-
Posts
15154 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ala123
-
Dziewczyny, kotka ma szansę pojechać w środę do swojego domu w Warszawie: wizytę p.a. dzisiaj zorganizowała baltimoore, za co jej bardzo dziękuję :), transport z Zamościa do Warszawy jest w środę rano, a państwo mogą kotkę odebrać dopiero po południu. Kotka dojedzie na Pragę Południe ul.Francuska ok. godz.11-12. czy może jest ktoś, kto mógłby ją przetrzymać kilka godzin? Kicia jest bardzo miła. Zaszczepiona.
-
Uff ! Sytuacja opanowana :) Dzięki komu? Dzięki Dogomaniakom: Olena84 odbyła właśnie wizytę przedadopcyjną i jedzie po koty na Wawer. O 16.30 zadzwonił ktoś z ogłoszenia Dory1020, która rano na szybko zrobiła kotkom dodatkowe ogłoszenia . Rodzina z dwójką dzieci, Ochota. Trzymajmy kciuki,żeby nie było niespodzianek !! A dom tymczasowy dzisiaj jak gdyby nigdy nic: "pa, do usłyszenia"....
-
Mam duży problem i potrzebuję pomocy ! Chodzi o dwie kotki, 6 miesięczne siostry. Tydzień temu pojechały do Warszawy do ds, dom okazał się niewypałem i trafiły do osoby, która przeprowadzała wizytę p.a. Dzisiaj ok. godz. 21 otrzymałam sms, że natychmiast mam je zabierać, mam czas do jutra. Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu dla nich jakiegoś dt !!!! Nie wiem, co mam robić, do kogo pisać, dzwonić. Kotki zostały w środę wysterylizowane. Są miłe, bardzo proludzkie.
-
Dziękuję bardzo :) Dzisiaj na swoim koncie odkryłam kwotę 137zł :) Przelew za ogłoszenie zrobiłam, tym razem dostałam upust i zamiast 137,29zł zapłaciłam 108,24zł. Reszta będzie na następne, chyba że nie będzie potrzebne. Oby nie było. Przeczytałam o tym starszym panu, dzięki któremu Lika została odnaleziona. Strasznie smutna historia...
-
Na koncie odnalazłam kwotę 137zł od Bogusik, dziękuję bardzo :) !!!!!!! Właśnie wysłałam treść ogłoszenia do skierniewickiej gazety "Głos", ogłoszenie ukaże się w czwartek. Dostałam upust, zapłacimy nie 137,29zł lecz 108,24zł Za chwilę robię przelew, niestety nie potrafię pliku PDF wstawić inaczej: faktura 2 skierniewice.pdf
-
Bardzo dziękuję Oleno :) I załamuję się, i znowu nadzieja wraca po kolejnym zgłoszeniu. Wczoraj rzeczywiscie zadzwonił człowiek z miejscowości Janolin, twierdząc,że pod jego bramę od długiego czasu przychodzi pies, który wg niego jego jest Zorką. Z kolei do bakusiowej zadzwoniła kobieta ze wsi Zglinna,że pies podchodzi pod jej dom. Dzisiaj pojechali tam Agnieszka i Sławek z Łodzi z Fundacji Jazgot oraz dwie dziewczyny z Rawy i okolicy. Okazało się,że żaden z tych psów nie jest Zorką :( Ten pierwszy to samiec, drugi nie wiadomo, ale podobno nie wygląda na bezdomnego. Ten wg mnie przypomina Zorkę, po tylu dniach tułaczki mogłaby tak wyglądać: Dusia-Duszka, jeżeli chcesz jutro jechać, to wydaje mi się,że trzeba by było jeszcze raz pokręcić się po Strzybodze, tej wsi, gdzie Zorka miała zamieszkać. Rozmawiałam z Agnieszką, ona też uważa,że Zorka mogła się zaszyć gdzieś w pobliżu. Mogła sobie znaleźć jakieś ustronne miejsce, które opuszcza tylko na poszukiwanie jedzenia. Jutro jest niedziela, ludzie pójdą tłumnie do kościoła, można by było popytać i się rozejrzeć. Mam nadzieję,że nie wybierasz się sama?
-
Dziękuję Olenie i bakusiowej za wczorajsze poszukiwania Zorki :) :) Bazarek cegiełkowy na ogłoszenia bardzo mile widziany, czy ktoś mógłby zorganizować? Jeżeli chodzi o "psie gazety" jutro zorientuję się jak to wygląda. W " Przyjaciel Pies" na pewno można zamieszczać ogłoszenia psów do adopcji, ale z bardzo dużym wyprzedzeniem, swego czasu zamieszczałam tam. W "Czterech Łapach" nie zamieszczano. W innych nie wiem.
-
Ogłoszenia w prasie były, jedna edycja w Głosie ( "Głos Skierniewic i Okolicy") i w ITS ( Informator Tygodniowy Skierniewic). Koszt jednak jest bardzo duży 137zł i 220zł. Wydaje mi się, że większy zasięg ma "Głos". Jeżeli ktoś miałby możliwość wynegocjowania niższej ceny lub jedną edycję bezpłatnie, byłoby super. Rozmawiałam z WiosnA odnośnie poszukiwań Liki, ona mówi,że jeden raz udało się w lokalnych gazetach puścić ogłoszenia bezpłatnie.
-
SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów
ala123 replied to egradska's topic in Owczarek niemiecki
Dzięki kobietki :) :) :) :) Będę informować na bieżąco .