-
Posts
15154 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ala123
-
Tyśko, Bojka na razie zostałam w tym ds. Pan nie daje za wygraną, co bardzo cieszy. Martwi mnie tylko to jej brudzenie w domu, które było głównym powodem nieporozumień w rodzinie. Jeżeli chodzi o Zorkę, to na razie Murka przyzwyczaja ją do mieszkania w domu. No i dziękuję Ci za wstawienie zdjęć Daszy z domku :)
-
Dzięki Waszej pomocy dług zmniejszył się o 650zł :) Dziękuję bardzo !!!! 142zł wpłata Oleny84 z bazarków 200zł dzisiaj wpłaciłam dochód z bazarku Aldrumki 308zł wczorajszy przelew zaprzyjaźnionego Forum Nasze Bassety 3065zł - 650zł = 2415zł pozostaje do spłaty w przychodni w Izbicy Wpłaty sharki, bakusiowej i p.Ani z Zamościa (łącznie 140zł) już zostały odliczone wcześniej.
-
Sprawa Bojki komplikuje się, ponieważ ojciec dziewczyny suczkę bardzo polubił i nie chce jej oddać. Bojka zresztą też jego sobie wybrała i w jego towarzystwie jest szczęśliwa. Problem w tym, że on pracuje na różne zmiany i podczas jego nieobecności psina czuje się niepewnie. Matka jest za oddaniem.Codziennie rozmawiam z dziewczyną, której też bardzo jest żal Bojki,ale jest skłonna oddać ją ze względu na matkę. Dziewczyna jest w rozterce. Prosiłam ją, aby przekazała mój nr tel. ojcu,bo chcę z nim porozmawiać dla dobra psiny. Tłumaczyłam,że w hoteliku krzywda suni się nie stanie, pojadą tam, to zobaczą na własne oczy jak to wygląda. Wiem,że pies powinien być akceptowany przez wszystkich domowników, ale sytuacja jest dziwna. Anecik czeka na decyzję, a ludzie do niej wcale nie zadzwonili.
-
Otrzymałam dzisiaj na maila ostateczne podsumowanie z przychodni w Izbicy. Od początku roku nic tam nie płaciłam, ale przyznam szczerze, nie zdawałam sobie sprawy,że aż tyle wyjdzie. Poprzednie, te odręczne posumowania dotyczyły kosztów w okresie 27.07 - 29.11.2017.( w tym Kozi i Belli). To dzisiejsze dotyczy całości, czyli wszystkich kotów od początku roku: Krówka 1 i Krówka 2: 22 dni x 2 koty = 44 dni x 7,00 = 308,00 zł Kicia z robakami w płucach: 24 dni x 7,00 = 168,00 + 60,00 (Bad. Hist.-pat.) = 228,00 zł Kizia: 112 dni x7,00 = 784,00 + 482,00 (ostatnie rozliczenie z żółtej kartki) - 100,00 (wpłata Ola Praga z miau) = 1166,00 Herman: 88 dni x 7,00 = 616,00 zł Czarnulka: 10 dni x 7,00 = 70,00 zł Rudolf: 10 dni x 7,00 = 70,00 zł Teoś: 28 dni x 7,00 = 196,00 zł Gigi: 29 dni x 7,00 = 203,00 zł Bura od P. Jaślikowej: 11 dni x 7,00 = 77,00 zł Bella: 86 dni (02.05. – 27.07.): 86 x 7,00 = 602,00 + 349,00 (od 27.07 do dnia adopcji) = 951zł - 800,00 (wpłata Gmina Radecznica) – 140,00 (wpłata od p. Fert w dn.04.12.2017) = 11,00 zł Lolek (zgodnie z odręcznym podsumowaniem na żółtej kartce) 120zł Razem wychodzi 3065zł ! Wetka na szczęście nie oczekuje szybkiej spłaty, zdając sobie sprawę,że inaczej wyglądałoby bieżące rozliczanie się za poszczególne koty, a inaczej zapłata za kilkanaście miesięcy.
-
Dziewczyny, potrzebuję kogoś do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej dla Zorki w okolicy Skierniewic. Bardzo proszę o pomoc. Kobieta najpierw dzwoniła do Murki, potem dwukrotnie do mnie i chyba trzeba będzie sprawdzić ten dom. Pomimo tego,że nie ukrywamy jaki charakter ma Zorka, pani jednak nie odpuszcza. Nie wiem właściwie, co zrobić, bo jest tam 6 letnie dziecko, ale myślę,że dom trzeba sprawdzić, choćby np dla innej suczki.