Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. We wtorek PatiC ma wieźć z Zamościa do Opola suczkę od handzi i funi. Jadą też dwa koty: od Dory1020 z białaczką i "mój" z nowotworem. Miejsce dla staruszki na pewno znalazłoby się, tylko te finanse na hotelik... Jest jeszcze trochę czasu, może uda się coś zdziałać ? Ten transport to naprawdę okazja.
  2. Dowiedziałam się o suni i przyszłam. Ona nie może trafić do zamojskiego schroniska :(
  3. Wydaje mi się,że tam jest udostępniony. Spróbuję to sprawdzić, chociaż ten nie koniecznie znam się na tym .
  4. Dziękuję Ci :) Zorka jest nieufna, ale być może kilkunastu-dniowa tułaczka, głód, strach spowodują,że pozwoli się złapać. Do jedzenia może podejdzie.Najważniejsze, żeby się odnalazła. Jeżeli namierzy się ją, to Hotelik Psia Chata wraz z wetem mogą pomóc w złapaniu. Lub schronisko. Wszystko jedno, aby się odnalazła. Bakusiowa jest na miejscu w Skierniewicach,ona jest na bieżąco z plakatami, poszukiwaniami, z nią skontaktuj się proszę,
  5. Nie ma żadnych wiadomości o Zorce :( Jest zupełna cisza, bardzo się martwię :( Dziękuję za wszystko; trzymajmy kciuki, módlmy się i co kto jeszcze może... Z bakusiową uzgodniłyśmy,że zamieścimy ogłoszenia w lokalnej prasie, czyli ITS i Głosie Skierniewic. Jutro ukaże się w ITS, koszt prawie 220zł. Czy wcześniejszą wpłatę bakusiowej w kwocie 50zł, której nie zdążyłam jeszcze wykorzystać oraz sharki 90zł mogę przeznaczyć na ten cel? Sharko - właśnie przed chwilą znalazłam wpłatę na koncie, za co dziękuję Ci bardzo :) Druga faktura jest w pdf, nie potrafię jej wstawić inaczej, kwota 137,29zł: faktura 2 skierniewice.pdf
  6. Spokojnie :) Mamy wsparcie z fb, były tam robione bazarki, dla tych psiaczków też coś jest :)
  7. Wyróżniłam ogłoszenia na 30 dni. Mam nadzieję,że adopcje w końcu ruszą, nie wiem, jak to się dzieje,że t a k i e psiaczki siedzą jeszcze w hoteliku...
  8. Zorka nie ma czipa, nie pomyślałam o tym. Jest kolejne doświadczenie i nauczka na przyszłość.
  9. Takie psy podobne do Zorki trafiły w dn.28 grudnia do schroniska w Wojtyszkach. Zostały odłowione w gminach odległych od Strzybogi ok.100km ( Wartkowice, Dalików): tutaj jest link : http://www.hotelzwierzat.com/nowo_przybyle.php?id=77
  10. Nie wiem... Wszystkiego można się po nich spodziewać. Ostatnia rozmowa telefoniczna z kobietą nie była zbyt miła, baba nie wykazuje dobrej woli, więc może nie poinformować
  11. Dzisiaj na poszukiwania Zorki wybiera się do lasu sama bakusiowa... Wcześniej zgłosiły się dwie osoby z fb, ale chyba zrezygnowały, bo już nie odpisują od wczoraj :(
  12. Straciłam chęć do jakiegokolwiek działania, ta historia z Zorką strasznie mnie przytłoczyła.Jeżeli się nie odnajdzie, to chyba do końca życia będę ją mieć na sumieniu :( Zycie jednak toczy się dalej, zbliża się koniec roku, więc podsumowałam dochody z bazarków i kwotę 513zł przelałam na konto przychodni w Izbicy: Do spłaty było 2305zł 2305zł - 513zł dzisiejszy przelew = 1792zł pozostaje do spłaty Potem napiszę więcej.
  13. Tyś(ko), nic się nie dzieje w kwestii adopcji piesków, nikt na razie nie dzwonił, święta, wiesz jak jest..
  14. Nie ma żadnych wiadomości. Kobieta od soboty nie odbiera telefonu, właściwie w sobotę też nie odebrała, ale przynajmniej oddzwoniła, teraz cisza zupełna: nie oddzwania, nie odpisuje na smsy... Chyba w ogóle olali temat Zorki, świętują... Na szczęście, jak widać, nie wszyscy odpuścili sobie. Dziękuję Dusia-Duszka , bakusiowa. Hotelik Psia Chata i innym, którzy przejęli się losem zaginionej suni !!! W okolicy Strzybogi i w Skierniewicach są porozwieszane plakaty, na fb, na olx jest apel o pomoc w namierzeniu Zorki. Schronisko i Fundacja Roka też wiedzą o poszukiwaniach. Na razie jednak nie mam żadnych informacji :( Różne rzeczy przychodzą mi do głowy, łącznie z tym, że Zorka została puszczona celowo, bo nie spełniła oczekiwań kobiety. Najgorsze jest to,że za kilka dni Sylwester, Nowy Rok i te cholerne petardy... Nie wiem, co jeszcze można zrobić?
  15. Jestem załamana :( Dzwoniłam do schroniska w Skierniewicach, wysłałam tam ostatnie zdjęcia Zorki z przedwczoraj, podobnie do Fundacji Roka. Za chwilę napiszę na fb i poudostępniam . Cioteczki fejsbukowe, będę Was prosić o pomoc w udostępnianiu.
  16. Nie była widziana od tamtej pory, Murka obawia się,że nie da się złapać... Ja mam nadzieję,że może przyjdzie do wystawionego jedzenia pod osłoną nocy... Najgorsze jest to,że wokół jest las. Jest to miejscowość granicząca ze Skierniewicami: Strzyboga 28 gmina Nowy Kawęczyn
  17. Nie mam niestety dobrych wiadomości : Zorka dzisiaj rano ok.godz.6 uciekła... Kobieta puściła ją ze smyczy, bo nie mogła się załatwić...Ręce opadają, do ludzi nie dociera nic! Dziesiątki razy powtarzałyśmy z Murką,że nie może być Zorka puszczana ze smyczy pod żadnym pozorem, a i tak kobieta zrobiła po swojemu! Nie wiem, co teraz, święta za kilka dni, a Zorka gdzieś w lesie, być może szuka drogi do domu.... Szukali jej podobno, mam nadzieję,że może jeszcze wróci, tym bardziej,że zjadła wczoraj normalnie, nawet pogłaskać się pozwoliła.
  18. Dziękuję bakusiowej za wpłatę 50zł dla kotów :) W tej chwili jeszcze nie wiem, na konto której przychodni je wpłacę.
  19. Do mnie nikt :( Do Murki też nie, wczoraj z nią rozmawiałam . Może po świętach coś się ruszy.
×
×
  • Create New...