-
Posts
15154 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ala123
-
We wtorek PatiC ma wieźć z Zamościa do Opola suczkę od handzi i funi. Jadą też dwa koty: od Dory1020 z białaczką i "mój" z nowotworem. Miejsce dla staruszki na pewno znalazłoby się, tylko te finanse na hotelik... Jest jeszcze trochę czasu, może uda się coś zdziałać ? Ten transport to naprawdę okazja.
-
Dziękuję Ci :) Zorka jest nieufna, ale być może kilkunastu-dniowa tułaczka, głód, strach spowodują,że pozwoli się złapać. Do jedzenia może podejdzie.Najważniejsze, żeby się odnalazła. Jeżeli namierzy się ją, to Hotelik Psia Chata wraz z wetem mogą pomóc w złapaniu. Lub schronisko. Wszystko jedno, aby się odnalazła. Bakusiowa jest na miejscu w Skierniewicach,ona jest na bieżąco z plakatami, poszukiwaniami, z nią skontaktuj się proszę,
-
Nie ma żadnych wiadomości o Zorce :( Jest zupełna cisza, bardzo się martwię :( Dziękuję za wszystko; trzymajmy kciuki, módlmy się i co kto jeszcze może... Z bakusiową uzgodniłyśmy,że zamieścimy ogłoszenia w lokalnej prasie, czyli ITS i Głosie Skierniewic. Jutro ukaże się w ITS, koszt prawie 220zł. Czy wcześniejszą wpłatę bakusiowej w kwocie 50zł, której nie zdążyłam jeszcze wykorzystać oraz sharki 90zł mogę przeznaczyć na ten cel? Sharko - właśnie przed chwilą znalazłam wpłatę na koncie, za co dziękuję Ci bardzo :) Druga faktura jest w pdf, nie potrafię jej wstawić inaczej, kwota 137,29zł: faktura 2 skierniewice.pdf
-
Straciłam chęć do jakiegokolwiek działania, ta historia z Zorką strasznie mnie przytłoczyła.Jeżeli się nie odnajdzie, to chyba do końca życia będę ją mieć na sumieniu :( Zycie jednak toczy się dalej, zbliża się koniec roku, więc podsumowałam dochody z bazarków i kwotę 513zł przelałam na konto przychodni w Izbicy: Do spłaty było 2305zł 2305zł - 513zł dzisiejszy przelew = 1792zł pozostaje do spłaty Potem napiszę więcej.
-
Nie ma żadnych wiadomości. Kobieta od soboty nie odbiera telefonu, właściwie w sobotę też nie odebrała, ale przynajmniej oddzwoniła, teraz cisza zupełna: nie oddzwania, nie odpisuje na smsy... Chyba w ogóle olali temat Zorki, świętują... Na szczęście, jak widać, nie wszyscy odpuścili sobie. Dziękuję Dusia-Duszka , bakusiowa. Hotelik Psia Chata i innym, którzy przejęli się losem zaginionej suni !!! W okolicy Strzybogi i w Skierniewicach są porozwieszane plakaty, na fb, na olx jest apel o pomoc w namierzeniu Zorki. Schronisko i Fundacja Roka też wiedzą o poszukiwaniach. Na razie jednak nie mam żadnych informacji :( Różne rzeczy przychodzą mi do głowy, łącznie z tym, że Zorka została puszczona celowo, bo nie spełniła oczekiwań kobiety. Najgorsze jest to,że za kilka dni Sylwester, Nowy Rok i te cholerne petardy... Nie wiem, co jeszcze można zrobić?
-
Nie mam niestety dobrych wiadomości : Zorka dzisiaj rano ok.godz.6 uciekła... Kobieta puściła ją ze smyczy, bo nie mogła się załatwić...Ręce opadają, do ludzi nie dociera nic! Dziesiątki razy powtarzałyśmy z Murką,że nie może być Zorka puszczana ze smyczy pod żadnym pozorem, a i tak kobieta zrobiła po swojemu! Nie wiem, co teraz, święta za kilka dni, a Zorka gdzieś w lesie, być może szuka drogi do domu.... Szukali jej podobno, mam nadzieję,że może jeszcze wróci, tym bardziej,że zjadła wczoraj normalnie, nawet pogłaskać się pozwoliła.