet długu ,w związku z czym do zapłacenia mam jeszcze 1801zł. Z bazarku, który się właśnie zakończył uzyskałam kwotę 123zł, więc kwota długu zmniejszy się do 1678zł.
  12. Tak wyglądał Fredek 29 czerwca 2015r. w dniu zgarnięcia z ulicy. Nie jest on chyba rasowy, pewnie jakiegoś rasowego przodka miał.
  13. Dziękuję Murko za potwierdzenie :) Mogłabyś jeszcze potwierdzić na bazarku? : http://www.dogomania.com/forum/topic/333932-r%C3%B3%C5%BCne-rzeczy-kieliszkitorebki-na-prezentyinne-gad%C5%BCety-oraz-ciuszkiczapkiszalekurtkiswetry-itp/page-13
  14. Dziękuję LocaiBenio za wpłatę 30zł dla Pucka :) Na konto Murki przeleję je razem z dochodem z bazarku, za kilka dni.
  15. Zapraszam na zakupy: http://www.dogomania.com/forum/topic/334127-szybki-bazarekopcja-kup-terazfirankikalendarzplafony%C5%9Bwi%C4%85teczne-serwetkikarbownica-do-w%C5%82os%C3%B3wsylwestrowe-i-nie-tylko-ubrania-do-2012/
  16. Zapraszam na bazarek: http://www.dogomania.com/forum/topic/334127-szybki-bazarekopcja-kup-terazfirankikalendarzplafony%C5%9Bwi%C4%85teczne-serwetkikarbownica-do-w%C5%82os%C3%B3wsylwestrowe-i-nie-tylko-ubrania-do-2012/
×
×
  • Create New...